Šance Plzně či Slavie na Ligu mistrů opět klesly. Spasit je může mistr Ajax či ligové vzepětí United

Vyřazení Besiktase a Anderlechtu v Evropské lize snížilo pravděpodobnost, že by se nový český šampion mohl dostat přímo do Ligy mistrů 2017/18

May 17

Manchester City si podruhé zahraje finále Ligy mistrů. Real doma smetl čtyřmi góly

Fotbalisté Realu Madrid triumf v Lize mistrů neobhájí. "Bílý balet" v odvetě semifinále utrpěl v Manchesteru s favorizovanými City debakl 0:4.

May 17

Manchester City - Real Madrid 4:0. Mistr Anglie ovládl odvetu a ve finále vyzve Inter

Sledovali jste on-line přenos z odvetného semifinále Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Realem Madrid.

May 16

Fotbalisté Interu i podruhé zdolali AC a po 13 letech jsou ve finále Ligy mistrů

Utkání na San Siru, domovském stadionu obou velkoklubů, rozhodl v 74. minutě kapitán Lautaro Martínez. Inter vyhrál osmé soutěžní utkání po sobě.

Dec 13

Los Ligy mistrů se napoprvé nepovedl. Barca jde v Evropské lize na Neapol

Losování osmifinále fotbalové Ligy mistrů se bude opakovat. UEFA uvedla, že při prvním losu ve švýcarském Nyonu došlo k technickým chybám.

Nov 24

Fotbalisté Manchesteru City otočili v Lize mistrů duel s PSG, postupují ale oba

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v domácím šlágru 5. kola základní skupiny Ligy mistrů nad Paris St. Germain 2:1.

May 29

Chelsea podruhé vyhrála Ligu mistrů. Finále proti Manchesteru City rozhodl Havertz