Skákal tak vysoko, že se Tatra ani nedala řídit. Přesto Kolomý ovládl divoký začátek Dakaru

Úvodní etapa Rallye Dakar byla pro Tatry roudnické Buggyry velmi úspěšná. Martin Kolomý vyhrál a Aleš Loprais dojel čtvrtý.

More from Aktuálně.cz

Jan 9

Loprais přišel na Dakaru o vedení, kamionům zkrátili etapu neukáznění diváci

Čtvrtá etapa Rallye Dakar nabídla závodníkům 631 kilometrů, z nichž bylo 299 měřených.

Jan 4

Macík vyhrál na Dakaru další etapu, do čela pořadí kamionů se vrátil Loprais

Martin Macík vyhrál mezi kamiony čtvrtou etapu na Rallye Dakar. Do čela celkového pořadí se vrátil Aleš Loprais, Jaroslav Valtr klesl na třetí místo.

Dec 31

Skvělý start českých kamionů na Dakaru. Macík vyhrál prolog, Šoltys byl čtvrtý

Martin Macík s kamionem Iveco ovládl prolog Rallye Dakar. Martin Šoltys byl s odstupem 13 sekund čtvrtý, Aleš Loprais vstoupil do závodu šestým časem.

Jan 12

České trable na Dakaru: Loprais nedokončil etapu, Prokop nabral obrovskou ztrátu

Desátá etapa zavedla účastníky Rallye Dakar z Vadí ad-Davásir do Bišy, na jejím programu byl 375 kilometrů dlouhý měřený úsek.

Jan 9

Loprais s Pragou je na Dakaru čtvrtý za Kamazy, posunul se i Macháček

Rallye Dakar pokračovala po volném dni sedmou etapou. Na cestě z hlavního saúdskoarabského města čekalo na jezdce 402 měřených kilometrů.

Jan 12

Příběh nekončí. Kolomý se vrátí na Dakar v druhé polovině

I když Martina Kolomého na Rallye Dakar zradila technika, bruntálský pilot ve službách Buggyry se nevzdává, vrátí se na trať v druhé polovině soutěže.

Jan 5

Kam chodí jezdci při Dakaru na záchod? Aleš Loprais odpovídal čtenářům Aktuálně

Podívejte se, na jaké otázky čtenářů deníku Aktuálně odpověděl pilot Aleš Loprais z dotazů krátce před startem Rallye Dakar.

Jan 12

Kolomý byl na Dakaru v etapě druhý, Macík si drží celkové čtvrté místo. Prokop se posunul kupředu