Calgary si bez Čechů vyšláplo na Tampu, nejlepší celek NHL zdolalo na jeho ledě 5:1

Hokejisté Flames natáhli díky výhře nad Tampou Bay vítěznou šňůru už na pět zápasů.

More from Aktuálně.cz

May 6

Podívejte se na trefu Miky Zibanejada, která pomohla hokejistům New York Rangers k vítězství v prvním utkání série druhého kola play off NHL.

May 21

Florida vyhrála v prodloužení i druhý zápas finále Východní konference NHL

Hokejisté Floridy zvítězili na ledě Caroliny 2:1 v prodloužení a vedou ve finále Východní konference NHL 2:0.

Feb 9

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase na Švédských hrách v Malmö domácí Švédy 2:1 v prodloužení.

Mar 11

Pastrňák a Vrána vstřelili v NHL po dvou gólech, Hertl kouzlil v prodloužení

Jakub Vrána vstřelil po svém návratu do sestavy tři góly ve dvou zápasech, výhry se ale opět nedočkal.

Jan 1

Palát přihrál na dva góly Tampy Bay, Ovečkin vytvořil rekord NHL

Hokejistům Tampy Bay nestačily v NHL dvě asistence Ondřeje Paláta a podlehli na svém ledě New Yorku Rangers 3:4 po samostatných nájezdech.

Jul 6

Montreal oslavy Tampy nedovolil, finále NHL natáhl gólem v prodloužení

Hokejisté Montrealu porazili ve čtvrtém finálovém utkání play off NHL Tampu Bay 3:2 v prodloužení a snížili stav série na 1:3.

May 22

Hokejisté Tampy Bay porazili i díky Palátovi v play off NHL potřetí Floridu

Hokejisté Tampy Bay i díky gólu Ondřeje Paláta porazili ve čtvrtém utkání série 1. kola play off NHL Floridu 6:2.

Oct 7

Začalo to nenápadnou dorážkou. Před 30 lety dal Jaromír Jágr první gól v NHL

V NHL nakonec Jágr v základní části odehrál 1733 zápasů, v nichž nasbíral 1921 bodů za 766 branek a 1155 asistencí.

Jul 30

Kubalík má před restartem NHL formu. K výhře Chicaga pomohl dvěma góly a asistencí