Probudil se spící biatlonový talent? Krčmář už začíná prohánět šampiony

Český biatlonista Michal Krčmář na začátku nové sezony navazuje na tu minulou.

Aug 26

Úspěch českých biatlonistů. Junioři získali na letním MS kompletní sadu medailí

Supersprint juniorů vyhrál Vítězslav Hornig před Tomášem Mikyskou, bronz mezi juniorkami vybojovala Tereza Voborníková.

Nov 29

Moravec opět skvělý, nechyboval ani Krčmář. České ženy znovu propadly

Biatlonista Ondřej Moravec střílel i ve druhém závodu sezony bezchybně a ve sprintu SP v Kontiolahti skončil desátý. Vyhrál Johannes Thingnes Bö.

Mar 12

Českým biatlonistům se při závěrečném dílu SP nedařilo, Krčmář byl ve sprintu třicátý

Ondřej Moravec obsadil 33. místo a do stíhacího závodu se dostal i dvaapadesátý Adam Václavík.

Feb 19

Čeští biatlonisté v individuálním závodě špatně stříleli, vyhrál Francouz Fourcade

Sledujeme online přenos z vytrvalostního závodu biatlonistů v rámci MS z italské Anterselvy.

Jan 19

Fourcade znovu dominoval a ovládl stíhačku. Moravec s Krčmářem si polepšili

Sledovali jsme online přenos ze stíhacího závodu mužů na 12,5 kilometrů z německého Ruhpoldingu v rámci Světového poháru 2019/2020.

Feb 20

Moravec prostál medaili na střelnici. Na úvod evropského šampionátu skončil čtvrtý

Český biatlonista byl v Bělorusku jedenáct vteřin od bronzové medaile. Ve vytrvalostním klání na Mistrovství Evropy ale nakonec skončil čtvrtý.

Dec 9

Smůla v Pokljuce. Krčmář se ve stíhačce propadl do druhé desítky. Češky až do čtvrté

Biatlonista Michal Krčmář neudržel při stíhacím závodě Světového poháru v Pokljuce elitní desítku a skončil 17. Ondřej Moravec dojel na 23. příčce.