English

Blesk.cz / Celebrity

Top Stories All News

Nejkrásnější Evropan je z Plzně! Vysvalený blonďák zabodoval ve světě!

www.blesk.cz

Obrovský úspěch na světové soutěži krásy! Na Man of the year, se Lukáš Lesák (22) stal třetím nejkrásnějším mužem světa a v Indonésii vyhrál titul Nejkrásnější Evropan! Takový úspěch sám nečekal!

Našli jsme dceru Blaženy ze Slunce, seno... Anna-Marie žije v utajení!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Podobu s mámou nezapře, tak se alespoň snaží využívat toho, že to lidem hned »nedocvakne «. Anna-Marie Kánská (23) je dcerou Veroniky Kánské (50), kterou celý národ zná jako Blaženu z trilogie Slunce, seno… A moc ji to netěší. Snažila se…

Děsivá fotka Dády Patrasové z Itálie: Kdo ji takhle zřídil?

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Dagmar Patrasová (61) nepřestává udivovat. Jakmile se rozjede do slunné Itálie za novou láskou, v jednom kuse zásobuje sociální síť svými snímky. Zatímco většina z nich vyznívá šťastně a spokojeně, teď herečka své příznivce vyděsila fotkou…

Top Stories in last day

21

Růžičková zabránila natáčení Slunce, seno 4! Urazila se kvůli nápadu Trošky!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Trilogie letních komedií Zdeňka Trošky Slunce, seno je bezkonkurenčně nejreprízovanější trojicí filmů, jaké české televize rotují. Diváci je milují a pokaždé litují, že snímků nevzniklo více. Další díl se přitom chystal, jeho vzniku ale…

17

Režisér Snowboarďáků Janák do toho praštil! Na svatbě juchal Hrušínský, Písařík i socha Svobody Kulovaná!

www.blesk.cz

Po třech letech randění si režisér slavných filmů jako Snowboarďáci, Rafťáci a mnoho dalších Karel Janák (47) vzal ředitelku Divadla Radka Brzobohatého Romanu Goščíkovou (34). Novomanželům gratulovalo několik herců.

16

Hokejista Jakub Voráček o svém synovi: Je to milionové dítě!

www.blesk.cz

I když na ledě řádí jako černá ruka, v soukromí se stává andělem, respektive poctivým tátou. O svém synovi Jakubovi (1), kterého má s americkou manželkou Nicole, doslova básní. Hokejista Jakub Voráček (27) říká, že se o malého syna stará…

15

Smolařka Vignerová v bikinách a zase bez chlapa: Tohle tělo je znovu k mání!

www.blesk.cz

Už to vypadalo, že Aneta Vignerová (29) našla konečně tu pravou lásku, opak je ale pravdou. Miss ČR 2009 přiznala, že se s přítelem Filipem rozešla.

14

V módní policii by neprošel: Ondřeji Vetchému nepomohly ani vypracované svaly!

www.blesk.cz

Nosí, co je mu pohodlné, a na módní trendy kašle. Herec Ondřej Vetchý (55) si s oblečením hlavu neláme a vezme na sebe cokoliv, co mu padne pod ruku.

Expřítelkyně Kluse Zahradnická porodila! Jméno holčičky sladila s příjmením

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Herečka Lenka Zahradnická (32) v noci z neděle na pondělí přivedla na svět své první miminko. Do poslední chvíle netušila, zda to bude kluk nebo holka. A je to holčička! Ta dostala jméno Jasmína.

Těhotná Vojtková s břichem jako buben: Strach z porodu přirozenou cestou

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Má rodit každým dnem, ale ještě stíhá obrážet společenské akce. Tanečnice Libuše Rohlíčková, dříve Vojtková (36) se tak snaží odpoutat od strachu z přirozeného porodu, který ještě neprožila. Starší syn Matyáš se totiž narodil císařským…

11

Jak drsně se oslovují hvězdy během rozchodů a rozvodů? Vzájemně se nešetří

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Když byli na obláčku, tak se oslovovali zdrobnělinami. Ale jakmile došlo na rozvod, tak by druhého nejraději ani neoslovovali. Pepa Vojtek (52) vždy své ženě říkal Libuško (36), ale když se rozváděli, tak to byla Libuše.

Zpěvák a idol žen Cristovao před ostrou otázkou: Jsi gay, Bene?

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Pyšní se Českým slavíkem za nejstreamovanější českou skladbu, vyprodal Forum Karlín a jeho videoklipy mají téměř 20 milionů zhlédnutí. Ben Cristovao (30) momentálně přišel s vyznáním lásky v citlivém songu Poslední...

Sunday, Aug 20

Dáda Patrasová opět dráždí: Vystavila se v plavkách a průhledné krajce!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Zatímco Felix Slováček (74) vyrazil se svojí milenkou Lucií Gelemovou do Maroka, jeho manželka Dáda Patrasová (61) vyrazila za svým milým Vitem do Itálie. A co víc? Zase zapózovala a ukázala svým fanouškům, že se po boku přítele cítí sexy.…

Odhalení po smrti manžela Ivo Pavlíka (†84): Heidi vydělává na rodinu politika!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Kdekdo si myslel, že největší hit Heidi Janků Když se načančám složil Ivo Pavlík. Hit má ale jiné autory, a těm tak vydělává nemalé peníze. A teď se podržte – řadí se mezi ně rodina ministra obrany Martina Stropnického!

Slováček vyrazil s Gelemovou do Maroka: Mrzutý muzikant si na všechno stěžoval!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Felix Slováček svou milovanou Lucii Gelemovou vyvezl k moři! Pár odjel relaxovat do exotického Maroka, ovšem dny zalité sluncem milenci zrovna neprožili. Místo toho, aby zamilovaně tokali na písčitých plážích, Lucie musela poslouchat…

Saturday, Aug 19

Andrea Kerestešová porodila: Jméno i pohlaví miminka tají!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Konečně se dočkala. Herečka Andrea Kerestešová (33) porodila a svěřila se s tím na sociální síti. Vše dopadlo dobře, porodu ale předcházely dva týdny přenášení, které nebyly vůbec jednoduché.

Poslední rozloučení s muzikantem Ivem Pavlíkem (†84) mělo drsnou dohru: Příbuzná obvinila Heidi, že zavinila smrt manžela!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Tohle si nezasloužila! Pro Heidi Janků (54) nastal nejtěžší den života a na její hlavu se sneslo drsné obvinění. Přímo na pohřbu milovaného manžela Iva Pavlíka (†84).

Friday, Aug 18

Pohřeb Iva Pavlíka (†84): Zdrcenou Heidi Janků podpíraly manželovy děti

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Dnes ve 14 hodin se manželka Heidi Janků (54), rodina a blízcí přátelé rozloučili s muzikantem Ivo Pavlíkem, který minulou sobotu zemřel ve věku 84 let. Hudebník měl léta problémy se srdcem. A to ho nakonec také zradilo.

Budoucí manželka režiséra Janáka Goščíková: Dítě až poté, co vyřeší „dědictví“ po Gregorové!

www.blesk.cz

Svatba se rychle přiblížila a už nahlas klepe na dveře. Nová ředitelka Divadla Radka Brzobohatého Romana Goščíková (35) si co nevidět vezme režiséra Karla Janáka (46), který roky randil s herečkou Veronikou Kubařovou (30). Mladá ředitelka…

O 18 let mladší milenec Štikové promluvil: Omylem práskl nevěru!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Podváděla manžela! Zajíček Moniky Štikové (45) poprvé promluvil a prozradil i to, co nejspíš prozradit neměl. Pár s matkou Ornelly Koktové (24) prý tvoří už rok, byť ona sama tvrdila, že manžela Michala (48) opustila teprve o Vánocích!

Eva z VyVolených po plastikách ještě přitvrdila. Teď je to opravdu UFO!

www.blesk.cz

Snažila se získat slávu v reality show Vyvolení, teď ale v jednom kuse mění vzhled. Omrzelo snad Evu Feuereislovou (29), když ji někdo pozná na ulici? Nebo se spíše naopak snaží na sebe za každou cenu upozornit?

Thursday, Aug 17

Tanečník Onder už má za bývalku Hunčárovou náhradu! Brunetka ho nešetří

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Jan Onder (32) sice nedávno přišel o přítelkyni i o pořad na České televizi, dlouho ale nesmutněl. Za někdejší partnerku Lucii Hunčárovou (31) si již našel náhradu a dokonce se stejným křestním jménem.

Nejčernější myšlenky Patrasové: Po nevěře sebevražda! Zachránil ji milenec

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Že nevěru manžela Felixe Slováčka (74) nenesla Dagmar Patrasová (61) úplně lehce, se ví, ale že v nejtěžších chvílích dokonce myslela na sebevraždu?! O tom herečka a zpěvačka promluvila až teď! "Naprosto upřímně, nebýt Vita, tak už tady…

Smutná zpověď Adama Pavlíka o smrti táty: Věděl, že tu nemusí být dlouho

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Život občas není žádné peříčko. Pro Adama Pavlíka (42) rozhodně ne. Muzikant během pěti měsíců přišel jak o maminku Věru Špinarovou (†65), tak o tatínka Ivo Pavlíka (†84)... Jak se se smutnými událostmi vyrovnává?

Janžurová po konci v Národním: Její slova fanoušky hodně potěší!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Už se nemůže dočkat návratu zraněné Jany Bouškové (62) do Národního divadla. Iva Janžurová (76) si ráda opět zahraje v inscenaci Mikve. „Vidět mě můžete i ve hře Pýcha a předsudek,“ upozorňuje herečka.