Slavia přehrála oslabený Borisov jen o jednu branku. Odveta v Bělorusku lehká nebude

Hostující Jablonskij byl ve dvacáté minutě vyloučen za faul na Frydrycha a Škoda proměnil nařízenou penaltu v jedinou branku celého utkání.

Jul 28

Skvělá zpráva pro Plzeň. Při losu závěrečného předkola Ligy mistrů bude nasazená

Šance plzeňských fotbalistů na postup do skupiny Ligy mistrů vzrostly.

Jul 20

HJK - Plzeň 1:2. Český mistr vstoupil do předkola Ligy mistrů vítězně. Rozhodl Kopic

Sledujte on-line přenos z utkání 2. předkola Ligy mistrů mezi HJK Helsinky a Viktorií Plzeň.

Jul 18

Los předkola Ligy mistrů: Plzni hrozí Šeriff Tiraspol, který loni šokoval Real Madrid

Fotbalisté Plzně v případě postupu přes Helsinky narazí ve 3. předkole Ligy mistrů na Maribor, nebo Šeriff Tiraspol.

Jul 13

Slovan díky Weissovu gólu přímo z rohu postoupil do druhého předkola Ligy mistrů

Rozhodující branku vstřelil Vladimír Weiss mladší přímo z rohu v závěru prodloužení.

Dec 1

Slavia vs Karviná 2:0. Takács a Škoda rozhodli o vítězství domácích

Sledujte online reportáž z 18. kola Fortuna ligy mezi pražskou Slavií a hostující Karvinou.

Nov 12

Plzeň vkročila do osmifinále Ligy mistrů domácí prohrou s Lausanne

Hokejisté Plzně podlehli v úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů na svém ledě Lausanne 1:2 a do play off nevstoupili šťastně.

Aug 7

Slovan Bratislava porazil v úvodu 3. předkola Evropské ligy Dundalk 1:0

Fotbalisté Slovanu Bratislava porazili doma v prvním duelu 3. předkola Evropské ligy Dundalk 1:0.