Jul 11

Djokovič triumfem ve Wimbledonu dohnal Federera a Nadala

Novak Djokovič po výhře 6:7, 6:4, 6:4, 6:3 na Berrettinim potřetí v řadě ovládl Wimbledon a 20. grandslamovým titulem vyrovnal Federera a Nadala.

Mar 4

Kometa v pravý čas ožila. Odvrací ostudu, ale v play-off může strašit, míní Farda

Od začátku sezony se Kometa potácela až nezvykle dole. Před play-off letí vzhůru, nicméně i tak bude muset podle Richarda Fardy ještě přidat.

Nov 15

Federera zvýhodňují, ale skandál se nekoná. Je to tak správně, potvrdil i Djokovič

Francouzský tenista Julien Benneteau přišel s obviněním: Rogera Federera prý na turnajích pořadatelé prokazatelně zvýhodňují.

Sep 3

Djokovič je ve čtvrtfinále tenisového US Open a čeká na Federera

Dvojnásobný vítěz US Open Novak Djokovič porazil v New Yorku nenasazeného portugalského tenistu Joaa Sousu 6:3, 6:4, 6:3 a postoupil do čtvrtfinále.

Mar 20

Je to debil, zažertoval Wawrinka na adresu smějícího se Federera

Švýcar Stan Wawrinka si po prohře s Rogerem Federerem neodpustil pikantní poznámku na adresu oblíbeného tenisty.

Feb 14

Bolt má počtvrté sportovního Oscara, vyrovnal rekord Federera

Fotbalista Cristiano Ronaldo či basketbalista LeBron James mají smůlu. Prestižní cenu Laureus získal za rok 2016 sprinter Usain Bolt.

Feb 14

Forma jako hrom. Hejnová v Ostravě vyhrála 400 metrů v třetím času Evropy

"Běželo se mi skvěle, měla jsem z toho dobrý pocit," řekla po vítězství na halovém mítinku v Ostravě dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová.