NHL místo Zlína? Chytil vykročil k senzaci. Zaujal kouče Rangers a může zalepit díru na centru

Filip Chytil může zamířit ze Zlína přímo do NHL. Přestože draftem prošel teprve před pár měsíci, má šanci na hlavní mužstvo slavných Rangers.

Apr 19

Chytil pečetil gólem vítězství Rangers, v brance už při jeho trefě chyběl Vaněček

Tým z New Yorku vyhrál 5:1 na ledě New Jersey Devils v úvodním duelu 1. kola play off NHL.

Apr 2

Chytil přihrál v NHL na dva góly Rangers při vítězství ve Washingtonu

Český hokejový útočník Filip Chytil asistoval v NHL u dvou branek New York Rangers, kteří vyhráli 5:2 ve Washingtonu.

Jan 6

Pastrňák dvěma góly orámoval výhru Bostonu. Dvakrát se trefil i Chytil za Rangers

Obě české útočné hvězdy si připsaly druhý zásah při hře soupeře bez brankáře.

Oct 14

Chytil přispěl gólem k vysokému vítězství, Rangers nasázeli Minnesotě sedm gólů

Karel Vejmelka předvedl 47 zákroků v Pittsburghu, kde ale s Arizonou podlehl 2:6.

Oct 12

Zibanejad dvěma góly řídil výhru Rangers, Chytil proti Tampě nebodoval

Hokejisté NY Rangers s Filipem Chytilem v sestavě vstoupili do nové sezony NHL výhrou 3:1 nad Tampou Bay.

Sep 27

Chytil na úvod přípravy NHL pomohl Rangers k výhře, Škarek debutoval

V brance poražených odchytal 28 minut Jakub Škarek, jenž z 15 střel neinkasoval.

Jul 13

Trh v NHL: Kubalík rozšířil českou kolonii, největší hvězda překvapila

Severoamerická NHL vstoupila do divokého období. Ve středu v 18:00 českého času se otevřel trh s volnými hokejisty.

May 29

Rangers držel nad vodu český útočník. Chytil dal dva góly

Filip Chytil dvěma góly pomohl NY Rangers k výhře 5:2 nad Carolinou. Rangers vyhráli i třetí domácí utkání v sérii a vynutili si sedmý zápas.

May 12

Chytil hvězdou zápasu: Trefil výhru Rangers a odvrátil vyřazení z play off

Útočník Filip Chytil rozhodl v pátém utkání 1. kola play off NHL o výhře New Yorku Rangers 5:3 nad Pittsburghem a stal se největší hvězdou zápasu.

Mar 5

Hvězda zápasu Chytil pálil z kruhu a Rangers mohli slavit vítězství

Filip Chytil dal v NHL rozdílový gól. Šestou trefou sezony přispěl k výhře New Yorku Rangers 3:1 nad New Jersey a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

Apr 2

Chytil pomohl trefou k výhře Rangers, skóroval i Kubalík. Palát nahrál na vítězný gól