Čeština

Mizérie Bostonu. Pastrňák a spol. nedali ani gól, na branku vyslali pouze 16 střel

Hokejisté New York Rangers porazili v pondělním utkání NHL doma Ottawu 4:0 a získali Presidents’ Trophy pro nejlepší tým základní části.

Více z Aktuálně.cz

9. 10.

V generálce na NHL skórovali Pastrňák i Lauko, Krejčí připravil dva góly

Hokejistům Bostonu nestačily góly Davida Pastrňáka a Jakuba Lauka ani dvě přihrávky David Krejčího a v generálce NHL prohráli doma s New Jersey 3:5.

18. 4.

Krejčí pomohl Bostonu dvěma góly k výhře nad Washingtonem, Pastrňák přihrával

Hokejisté Bostonu porazili v NHL Washington 6:3 a připsali si čtvrté vítězství v řadě. Dvěma góly k důležité výhře přispěl David Krejčí.

22. 2.

Pastrňák zazářil pod širým nebem hattrickem a v NHL se stal třetí hvězdou týdne

Český hokejový útočník David Pastrňák z Bostonu byl vyhlášen třetí hvězdou uplynulého týdne NHL.

19. 2.

Zacha dal vítězný gól New Jersey, Pastrňák už porážku Bostonu jen zmírnil

Vítek Vaněček pustil podruhé za sebou jen jeden gól a pomohl Washingtonu 22 zákroky porazit Buffalo 3:1.

13. 2.

Bostonu stačil proti Rangers jediný gól. Krejčí přihrával, Pastrňák nebodoval

David Krejčí si připsal desátý bod (0+10) a byl vyhlášen druhou hvězdou utkání. Předčil ho jen Jaroslav Halák, který díky 21 zákrokům vychytal nulu.

20. 8.

Krejčí a Pastrňák dotáhli Boston k postupu, Voráček dal dva góly za Philadelphii

Hokejoví útočníci David Krejčí a David Pastrňák zařídili dvěma body vítězství Bostonu 2:1 nad Carolinou.

28. 2.

Kubalík oslavil premiérový hattrick v NHL. Pastrňák dal vítězný gól, Krejčí se porval

Český nováček v soutěži nasázel všechny tři góly ve třetí třetině a pomohl hokejistům Chicaga na ledě Tampy Bay k obratu z 0:2 na konečných 5:2.

17. 2.

Pastrňák se neprosadil, Boston přesto vyhrál v New Yorku a dál vládne NHL

Útočník Dominik Kubalík přihrál v NHL na jeden gól, ale nezabránil porážce Chicaga 2:3 ve Winnipegu.

13. 2.

Pastrňák zařídil hattrickem výhru Bostonu a zase vládne střelcům NHL

Český útočník David Pastrňák zařídil svým čtvrtým hattrickem v sezoně výhru hokejistů Bostonu ve středečním utkání nad Montrealem 4:1.