Čeština

Froome jde na Tour do žlutého, v prvním kopci ale byl lepší Fabio Aru

Tour de France pokračovala už bez Petera Sagana pátou etapou, kterou vyhrál Fabio Aru.

Více z Aktuálně.cz

23. 6.

Šampion má smůlu. Hvězdný Froome se nevešel do týmu pro Tour de France

Britský cyklista vyhrál Tour v letech 2013, 2015, 2016 a 2017, pak byl ještě celkově třetí.

21. 7.

Froome a další dva cyklisté kvůli koronaviru nedokončí Tour de France

Do dnešní 18. etapy nenastoupili kvůli nákaze koronavirem kromě Frooma ani další dva cyklisté Imanol Erviti a Damiano Caruso.

19. 8.

Překvapení v Ineosu. Froome ani Thomas nepojedou Tour de France, chybí v nominaci

Útok Chrise Froomea na vyrovnání rekordu v podobě pěti vítězství na Tour de France se odkládá. Letos v nominaci chybí, stejně jako Geraint Thomas.

4. 5.

Jak udržíte davy od trati? Froome má obavy o Tour de France "bez diváků"

Čtyřnásobný šampion Tour de France Chris Froome si není jistý, zda pořadatelé dokážou zabránit hromadění fanoušků během slavného cyklistického závodu.

27. 7.

20. etapa Tour de France živě: Mladičký Egan Bernal vítězem Tour de France

Sledujeme online přenos z 20. etapy Tour de France. Předposlední etapa bude kvůli sesuvům půdy zkrácena o 71 kilometrů.

12. 6.

Froome je ve vážném stavu. Čtyřnásobný šampion Tour de France narazil do zdi

"Jeli hodně rychle, foukal silný vítr, jenž vzal jeho přední kolo, a on vrazil do zdi," uvedl Dave Brailsford, šéf Froomeova týmu Ineos.

22. 7.

Froome si pojistil čtvrtý triumf na Tour de France, časovku vyhrál Bodnar

Chris Froome má téměř v kapse čtvrtý celkový triumf na Tour de France.

21. 7.

Froome si dojel počtvrté pro titul. Podívejte se na výsledky letošní Tour de France

Podívejte se v přehledné grafice na program a výsledky letošní Tour de France.

15. 7.

Froome si vzal žlutý dres zpět, Štybar spurtoval ve čtrnácté etapě dvanáctý

Britský obhájce Chris Froome se po 14. etapě cyklistické Tour de France vrátil do čela průběžného pořadí.

5. 7.

3. 7.

Sagan si dospurtoval pro vítězství ve 3. etapě Tour de France

Slovák Peter Sagan si v cílové rovince dospurtoval pro vítězství ve 3. etapě letošního ročníku Tour de France.

22. 7.

Bardet přivezl Francouzům první vítězství. 19. etapu Tour poznamenaly pády, k zemi šel i Froome

Saint-Gervais (Francie) - Vítězem 19. etapy Tour de France z Albertville do Saint-Gervais pod Mont Blancem se stal domácí cyklista Romain Bardet a v celkovém pořadí se posunul z pátého na druhé místo. V čele se i přes pád udržel Brit Chris…

17. 7.

Froome vládne Tour de France i po dřině v Alpách. Kreuziger se udržel s nejlepšími

Culoz - Kolumbijec Jarlinson Pantano vyhrál 15. etapu cyklistické Tour de France. Životní úspěch a premiérový triumf v závodech Grand Tour vybojoval sedmadvacetiletý jezdec ve spurtu vedoucí dvojice v Culozu, v němž porazil Poláka Rafala…