Praha – Od soboty se účastníci Rallye Dakar svezli v pouhých dvou etapách. Ne že by měli tolik volného času, ale k plánovanému nedělnímu volnu se přidaly i zrušené etapy v sobotu a ve středu. A to nemluvíme o etapách zkrácených, kde se…

Macík ovládl pátou etapu Dakaru, celkově je druhý před Lopraisem

Pátá etapa Rallye Dakar přinesla krátkou ale náročnou etapu v saúdskoarabských dunách pouště Rub al-Chálí.

Jan 9

Loprais přišel na Dakaru o vedení, kamionům zkrátili etapu neukáznění diváci

Čtvrtá etapa Rallye Dakar nabídla závodníkům 631 kilometrů, z nichž bylo 299 měřených.

Dec 18

Jak si vedli Macík, Loprais, Prokop i další Češi. Vše o Rallye Dakar 2024

Podívejte se v přehledné grafice, jak si vedli nejen čeští reprezentanti na trati Rallye Dakar 2024.

Jan 4

Macík vyhrál na Dakaru další etapu, do čela pořadí kamionů se vrátil Loprais

Martin Macík vyhrál mezi kamiony čtvrtou etapu na Rallye Dakar. Do čela celkového pořadí se vrátil Aleš Loprais, Jaroslav Valtr klesl na třetí místo.

Jan 3

Prokop klesl na Dakaru na šesté místo, Loprais zůstává i po druhé etapě pátý

Motocyklový jezdec Martin Michek zajel ve druhé etapě Rallye Dakar jedenáctý čas a v průběžném pořadí se posunul na 23. místo. Jan Brabec je dvacátý.

Dec 27

Martin Macík Rallye Dakar 2022

Jan 13

Macík na Dakaru válí, vyhrál druhou etapu po sobě. Nezastavilo ho ani rozbité okno

Pilot kamionu Iveco Martin Macík vyhrál podruhé za sebou etapu na Rallye Dakar. Po úterním triumfu ovládl i následující desáté dějství.

Jan 3

Loprais byl v úvodní etapě Dakaru druhý, Prokop třetí. Motorkář Podmol znovu spadl

Pilot kamionu Praga Aleš Loprais obsadil druhé místo v 1. etapě Rallye Dakar.

Jan 7

Prokop se na Rallye Dakar posunul do první desítky, Macík je v kamionech čtvrtý

Rallye Dakar v úterý pokračovala třetí etapou, jíž byla smyčka se startem a cílem v Neomu. Účastníky čekal 427 měřených kilometrů.

Jan 12

Kolomý byl na Dakaru v etapě druhý, Macík si drží celkové čtvrté místo. Prokop se posunul kupředu

Šestá etapa přivedla účastníky Rallye Dakar z Peru do Bolívie, kde na ně hned čekala výzva v podobě extrémní nadmořské výšky.

Jul 8

Kolomý vletěl do Silk Way Rallye jako vítr, vyhrál první etapu. Český den podtrhl druhý Loprais