Messiho návrat do akce trval jen 37 minut. Určitě přijde o další kolo MLS i finále US Open Cupu

OBSAHUJE VIDEO

Inter Miami se bude muset opět nějaký čas obejít bez argentinské hvězdy Lionela Messiho. Šestatřicetiletý gólostroj kvůli nespecifikovanému zranění nedohrál středeční zápas MLS s Torontem.

Messi se proti kanadskému celku vrátil do základní sestavy poté, co kvůli svalovým potížím vynechal jeden zápas Argentiny v kvalifikaci o postup na mistrovství světa a jedno utkání Miami v MLS.

Duel s Torontem, které Miami vyhrálo 4:0, však pro sedminásobného držitele Zlatého míče skončilo po 37. minutách. "Už nějaký čas ho trápilo staré zranění," citovala agentura AP trenéra Miami Gerarda Martina.

Podle kouče o délce Messiho absence rozhodnou vyšetření v nejbližších dnech. "Určitě nám ale bude chybět v neděli. A nejistá je i jeho účast ve finále US Open Cupu," přidal Martino.

Miami, které navíc v zápase s Torontem přišlo kvůli zranění o další hvězdu Jordiho Albu, se v neděli v MLS představí v Orlandu. O tři dny později čeká Inter finále poháru proti Houstonu.

Když střílí branky gólmani aneb Provedel z Lazia není jediným brankářem, který skóroval v Lize mistrů