Soupeři pro Slaviilos 4. předkola Ligy mistrů v pondělí 5. srpna vítěz Ajax Amsterdam - PAOK Soluň |
Sadílek nastoupil v Basileji nezvykle na levé straně obrany a do statistik se v závěru zapsal žlutou kartou. Dvacetiletý český defenzivní záložník držel s Eindhovenem postupový výsledek do 68. minuty, kdy zblízka dostal míč v pádu do sítě domácí Ricky van Wolfswinkel a rozhodl.
V mistrovské části kvalifikace bez problémů postoupili favorité a mezi nimi i dva potenciální soupeři pro Slavii ve 4. předkole Celtic Glasgow a Dinamo Záhřeb. Pražané coby český šampion vstoupí do kvalifikace až v závěrečném předkole.
8. Cömert
68. van Wolfswinkel
23. Bruma
Omlin – Widmer, Cömert, Alderete, Xhaka (81. Petretta) – Balanta, Frei – van Wolfswinkel, Zuffi, Stocker – Ajeti
Zoet – Dumfries, Luckassen, Viergever, Sadílek – Lozano (76. Gakpo), Gutierrez, Rosario – Bergwijn, Malen, Bruma
Nikolić – Bua, Campo, Dimitriou, Petretta, Pululu, Žegrova
Ruiter – Boscagli, Gakpo, Hendrix, Pereiro, Sainsbury, Teze
33. van Wolfswinkel, 45. Xhaka, 45+3. Alderete
44. Pereiro, 67. Bergwijn
Rozhodčí: Verissimo – Pereira, De Sá Martins (POR)
13. Pavlović
25. Pavlović
66. Pavlović
Belec – Mihajlovic, Vouros, Savić (76. Merkis), N. Ioannu – De Vincenti (C), Gentsoglu (78. Alef), Matich – Jakoliš, Pavlović (71. Bezjak), Sulejman
Gijlen (C) – Ciger, Nedić, Šofranac, Bulatović – B. Janković, Bubanja – Kojašević, Marušić (60. Ćetković), Osmajić (72. Vlaisavljević) – Božović (67. Nikolić)
Waterman – Souza, Hallenius, Lafrance, Merkis, Bezjak, Alef
Ličina – Grivić, Nikolić, Ćetković, Eraković, Vučić, Vlaisavljević
74. De Vincenti
40. B. Janković, 47. Bubanja
Rozhodčí: Reinshreiber – Biton, Bernstein (vš. IZR)
10. Kulinitš (vla.)
90+3. Šved
Londak – Markovyč, Avilov, Uggè (C), Kulinitš – Subbotin (79. Mašitšev), Tjapkin – Paur (83. Ivanjusin), Liliu (38. Mata), Puri – Klein.
Gordon – Jullien, Bitton (46. Šved), Šimunović, Bolingoli – Ralston, Brown (C) – Ntcham (84. Christie), Johnston (61. Sinclair), Morgan – Griffiths.
Teleš – Reintam, Mašitšev, Kirss, Ivanjusin, Mata
Bain – Sinclair, Hayes, Christie, Šved, Edouard, Ajer.
20. Markovyč
53. Bitton
Rozhodčí: Millot – Mugnier, Luzi (FRA)
15. Blackman
48. Cohen
18. Culio
42. Rondon
Gianniotis – Kandil (59. Geraldes), Piven, Jair, Davidzada – Peretz, Glazer – Rikan (46. Cohen) – Blackman (72. Atar), Shechter, Micha (C)
Arlauskis – Sušič, Vinicius, Burca, Camora (C) – Bordeianu, Culio, Djokovič – Deac (52. Paun), Omrani (86. Muresan), Rondon (82. Tucudean)
Daniel – Atar, Barsky, Cohen, Geraldes, Ofoedu, Schoenfeld
Vatca – Cestor, Muresan, Paun-Alexandru, Peteleu, Sylla, Tucudean
74. Atar
14. Deac, 90. Burca
Rozhodčí: Fritz – Gittelmann, Schaal (GER)
77. Oršić
88. Petković
90+4. Olmo
Livaković – Pinto, Lešković, Perić, Leovac – Kądzior (74. Olmo), Ademi (C), Gojak – Hajrović (84. Majer), Gavranović (63. Petković), Oršić.
Kupatadze – Mali (59. Tabatadze), Margvelašvili (C), Rechviašvili, Kakubava – Chabradze (69. Jinjolava), Cnobiladze, Altunašvili – Gabedava, Rolović, Gorgiašvili (61. Diasamidze).
Horkaš – Petković, Šitum, Moro, Majer, Dilaver, Olmo.
Miginejšvili – Guliašvili, Diasamidze, Tabatadze, Kenija, Lakvecheliani, Jinjolava.
20. Leovac
41. Cnobiladze
Rozhodčí: Daniele Doveri (ITA) – Matteo Passeri (ITA), Luca Mondin (ITA)
27. Fontanella
60. Nguen
Bonello – Pena Beltre, Borg, Camilleri (C), Zerafa – Dimech (74. Nwoko), Muscat (80. Monticelli), Tulimieri – Yuri, Fontanella, Picciolo (90. Tonna)
Dibusz – Lovrencsics (C), Blažič, Dvali, Čivič – Ihnatenko (33. Siger), Charatin – Zubkov, Škvarka, Nguen (85. Varga) – Lanzafame (75. Signevič)
Cini – Gill, Micallef, Monticelli, Nwoko, Scerri, Tonna
Grof – Bole, Frimpong, Heister, Siger, Signevič, Varga
22. Pena Beltre, 61. Muscat
18. Ihnatenko, 45. Lanzafame
Rozhodčí: Jonathan Lardot – Florian Lemaire, Romain Devillers (vš. BEL)