Hejnová změny trenéra nelituje. Kdybych to neudělala, nebyla bych na MS ani ve finále, říká

Zuzana Hejnová obsadila na mistrovství světa v Londýně v běhu na 400 m překážek čtvrté místo v čase 54,20 sekundy.

More from Aktuálně.cz

Aug 19

Česká smíšená štafeta v běhu na 4x400 metrů získala na MS v Budapešti bronz

Česká smíšená štafeta v běhu na 4x400 metrů Krsek, Petržilková, Šorm, Vondrová získala na MS v Budapešti bronz. Vyhráli Američané ve světovém rekordu.

Sep 21

Kousek od medaile. Lezec Stráník skončil na MS čtvrtý ve finále obtížnosti

Martinu Stráníkovi na mistrovství světa ve sportovním lezení těsně unikla medaile v obtížnosti.

Oct 2

Hejnová je na MS ve finále, mílařka Mäki si vylepšila osobní rekord

Zuzana Hejnová postoupila na mistrovství světa v Dauhá v běhu na 400 m překážek do finále.

Jul 21

Hejnová znovu na stupních vítězů. V Londýně doběhla druhá

Zuzana Hejnová i při čtvrtém letošním startu na Diamantové lize v běhu na 400 metrů překážek skončila na stupních vítězů, v Londýně skončila druhá.

Jun 27

Petrova cesta plná překážek: Jak manažer k mistrovství světa v extrémním běhu přišel

Petr Hrabák začínal svou kariéru v továrně s několikasměnným provozem, ale po nějaké době si uvědomil, že jeho ambice míří výš.

Jul 13

Hejnová kvůli bolavému kolenu zrušila Diamantovou ligu v Londýně

Hejnová zatím jen trénuje a cítí, že její koleno ještě není zcela v pořádku.

Aug 25

Dostál prošel na MS do finále i na 500 metrů

Kajakář Josef Dostál postoupil na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Račicích do finále i na neolympijské trati 500 metrů.

Aug 11

Holuša na MS vyhrál semifinále běhu na 1500 metrů

Jakub Holuša v Londýně skvěle takticky zvládl semifinálový běh na 1500 metrů, vyhrál ho v čase 3:38,05 a poprvé v kariéře postoupil do velkého finále.