Mistr světa F1 Nico Rosberg umí i v terénu. Podívejte se!

AutoRevue.cz

I když Nico Rosberg v kariéře pilota F1 již pokračovat nebude, své povinnosti mistra světa vůči Mercedesu ještě naplňuje. Výherce soutěže svezl na zamrzlé off-roadové trati s Mercedesem GLE.

More from AutoRevue.cz

Jun 18

Velkou cenu Kanady 2023 vyhrál Verstappen před Alonsem a Hamiltonem

f1sport.auto.cz

Grand Prix Kanady 2023 vyhrál Max Verstappen, který v počtu vítězství vyrovnal Ayrtona Sennu. Red Bull získal 100. vítězství ve formuli 1.

Dec 24

Hamilton chce z formule 1 odejít jako mistr světa

Lewis Hamilton by jednou rád z formule 1 odešel jako mistr světa.

Dec 12

Rosberg: Verstappen to má s Hamiltonem snazší než jsem měl já

Mistr světa formule 1 z roku 2016 Nico Rosberg si myslí, že bojovat s tehdejším týmovým kolegou Lewisem Hamiltonem pro něj bylo těžší, než je teď pro Maxe Verstappena z Red Bullu.

Oct 28

Hamilton chce s Mercedesem jednat o víceleté smlouvě. Těší se, až se stane mistrem světa

Hamiltonovi konči na konci příštího roku smlouva. S Mercedesem chce jednat o prodloužení.

May 29

F1: Déšť a chaos v boxech. Velkou cenu Monaka vyhrál Pérez

Velkou cenu Monaka, kterou ukončil časový limit 3 hodin, vyhrál Sergio Pérez před Carlosem Sainzem a Maxem Verstappen. Leclerc dojel po startu z pole position na čtvrtém místě.

May 18

Formule 1 nenahradí zrušenou Velkou cenu Ruska žádným závodem

Formule 1 kvůli invazi Ruska na Ukrajinu zrušila závod v Soči a nakonec i zcela Velkou cenu Ruska. Volný slot nebude využit.

Feb 25

Formule 1 zrušila Velkou cenu Ruska 2022 [aktualizováno]

Velká cena Ruska v Soči se letos nepojede. Formule 1 závod zrušila v reakci na ruskou agresi na Ukrajině.

Jan 9

Domenicaliho zaráží nezájem Německa pořádat velkou cenu F1

Šéf formule 1 Stefano Domenicali říká, že je zaplaven žádostmi o pořádání velkých cen, lituje však toho, že se nikdo neozývá z Německa.

Nov 21

F1: Velkou cenu Kataru 2021 vyhrál Hamilton. Alonso na pódiu

Velkou cenu Kataru 2021 vyhrál Lewis Hamilton, který tak stáhl svou ztrátu na Maxe Verstappena v šampionátu. Druhý dojel Verstappen, třetí Fernando Alonso.

Oct 20

Rosberg popsal rozdíl mezi Schumacherem a Hamiltonem

Nick Rosberg byl jako jediný týmovým kolegou obou sedminásobných mistrů světa. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Aug 19

Mercedes odchází z Formule E. Více se zaměří na F1 a vývoj elektromobilů

Ze známé trojky německých výrobců tak už nezůstane v závodech elektrických formulí nikdo.

Jul 19

Hamilton po závodě čelil rasistickým urážkám. Mercedes, FIA a F1 na to reagují

FIA, Formule 1 a Mercedes odsoudily rasistické urážky na adresu Lewise Hamiltona po nedělní dramatické Velké ceně Velké Británie.

Apr 26

Nürburgring je otevřený možnosti pořádat velkou cenu F1 také letos

Zástupci okruhu Nürburgring jsou ochotni diskutovat s vedením formule 1 o možném pořádání velké ceny také v letošním roce, pokud by se uvolnilo možné místo, potvrdil mluvčí okruhu.

Mar 22

Sledujte Velkou cenu Bahrajnu F1 živě! Skuteční jezdci ji pojedou na počítačích

Půjde hlavně o zábavu, nikoliv body v hodnocení jezdců a konstruktérů. V nelehkých časech je to ale zajímavé zpestření!

Jan 27

Britové vdechli nový život starým vozům F1. Za cenu Bugatti může být jeden váš

Celkem vznikne jen pět kusů, takže zájemci by si měli pospíšit.

Dec 11

Aug 28

Nejrychlejší kolo zajel v Belgii Hamilton, Williams má cenu za pit stopy

f1sport.autorevue.cz

Lewis Hamilton ke konci závodu zajel nejrychlejší kolo. Na dostihnutí druhého Ricciarda to ale nestačilo.