Real Madrid - Elche 4:0Fotbalisté Realu Madrid rozstříleli Elche a na Barcelonu ztrácejí osm bodů

Fotbalisté Realu Madrid zvítězili v 21. kole španělské ligy i díky dvěma trefám Karima Benzemy nad posledním Elche 4:0. Obhájce titulu ztrácí na vedoucí Barcelonu osm bodů.

Hráč Realu Madrid Marco Asensio se raduje z gólu proti Elche.

"Bílý balet", který v sobotu ovládl klubové mistrovství světa, rozhodl o triumfu v úvodním dějství, kdy se prosadil třikrát. Skóre otevřel v osmé minutě Asensio, poté se dvakrát z pokutového kopu trefil Benzema. První proměněnou penaltou se osamostatnil od Raúla na druhém místě historicky nejlepších ligových střelců Realu. V součtu s dnešními góly jich má 230, pořadí vévodí s 311 brankami Cristiano Ronaldo. Konečný výsledek stanovil v 80. minutě střídající Modrič.

Beznadějně poslední Elche, jež minule vyhrálo poprvé v ligové sezoně, má dvanáctibodové manko na první příčku zaručující záchranu.

Španělská fotbalová liga - 21. kolo:
Real Madrid - Elche 4:0 (31. a 45.+1 obě z pen. Benzema, 8. Asensio, 80. Modrič).

MS v hokeji 2024

87. ročník mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj hostí města Praha a Ostrava.