Washington se přiblížil postupu, Satoranský naskočil pouze na pět vteřin

Basketbalisté Washingtonu Wizards přehráli v pátém utkání Atlantu 103:99 a jsou krok od postupu do druhého kola play off

More from Aktuálně.cz

Mar 28

Washington v NBA porazil Golden State, Satoranský přispěl devíti body

Český basketbalista strávil na hřišti třicet minut, s deseti kladnými body byl v hodnocení plus/minus druhým nejlepším hráčem Wizards.

Mar 26

Washington v NBA uspěl v Detroitu, Satoranský byl v základu a přispěl šesti body

Český rozehrávač Tomáš Satoranský, který nastoupil poprvé od svého návratu do týmu Wizards v základní pětce.

Dec 29

Chicago v NBA potřetí zdolalo Atlantu. Satoranský přispěl k výhře 11 body

Chicago Bulls porazili Atlantu 116:81, s 13 výhrami a 20 porážkami mu patří ve Východní konferenci deváté místo. Hawks jsou nejhorším týmem soutěže.

Mar 7

Babiš šel ve Washingtonu na zápas NBA. Basketbalista Satoranský se s ním odmítl sejít

Premiér Andrej Babiš přihlížel zápasu Washingtonu Wizards s Dallasem.

Dec 19

Satoranský vypadl ze základu, Wizards podlehli v NBA Atlantě

Tomáš Satoranský vypadl ze základní sestavy basketbalistů Washingtonu, ale v úterním utkání NBA v Atlantě byl nejvytíženějším náhradníkem hostů.

Nov 24

Satoranský dal v NBA devět bodů, Washington ale na půdě Toronta prohrál

Český reprezentant Tomáš Satoranský za 24 minut nastřílel devět bodů, přidal tři asistence a po doskoku, bloku a zisku.

Oct 21

Washington v NBA opět doma prohrál, Satoranský dal pět bodů

Satoranský během 12 minut hry stihl pět bodů a po jedné asistenci, doskoku a zisku.

Oct 6

Satoranský pomohl pěti body Washingtonu k výhře v přípravě NBA

Český rozehrávač Tomáš Satoranský odehrál za Wizards 15 minut.

Apr 28

Washington dohrál už v prvním kole play off NBA. Satoranský zapsal na závěr dva body

Českému basketbalistovi Tomáši Satoranskému skončila klubová sezona. Jeho Washington nestačil v prvním kole play off NBA na Toronto.