Mar 15

Salač je po operaci, přijde o příští závod světového šampionátu

Motocyklový jezdec Filip Salač v minulých dnech absolvoval operaci předloktí a vynechá tak příští týden závod mistrovství světa v Portugalsku.

May 7

Hokejistům se generálka na světový šampionát nepovedla, podlehli Švýcarsku

Přibližně v 19:30 oznámí trenér národního mužstva Kari Jalonen nominaci na světový šampionát v Tampere a Rize, který začne v pátek.

Apr 30

Odložený světový šampionát hokejistek se bude hrát v srpnu

Krátce před plánovaným odletem evropských týmů do zámoří však byl turnaj kvůli obavám ze šíření koronaviru zrušen. Mezinárodní hokejová federace (IIHF) dnes oznámila nový termín, místo konání, jež bude hledat společně s federací Hockey…

Jan 13

"Tohle není bublina, to je vtip." Hvězdu překvapily podmínky při světovém šampionátu

V hotelu norské reprezentace se volně pohybují cizí lidé bez roušek, mužstva ani nemají možnost jíst odděleně.

Feb 29

Skeletonistka Fernstädtová skončila na světovém šampionátu sedmá

Skeletonistka Anna Fernstädtová skončila na mistrovství světa v německém Altenbergu sedmá.

Sep 28

Joglová ustála křeče a byla v maratonu na světovém šampionátu dvacátá

Keňanka Ruth Chepngetichová je mistryní světa v maratonu. Češka Marcela Joglová při premiéře na MS obsadila dvacáté místo.

Sep 16

Šonka zkompletoval zlatý hattrick a vede světový šampionát

Akrobatický pilot Martin Šonka vyhrál ve Wiener Neustadtu třetí závod Red Bull Air Race v řadě a je novým lídrem leteckého seriálu.