Verstappen oslavil dvacáté narozeniny vítězstvím v Malajsii. Hamilton znovu navýšil vedení

Sepang - Max Verstappen v Red Bulu si den o oslavě dvacátých narozenin dojel ve Velké ceně Malajsie k druhému vítězství v kariéře pilota formule 1.

More from Aktuálně.cz

Dec 5

První Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1 ovládl Hamilton

Podrobná on-line reportáž z 21. závodu mistrovství světa formule 1 v Džiddě .

Jun 20

Stáj Red Bull přechytračila svého soka z Mercedesu. Velkou cenu Francie vyhrál Verstappen

Max Verstappen v Red Bulu vyhrál dramatickou Velkou cenu Francie formule 1. V neděli byla v Le Castellet v hlavní roli strategie zastávek v boxech.

Apr 18

Velkou cenu Emilie Romagny vyhrál Verstappen v Red Bullu

Podrobná on-line reportáž z druhé závodu mistrovství světa formule 1 v italské Imole.

Nov 1

Po hektickém finiši Hamilton vyhrál premiérovou Velkou cenu Emilie-Romagny

Podrobná on-line reportáž ze třináctého závodu mistrovství světa formule 1 v italské Imole.

Aug 29

Kvalifikaci na Velkou cenu Belgie vyhrál Hamilton

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Belgie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton. Vedoucí jezdec průběžného pořadí mistrovství světa si pro pole position dojel s náskokem půl sekundy před týmovým kolegou z Mercedesu Valtterim…

Aug 1

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie F1 ovládl Hamilton

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton a v neděli bude na třetí vítězství za sebou útočit z pole position.