Sáblíková bojuje s nepříjemným soupeřem: před pokračováním Světového poháru v Norsku ji trápí viróza

Zdravotní problémy komplikují přípravu české rychlobruslařské hvězdy Martiny Sáblíkové na další díl Světového poháru.

More from Aktuálně.cz

Jan 30

Sáblíková byla v závodu na 1500 metrů ve Světovém poháru osmá

Martina Sáblíková byla osmá v závodu na 1500 metrů ve Světovém poháru v Heerenveenu a oproti minulému týdnu si tak o jedno místo polepšila.

Jan 16

Parádní světový rekord. Trojskokan Zango jako první v hale překonal hranici 18 metrů

Sedmadvacetiletý atlet na mítinku ve francouzském Aubiére předvedl výkon 18,07 metru.

Feb 15

Sáblíková překonala vlastní světový rekord, zlato jí ale senzačně sebrala Ruska

Martina Sáblíková překonala na mistrovství světa v Salt Lake City vlastní světový rekord na trati 5000 metrů. Vzápětí ale přišla o rekord i o zlato.

Feb 6

Sáblíková musela na testy na koronavirus. V Calgary trápí rychlobruslařku nemoc

"Dělám, co můžu, ale tělo mě bohužel dost limituje," uvedla česká hvězda ledových oválů.

Dec 14

Sáblíková byla druhá v závodu na 3000 metrů na Světovém poháru v Naganu

Rychlobruslařka Martina Sáblíková byla druhá v závodu na 3000 metrů na Světovém poháru v Naganu. V rekordu dráhy vyhrála Ivanie Blondinová z Kanady.

Nov 15

Šampionka Sáblíková vstoupila do Světového poháru čtvrtým místem na 3000 metrů

Martina Sáblíková vstoupila do nové sezony Světového poháru čtvrtým místem v závodě na 3000 metrů v Minsku.

Mar 9

Neskutečná Sáblíková. Ve finále SP opět překonala světový rekord na 3000 metrů

Trojnásobná olympijská vítězka překonala výkonem 3:52,027 o více než sekundu svůj čas z minulého týdne z Calgary.

Mar 2

Sáblíková dál kraluje světu. Na MS ve víceboji vylepšila světový rekord na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková zajela na mistrovství světa ve víceboji v Calgary světový rekord v závodu na 3000 metrů.

Nov 17

Sáblíková zahájila Světový pohár třináctým místem na patnáctistovce

Vyhrála Američanka Brittany Boweová, která o devět setin porazila druhou Japonku Miho Takagiovou.

Jul 29

Američanka Bakerová překonala na domácím šampionátu světový rekord na 100 metrů znak