English

Blesk.cz / Celebrity

Today News

06

Karel Gott (78) si nedá říct: Hazard se životem! Jeho plán lékaře nepotěší

www.blesk.cz

Doktoři musí krotit Karla Gotta (78)! Ještě ho ani nepropustili z nemocnice, kde se už šestý den léčí s těžkou chřipkou, a chce zase pracovat. A to hned pozítří!

Kněz ze svatby Leoše Mareše exkluzivně: Proč jsem je nemohl oddat já!

Blesk.cz

Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (36) svou veselku dokonale utajili a pozvali jen úzký okruh rodiny a přátel. Na obadu nechyběl ani kněz Zbigniew Czendlik (53). Ten ovšem dvojici neoddával! Proč?

Thursday, Feb 22

23

Pokrytecké chování na Brit Awards: Dámy bojují proti obtěžování, vystavily ale prsa i rozkrok!

Blesk.cz / Celebrity

Kážou vodu, ale samy pijí víno? Tak to alespoň vypadalo, když zpěvačky Pixie Lott (27) a Myleene Klass (39) dorazily na udílení cen Brit Awards. Brojí totiž proti sexuálnímu obtěžování, ale obě si vzaly dost vyzývavé oblečení!

21

Menzela čekají kulaté narozeniny: Po útoku meningokoka se učí znovu chodit!

Blesk.cz

V pátek je mu přesně 80 let! Jiří Menzel se ale stále vzpamatovává z podzimníhoútoku meningokoka a následné operace hlavy. A snaží se pilně rehabilitovat.

Mareš zveřejnil první fotku s novou manželkou a strhla se lavina VIP gratulací

Blesk.cz

Svatbu se jim podařilo dokonale utajit. Mnohé tím překvapili, teď jim ale všichni ke sňatku gratulují. A moderátor Leoš Mareš (41) s novomanželkou Monikou (36) se tomu jen smějí z líbánek.

20

Jak to bylo s rozpadem Chinaski? Poradila mi to manželka, přiznal Malátný

Blesk.cz

Skupina Chinaski na sklonku minulého roku vyměnila většinu své sestavy a zůstali jen frontman Michal Malátný (47) a kytarista František Táborský (43), které doplnili noví hudebníci. Řada fanoušků se ale bouřila a chápala to jako podraz a…

19

Tereza Brodská trpí kvůli roli: Musí ztloustnout a má bolesti!

Blesk.cz / Celebrity

Herečka Tereza Brodská (49) měla vždy štíhlou a subtilní postavu, ovšem teď z vlastní vůle tloustne! Pečlivě se tím připravuje na svou nejnovější roli. Ovšem přebytečná kila jí znepříjemňují život.

18

Fešák z Dabing street Neužil: Manželka je kopií slavné herečky!

Blesk.cz / Celebrity

Herec z dejvického divadla a hvězda seriálu Dabing street Václav Neužil (38) už osm let žije s půvabnou produkční Lenkou. Loni na karlovarském festivalu byla těhotná, v září se jim narodil syn Vincent.

16

Detaily tajné svatby Mareše: První foto prstýnku, zlatá koupelna a šaty z Londýna

Blesk.cz

Dokonale utajená svatba moderátora Leoše Mareše (41) a dnes už jeho druhé manželky Moniky Koblížkové (36) proběhla v Litomyšli v piaristickém kostele. Svatební den a noc předtím trávili v nejluxusnějším hotelu ve městě. Jedna noc vyjde na…

15

Rašilov s novou rodinou: S matkou jeho třetího dítěte, dcerou a její známostí

Blesk.cz / Celebrity

Už má novou rodinu! Po rozvodu s Vandou Hybnerovou (49) se Saša Rašilov (45) potácel mezi různými ženami, než narazil na Lídu Němečkovou (31). S tou to konečně klaplo a v září se jim narodila dcerka Marie. A jak se zdá, herci odpustila i…

Frontman Plexisu přežil bouračku i skok z okna: Denně vypiju 20 piv! Drogy už beru kvalitnější

www.blesk.cz

V jedné chvíli seděl s přáteli a kolegy v autě a dál si pivo, v dalším přišel prudký náraz. Frontman kapely Plexis Petr Hošek (51) rázem přišel o kamarádku Olgu (†22). Sám přežil vlastní smrt a navíc ne poprvé! Kvůli alkoholu a drogám už…

Eva Decastelo zveřejnila fotky ze soukromí, které dělí 40 let!

www.blesk.cz

Moderátorka Eva Decastelo (39) oslaví kulatiny až v září, ale k fotkám, na kterých je jako novorozeně a dospělá s maminkou napsala, že je dělí 40 let. Herečka už jako mimino měla dost neposedné vlasy.

13

Mareš tajil svatbu i před nejbližšími! Ti mu poslali jasný vzkaz

Blesk.cz / Celebrity

Moderátor Leoš Mareš (41) dokázal natolik utajit svou druhou svatbu, že ani jeho kolegové z rádia Evropa 2 nic netušili a dozvěděli se o jeho veselce z Blesku! Novomanželku nicméně záhy popřáli.

Blogerka Nikol Moravcová prozradila datum svatby! Pozvala skoro 300 lidí

www.blesk.cz

Zatímco některé celebrity svou veselku do poslední chvíle úzkostlivě tají, moderátorka a blogerka Nikol Moravcová (30) se svatbou žádné tajnosti nedělá. Naopak nyní fanouškům svěřila i přesné datum svého slavného dne.

Česká Miss 2015 Švantnerová: Uživím se jen díky sociálním sítím!

Blesk.cz / Celebrity

Dlouhonohá kráska Nikol Švantnerová (25) je jedna z mála českých missek, která si vydělává v Česku víc, než v zahraničí. Má na to vlastní fintu, jak přilákat zakázky ve velkém.

12

Sylvester Stallone vyvrací fámy o své smrti: Dívejte, žiju!

www.blesk.cz

Po sociálních sítích po několik dní koluje zpráva o smrti hollywoodské hvězdy!

»Polda« Ladislav Potměšil: 4 operace páteře za rok! Hraní pověsil na hřebík

Blesk.cz / Celebrity

Víc než padesát let zářil ve filmech, seriálech i na divadelních prknech. Teď musí ale hereckou kariéru pověsit na hřebík kvůli vážným zdravotním problémům. Ladislav Potměšil (72) totiž v jednom roce prodělal hned čtyři operace a dokonce…

11

Svatba Mareše: Druhá žena se stejným jménem? Monika si změnila příjmení

Blesk.cz / Celebrity

V úterý 20. února si Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (36) řekli ANO! Vše bylo dokonale utajené, ale přesto informace unikla. Novomanželé uletěli na líbánky do Dubaje a zahalili se rouškou mlčení.

Blondýna Myslivcová (23) a její chlebodárce Charouz (63): Poprvé na akci spolu! Představil ji přátelům

Blesk.cz / Celebrity

Že by konečně chtěli utnout spekulace o jejich vztahu a jít s pravdou ven? Růžová youtuberka Dominika Myslivcová (23) přišla na premiéru snímku Věčně tvá nevěrná s podnikatelem Antonínem Charouzem (63)! Ani na chvíli se od sebe nehnuli a…

09

Oběšený herec Laštovka (†39) z Ordinace: Pohřbili ho bez obřadu?!

Blesk.cz / Celebrity

Poslední sbohem herci Jiřímu Laštovkovi (†39), který spáchal sebevraždu oběšením, dali jen jeho kolegové na uzavřeném setkání v Divadle Minor. Podle informací Blesku si rodina nepřála žádný obřad.

06

Zprávařka Primy Lašková zmizí z obrazovky: Proč jí televize tají, kdo ji nahradí?

Blesk.cz / Celebrity

Moderátorka zpravodajství na Primě Gabriela Lašková (27) už za pár dní zmizí na mateřskou dovolenou. Je již v osmém měsíci těhotenství, a tak je na čase odejít. I když se říká, že na její místo usedne Eva Perkausová (22), tak Gábině nikdo…

Lékař Pomejeho: Chraptíte déle než 14 dnů? Může to být příznak rakoviny hrtanu

Blesk.cz / Celebrity

MUDr. Jaromír Astl »připravil« Jiřího Pomeje o hlas, čímž mu ale zachránil život. Pro Nedělní Blesk se rozpovídal nejen o rakovině hrtanu, kterou jmenovaný herec měl, ale třeba i o největších hrozbách z oboru ORL.

Karel Gott (78) po kapačkách: Tvrdá slova lékařů!

Blesk.cz

Lékaři mají vážný důvod držet Karla Gotta (78) už pátý den v nemocnici! Přivezli ho nejen se silnou chřipkou, ale už s náběhem na zápal plic! Zpěvák a jeho manželka si navíc vyslechli poměrně tvrdá slova.

01

Olga Lounová hazarduje. Pravidelně jí jde o život!

www.blesk.cz

Mnohdy jí jde sice o život, ale Olga Lounová se nebojí. Jinak by ani nemohla sednout za volant vozu, ve kterém nesčetněkrát nabourala. Naštěstí při ní ale stojí všichni svatí. Ačkoli zpěvačka svůj závodní vůz zvládla otočit i na střechu, z…

Wednesday, Feb 21

21

Česká Miss Vítová bojuje s dcerou: Citově mě vydírá!

Blesk.cz / Celebrity

Ač se to na první pohled nezdá, Česká Miss 2009 Iveta Vítová (34) má doma pře se svou teprve čtyřletou dcerou Anetkou. A není to žádná prkotina. Holky se dohadují o dost zásadní věc v jejich životě.

Zkušenost Petra Zvěřiny "z Václaváku": Život na ulici, nocleh v krabici! Šetřit přesto nezačal

Blesk.cz

Proslavil se zejména svými hádkami s Vladkem Dobrovodským (39) v první řadě VyVolených a od té doby už se Petr Zvěřina (40) „z Václaváku“ objevil v řadě dalších reality show. Přesto prý moc dobře ví, co to znamená mít hluboko do kapsy.

V Torontu zemřela vdova po T. Baťovi Sonja (†91): Do smrti tahala za nitky

www.blesk.cz

Jejím největším koníčkem byly boty, jak také jinak, když byla ženou českoskoslovenského velkoobuvníka Tomáše Bati ml. (†93). V noci na včerejšek za ním Sonja (†91) odešla do »ševcovského« nebe.

20

Eva Pilarová navštívila hřbitov v New Yorku! Nad čím hrobem plakala?

Blesk.cz / Celebrity

Zpěvačka Eva Pilarová (78) odjela na vystoupení až do dalekého New Yorku! První místo, kam za velkou louží zamířila, vás ale asi překvapí. Místo na nákupy do pověstných butiků s velkými slevami totiž vyrazila na hřbitov! Nad čím hrobem se…

19

Krampol o alkoholismu manželky Hanky: Můžu za to já a syn!

Blesk.cz / Celebrity

Myslíte si, že herec Jiří Krampol (79) má se svojí ženou Hankou Krampolovou (56) jen samé starosti a trápení? Není to úplně tak. Za to, že Hanka propadla alkoholu totiž viní především sám sebe a proto se jí snaží ze všech sil v boji proti…

17

Tajná svatba Leoše Mareše: Nečekaná slova exmanželky, když to prasklo!

Blesk.cz

Moderátor Leoš Mareš (41) dnes ráno překvapil své fanoušky. V téměř dokonalém utajení se totiž v úterý oženil v kostele v Litomyšli s módní redaktorkou Monikou Koblížkovou (36). Netušila to ani jeho první žena Monika Marešová (43). Co na…