Udělali jsme obrovské chyby, ví Hušbauer. Stoch počítal s tím, že začne na lavičce

Fotbalisté Slavie v prvním zápase posledního předkola Ligy mistrů podlehli Nikósii 0:2, ale podle Jusefa Hušbauera i Miroslava Stocha není nic ztracen

More from Aktuálně.cz

Jan 16

Slavia nastřílela v Portugalsku čtyři góly týmu z druhé dánské ligy

Fotbalisté Slavie nasadili v přípravě do hry i nové posily Dioufa a Zmrzlého. Zlín zdolal v rámci Tipsport ligy slovenskou Skalici.

Apr 20

Hložek gólem zpečetil výhru Leverkusenu a postup do semifinále Evropské ligy

Adam Hložek pomohl gólem a asistencí k vítězství Leverkusenu 4:1 na hřišti Saint-Gilloise a k postupu do semifinále Evropské ligy.

Feb 23

Fotbalisté Lazia uhájili v Kluži postup do osmifinále Evropské konferenční ligy

Fotbalisté Lazia Řím v odvetě úvodního kola play off Evropské konferenční ligy remizovali 0:0 na hřišti Kluže a uhájili postup do osmifinále.

Jul 21

Slavia v Konferenční lize nakročila k postupu. Na Gibraltaru nastřílela čtyři góly

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání 2. předkola Evropské konferenční ligy potvrdili roli favorita.

Feb 25

Přívětivý los: Slavia se v osmifinále Evropské konferenční ligy utká s Lincem

Český šampion začne dvojzápas s aktuálně osmým týmem rakouské ligy 10. března doma, odveta je na programu o týden později na soupeřově hřišti.

Feb 17

Fotbalisté Slavie zvítězili v EKL v Istanbulu 3:2 a přiblížili se k postupu

Odveta se hraje za týden v Edenu, Pražanům k postupu stačí i remíza.

Mar 19

A znovu na ostrovy. Slavia ve čtvrtfinále Evropské ligy vyzve slavný Arsenal

Fotbalová Slavia se ve čtvrtfinále Evropské ligy znovu utká se soupeřem z Britských ostrovů. Tentokrát s londýnským Arsenalem.

Mar 18

Slavia to dokázala. Zvládla krvavou řež v Glasgowě a je ve čtvrtfinále Evropské ligy

Pražská Slavia zvítězila v odvetě osmifinále Evropské ligy na půdě Glasgow Rangers 2:0 a podruhé za poslední tři sezony postoupila do čtvrtfinále.

Feb 25

Fantazie. Slavia dokázala vyhrát v Leicesteru a je v osmifinále Evropské ligy

Červenobílé poslal proti aktuálně třetímu celku Premier League do vedení ve 49. minutě Lukáš Provod, pojistku přidal v 79. minutě Abdallah Sima.

Dec 29

Skvělý Nita i chycená penalta Slavie. Podívejte se na nejlepší zákroky Evropské ligy