Rallye Dakar 2019: Ouředníčka rok 2018 důkladně prověřil

Auto.cz

Český automobilový jezdec Tomáš Ouředníček bude na 41. ročníku Rallye Dakar kolegou Martina Prokopa v týmu MP-Sport. Pojede s vozem Ford Raptor F150 se startovním číslem 332 svůj šestý Dakar.

More from Auto.cz

Jan 22

Rallye Dakar 2019: Prokop – poloosa, zraněná ruka a sportovní gesto

Auto.cz

S rukou zraněnou v průběhu jedné z etap a s myšlenkami, co nachystat nového pro další ročník, se vrátil do republiky Martin Prokop. Šestým místem v kategorii automobilů se v Jižní Americe postaral o nejlepší český výsledek v dějinách…

Jan 17

Rallye Dakar 2019, cíl: Prokop nejúspěšnější Čech. Historické šesté místo!

Auto.cz

Posádka Martin Prokop a Jan Tománek (Ford) dokončila 41. ročník Rallye Dakar na šestém místě v kategorii automobilů.

Jan 16

Rallye Dakar 2019, 9. etapa: Loprais a Prokop září

Auto.cz

Čeští jezdci Aleš Loprais a Martin Prokop si v předposlední etapě 41. ročníku Rallye Dakar 2019 vylepšili svoje umístění. Loprais (Tatra) skončil čtvrtý v etapě a patří mu pátá příčka v průběžném pořadí mezi kamiony.

Jan 16

Rallye Dakar 2019, aktuálně: Favorité ze hry, Prokop píše historii

Auto.cz

Tři výrazné osobnosti letošního 41. ročníku Rallye Dakar jsou ze hry. Do boje o stupně vítězů již nezasáhnou motocyklisté Brit San Sunderland, Nizozemec Adrien van Beveren a automobilový jezdec Stéphane Peterhansel z Francie.

Jan 16

Rallye Dakar 2019, 8. etapa: Loprais i Prokop drží pozice

Auto.cz

Šesté místo obsadil Martin Prokop (Ford) v osmé etapě 41. ročníku Rallye Dakar v kategorii automobilů. S pohmožděným zápěstím levé ruky dokázal udržet sedmou pozici v aktuálním pořadí.

Jan 14

Rallye Dakar 2019, 7. etapa: Bude zraněný Prokop pokračovat?

Auto.cz

Český jezdec Martin Prokop (Ford) obsadil sedmé místo v sedmé etapě 41. ročníku Rallye Dakar a udržel sedmou příčku v průběžném pořadí. Otázkou je, zda bude dál pokračovat, protože si po skoku z velké duny poranil obě ruce.

Jan 5

Rallye Dakar 2019: Prokop měl na cestě zpoždění

Auto.cz

Tým MP-Sports dorazil do dějiště Dakaru 2019 Po komplikované a více než 24 hodin dlouhé cestě dorazila výprava dvaadvaceti členů do Limy, centra 41. ročníku Rallye Dakar.

Jan 10

Dakar 2018: Ohlasy po 4. etapě. České barvy prořídly...

Auto.cz

Ve čtvrté etapě jubilejního ročníku Rallye Dakar zase prořídlo startovní pole českých barev. Jak jsme již uvedli, s největší pravděpodobností skončil vinou potíží s technikou svého kamionu Aleš Loprais.

Nov 18

Tým Martina Macíka se připravuje na Rallye Dakar 2018: Jak vylepší Liazku Frantu?

Auto.cz

S číslem 510 na kapotě tradičně žluté liazky vyrazí Martin Macík se svou posádkou na trať jubilejního čtyřicátého ročníku Rallye Dakar 2018.

May 20

Rallye Český Krumlov po 1. etapě: Kopecký má klid

Auto.cz

Na čtvrté vítězství celkově a třetí v řadě na Rallye Český Krumlov útočí Jan Kopecký a Pavel Dresler.

Jan 14

Jedenáctá etapa Rallye Dakar 2017: Prokop a Klymčiw útočí na elitní desítku

Auto.cz

Automobilový jezdec Martin Prokop se na Rallye Dakar 2017 umístil podruhé za sebou v elitní desítce.

Dec 20

České želízko v ohni pro Dakar 2017: Martin Prokop pojede s Fordem Raptor

Auto.cz

Prokopův pick-up pro Dakar 2017 je poháněn pětilitrovým osmiválcem z Mustangu. Uspěje?

Jan 26

Online rozhovor s Martinem Prokopem. Jak to bylo na Dakaru?

Auto.cz

Kolegové z redakce iSport připravují na dnešní odpoledne chat s účastníkem Dakaru a MS v rallye, Martinem Prokopem. Akce vypukne už ve dvě hodiny!

Jan 10

Rallye Dakar 2016: Jak je to s penalizacemi na Dakaru?

Auto.cz

Na facebooku pan Jaroslav Joklík, několikanásobný účastník Dakaru v kabině kamionu Liaz nasdílel článek, ve kterém tohle téma rozvedl Tomáš Kocanda, publicista, který deset let podrobně sleduje kategorii motocyklů na Rallye Dakar a…

Jan 10

Dakar živě: Martin Kolomý popisuje nehodu v sedmé etapě (rozhovor)

Auto.cz

Martin Kolomý z týmu Tatra Buggyra Racing se kvůli nehodě v sedmé etapě propadl na celkové sedmnácté místo letošního Dakaru. Vyzpovídali jsme jej po dojetí do bivaku v argentinské Saltě.

Jan 7

Výsledkový servis Rallye Dakar: 4. etapa - Triumf Peugeotu, Prokop převrátil auto

Auto.cz

Jezdci Peugeotu obsadili kompletní stupně vítězů ve čtvrté etapě letošního ročníku Rallye Dakar. Ta byla letos první maratónská bez možnosti zásahu mechaniků. Český pilot Martin Prokop převrátil vůz, ale do cíle dojel.

Jan 5

Výsledkový servis Rallye Dakar: 2. etapa - Ostrý začátek Prokopa

Auto.cz

Skvělé deváté místo obsadil Martin Prokop ve druhé etapě Rallye Dakar 2016. Za vítězem etapy Sebastienem Loebem zůstal o pouhých čtyři a půl minuty.