Kornfeil zajel svou nejlepší letošní kvalifikaci. Abraham má 18. místo!

TN.cz / Sport 6 sources

Jakub Kornfeil zajel v Nizozemsku svou nejlepší kvalifikaci v letošní sezoně. I přes deštivé počasí skončil třináctý. V nedělním závodě Moto3 odstartuje český jezdec z páté řady. Karel Abraham skončil v kvalifikaci MotoGP na 18. místě.…

Kornfeil zajel v Assenu letošní kvalifikační maximum, byl třináctý

Jakub Kornfeil využil mokré trati a v sezoně, kdy se mu příliš nedaří, zajel 13. nejlepší kvalifikační čas.

Kornfeil zajel v Assenu nejlepší kvalifikaci v sezóně!

Sport.cz

Jakub Kornfeil odstartuje do motocyklové Velké ceny Nizozemska v třídě Moto3 z páté řady. Český závodník v sobotu v deštivém Assenu zajel třináctý čas a zaznamenal nejlepší kvalifikační výsledek v sezóně.

Kornfeil zajel v Assenu nejlepší kvalifikaci v sezoně, byl třináctý

iDNES.cz

Jakub Kornfeil odstartuje do motocyklové Velké ceny Nizozemska v třídě Moto3 z páté řady. Český závodník v deštivém Assenu zajel třináctý čas a zaznamenal nejlepší kvalifikační výsledek v sezoně.

Kornfeil vyrazí v Assenu na trať z páté řady, Abraham jako osmnáctý

Jakub Kornfeil odstartuje do motocyklové Velké ceny Nizozemska v třídě Moto3 z páté řady. Český závodník v sobotu v deštivém Assenu zajel třináctý čas a zaznamenal nejlepší kvalifikační výsledek v sezoně. Karel Abraham pojede v MotoGp z…

Nejlépe v sezoně. Kornfeil si v Nizozemsku v kvalifikaci vyjel pátou startovní řadu

Assen (Nizozemsko) – Z páté řady vyrazí do VC Nizozemska v třídě Moto3 Jakub Kornfeil. V deštivé kvalifikaci zajel v Assenu třináctý čas. Jde o jeho nejlepší výsledek v kvalifikaci v sezoně.

Top Related Stories
62

Jul 2

Kornfeil v Německu na body nedosáhl, Moto3 kraluje Španěl Mir

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Německa 18. místo a v devátém závodě Moto3 v sezoně mistrovství světa poosmé nebodoval.

Jul 1

Déšť Čechům nepřál. Kornfeil byl v kvalifikaci devatenáctý, Abraham o místo horší

Sachsenring - Jakub Kornfeil obsadil v kvalifikaci třídy Moto3 na Vekou cenu Německa silničních motocyklů 19. místo. V MotoGP byl Karel Abraham dvacátý,

Jun 25

Abraham v Assenu zabojoval, bylo z toho sedmé místo. Lépe nedojel od konce roku 2012