Zapomenuté koncepty: Mercedes se čtyřmi různými styly karoserie

Plastové tělo vyztužené uhlíkovými vlákny a možnost rychle změnit styl karoserie. Tak by se v rychlosti dal charakterizovat tento netradiční koncept od Mercedesu.

More from AutoRevue.cz

Jun 18

Velkou cenu Kanady 2023 vyhrál Verstappen před Alonsem a Hamiltonem

f1sport.auto.cz

Grand Prix Kanady 2023 vyhrál Max Verstappen, který v počtu vítězství vyrovnal Ayrtona Sennu. Red Bull získal 100. vítězství ve formuli 1.

Nov 8

Lewis Hamilton převzal čestné občanství Brazílie

Sir a nově také čestný občan Brazílie. Lewis Hamilton se stal Brazilcem na slavnostním ceremoniálu v parlamentu.

Jul 9

Hamilton je rád, že vůbec dojel do cíle sprintu

Lewis Hamilton získal ve sprintu formule 1 v rámci Velké ceny Rakouska jeden bod za osmé místo. Druhý pilot Mercedesu George Russell skončil čtvrtý.

May 18

Formule 1 nenahradí zrušenou Velkou cenu Ruska žádným závodem

Formule 1 kvůli invazi Ruska na Ukrajinu zrušila závod v Soči a nakonec i zcela Velkou cenu Ruska. Volný slot nebude využit.

Mar 14

Lewis Hamilton si chce změnit jméno

Lewis Hamilton si chce nechat změnit jméno, aby obsahovalo i rodné příjmení jeho matky.

Feb 25

Formule 1 zrušila Velkou cenu Ruska 2022 [aktualizováno]

Velká cena Ruska v Soči se letos nepojede. Formule 1 závod zrušila v reakci na ruskou agresi na Ukrajině.

Feb 19

Max? Skvělý soupeř, říká Lewis Hamilton

Za zmizení Lewise Hamiltona z veřejného života po loňské GP Abú Zabí podle Britových vlastních slov nijak nemohl Max Verstappen. Pilot Mercedesu naopak tvrdí, že Nizozemec bojoval tak, jak by to ...

Jan 31

Lewis Hamilton jako král zimní okurkové sezóny

Končí Lewis Hamilton? Je to velmi nepravděpodobné. Hypotéza o jeho možném konci vznikla uměle.

Nov 21

F1: Velkou cenu Kataru 2021 vyhrál Hamilton. Alonso na pódiu

Velkou cenu Kataru 2021 vyhrál Lewis Hamilton, který tak stáhl svou ztrátu na Maxe Verstappena v šampionátu. Druhý dojel Verstappen, třetí Fernando Alonso.

Nov 12

Kvalifikaci pro sprint vyhrál na Interlagosu s přehledem Lewis Hamilton

Lewis Hamilton vyhrál kvalifikaci, která určila startovní rošt pro sobotní sprint na GP São Paula.

Aug 29

Hodiny čekání, kola za safety carem a konec. Velkou cenu Belgie vyhrál Verstappen

Velkou cenu Belgie, která se nikdy nejela v ostrém tempu, vyhrál Max Verstappen před Russellem a Hamiltonem. Jezdci dostali poloviční body.

Aug 19

Velká cena Malajsie se letos nepojede, nahradí ji druhý závod v Misanu

Grand Prix Malajsie se přidává na seznam zrušených závodů. Místo ní se pojede druhý závod v Misanu.

Jun 6

Defekty, sprint na dvě kola, Verstappen i Hamilton bez bodů. Velkou cenu Ázerbájdžánu vyhrál Pérez

Dramatickou Velkou cenu Ázerbájdžánu, která byla přerušena červenou vlajkou, vyhrál Sergio Pérez. Na stupně vítězů se dostali Sebastian Vettel a Pierre Gasly.

Jan 1

Sir Lewis Hamilton je oficiálně bez sedačky. Objevují se první spekulace

Lewis Hamilton se stal Sirem, ale současně také překvapivě volným jezdcem.

Dec 30

Oficiálně: Sir Lewis Hamilton

Lewis Hamilton letos vyrovnal Schumachera v počtu titulů, stal se sportovní osobností roku podle BBC a nyní také Sirem.

Nov 29

Oheň na začátku i na konci. Velkou cenu Bahrajnu vyhrál Hamilton. Grosjean se podruhé narodil

Velkou cenu Bahrajnu 2020 vyhrál Lewis Hamilton před oběma red bully. Romain Grosjean měl děsivou nehodu.

Oct 10

Vietnamci plánují svou Velkou cenu! Formule 1 má za dva roky zamířit k Hanoji

Seriál Formule 1 se možná poprvé v historii podívá do Vietnamu. Aktuálně probíhají jednání v pokročilém stádiu, mluví se o horizontu dvou let.

Aug 28

Nejrychlejší kolo zajel v Belgii Hamilton, Williams má cenu za pit stopy

f1sport.autorevue.cz

Lewis Hamilton ke konci závodu zajel nejrychlejší kolo. Na dostihnutí druhého Ricciarda to ale nestačilo.

Aug 28

Fotogalerie: Velká cena Belgie 2016

Fotogalerie ze závodu, který začal kolizí jezdců Ferrari. Později boural Magnussen. GP Belgie 2016 vyhrál Rosberg před Ricciardem a Hamiltonem, který startoval z poslední řady.

Mar 27

Malajsie: Ve druhém tréninku byl nejrychlejší Hamilton

Lewis Hamilton byl i přes problémy nejrychlejším jezdcem ve druhém tréninku. Na druhém místě opět skončil Kimi Räikkönen. Vettelovi se rychlé kolo na střední směsi nepovedlo. Nejdříve ho přerušily ...