Švédsko nasázelo Italům osm branek. Dánsko přetlačilo v prodloužení domácí Němce

Hokejisté Švédska v pátém zápase skupiny porazili Italy 8:1. O osm švédských gólů se postaralo osm různých střelců.

More from Aktuálně.cz

Dec 5

Protest proti automobilce Tesla se ze Švédska rozšířil do Dánska

Automobilka Tesla čelí kritice zaměstnanců kvůli tomu, že vedení odmítá jednat o kolektivní smlouvě.

May 14

Hokejisté Seattlu si vynutili proti Dallasu sedmý zápas

Hokejisté Seattlu porazili v sobotním utkání play off NHL Dallas 6:3 a o prvním finalistovi Západní konference rozhodne až sedmý zápas.

Feb 9

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase na Švédských hrách v Malmö domácí Švédy 2:1 v prodloužení.

Apr 30

Rekordní smršť. Čeští hokejisté rozdrtili Švédsko devíti brankami, zářil Holík

Čeští hokejisté porazili v druhém utkání na Českých hrách v Ostravě rekordně Švédsko 9:3 a zůstali ve hře o prvenství v turnaji.

Feb 9

Historické fiasko. Čeští hokejisté prohráli s Dánskem, soupeři dali jediný gól

Podívejte se na fotografie z úvodního vystoupení českých hokejistů na olympiádě v Pekingu, v němž překvapivě podlehli Dánsku 1:2.

Feb 5

České hokejistky zvládly i druhý zápas na olympiádě, Švédsko zlomila Vanišová

České hokejistky uspěly i ve druhém utkání na olympijském turnaji v Pekingu, když zdolaly Švédky 3:1

Dec 19

Zlý sen pokračuje. Čeští hokejisté prohráli před olympiádou i šestý zápas

Čeští hokejisté ani na šestý pokus neoslavili v této sezoně vítězství. V nedělním zápas Channel One Cupu prohráli v Moskvě se Švédskem 2:3.