Praha, Singapur - Chtěl moc, nemá nic! Tak by se dala ve stručnosti shrnout kraťoučká anabáze Sebastiana Vettela v nedělní Velké ceně Singapuru formule 1.

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Aug 29

Kvalifikaci na Velkou cenu Belgie vyhrál Hamilton

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Belgie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton. Vedoucí jezdec průběžného pořadí mistrovství světa si pro pole position dojel s náskokem půl sekundy před týmovým kolegou z Mercedesu Valtterim…

Aug 1

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie F1 ovládl Hamilton

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton a v neděli bude na třetí vítězství za sebou útočit z pole position.

Jul 12

Velkou cenu Štýrska vyhrál Hamilton. Mercedes slaví double

Podrobná online reportáž z druhého závodu mistrovství světa formule 1 na Red Bull Ringu.

Oct 25

Vettel ovládl první den tréninků na Velkou cenu Mexika formule 1

Sebastian Vettel zajel v pátečním tréninku na nedělní Velkou cenu Mexika formule 1 nejrychlejší čas dne.

Jun 22

Mercedes v kvalifikaci deklasoval Ferrari. Hamilton vyhrál, Vettel byl až sedmý

Lewis Hamilton v Mercedesu zopakoval v kvalifikaci na GP Francie formule 1 vítězství z loňského roku a postaví se letos potřetí na pole position.

Jun 8

Vettel vypálil v montrealské kvalifikaci Mercedesu rybník

Sebastian Vettel ve Ferrari vyhrál v Montrealu svoji první letošní kvalifikaci a postaví se na první místo startovního roštu nedělní Velké ceny Kanady

Jun 30

Bottas obhájil vítězství v kvalifikaci na Velkou cenu Rakouska, Hamilton druhý

Kvalifikaci F1 v Rakousku vyhrál stejně jako před rokem Valtteri Bottas s časem 1:03,130.

Apr 28

Vettel v kvalifikaci v Baku porazil oba Mercedesy

Baku - Sebastian Vettel triumfoval v kvalifikaci na Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1 . Lídr šampionátu ve Ferrari vyhrál před dvojicí Mercedesů Lewise Hamiltona a Valtteriho Bottase.