Tréninky v Singapuru patřily Ricciardovi. Australan lámal traťové rekordy

Australský pilot Daniel Ricciardo z Red Bullu byl nejrychlejší v obou trénincích na Velkou cenu Singapuru.

More from Aktuálně.cz

Sep 17

Sainz ukončil vládu Red Bullu. Vyhrál drama v Singapuru s bouračkou nakonec

Carlos Sainz junior ve Ferrari vyhrál po dramatickém finiši Velkou Singapuru formule 1 a letos jako první jezdec prolomil vítěznou šňůru Red Bullu.

Jul 23

Hamilton promarnil šanci ukončit panování Red Bullu, i v Maďarsku vládl Verstappen

Po startu z druhého místa ovládl Max Verstappen Velkou cenu Maďarska formule 1 a týmu Red Bull tak přivezl rekordní dvanáctou výhru po sobě.

Jul 21

Nesmlouvavý medojed je zpátky. Ricciardo chce do Red Bullu, cesta vede přes "béčko"

Daniel Ricciardo je po půlroční pauze zpět ve formuli 1. Za volantem AlphaTauri by si rád vysloužil ještě lepší a lukrativnější místo.

Apr 29

První sprint sezony formule 1 patřil Pérezovi. Leclerc odmítl double Red Bullu

Dnešní sprint v rámci Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1 ovládl Sergio Pérez. Red Bull tak zůstává v letošní sezoně neporažený.

Mar 29

Ferrari a Red Bull slibují krásné souboje a Hamilton neví, jak se F1 boduje

První dvě Velké ceny s novými monoposty ukázaly, že se formule 1 vydala správným směrem, říká motoristický expert Radek Vičík ve svém komentáři.

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Sep 8

Albon se po roce vrátí do formule 1, chráněnce Red Bullu získal Williams

Alexander Albon se v nové sezoně vrátí do formule 1 ve stáji Williams. Thajský jezdec v týmu nahradí George Russella, který přestoupí do Mercedesu.

Jul 19

Verstappena náraz málem rozmáčkl. Hamilton by si zasloužil vyloučit, zní z Red Bullu

Kolize v prvním kole Velké ceny Británie formule 1, při níž Lewis Hamilton poslal Maxe Verstappena mimo trať, vyvolal v týmu Red Bull vlnu emocí.

Apr 18

Velkou cenu Emilie Romagny vyhrál Verstappen v Red Bullu

Podrobná on-line reportáž z druhé závodu mistrovství světa formule 1 v italské Imole.

Apr 17

Hamilton uhájil v Imole pole position před piloty Red Bullu

Kvalifikaci na Velkou cenu Emilie Romagny formule 1 vyhrál Lewis Hamilton před Sergiem Pérezem. Druhý pilot Red Bullu Max Verstappen skončil třetí.

Aug 29

Kvalifikaci na Velkou cenu Belgie vyhrál Hamilton

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Belgie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton. Vedoucí jezdec průběžného pořadí mistrovství světa si pro pole position dojel s náskokem půl sekundy před týmovým kolegou z Mercedesu Valtterim…

Aug 1

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie F1 ovládl Hamilton

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton a v neděli bude na třetí vítězství za sebou útočit z pole position.