English

Herečka Monika Zoubková zavzpomínala na dětství: Tu dobu bych zpátky nechtěla!

Blesk.cz / Celebrity

Sympatická herečka Monika Zoubková (42) se na Instagramu pochlubila roztomilou fotkou z dob, kdy byla malou předškolačkou. Jak je ale na snímku vidět, čas k ní byl velice milosrdný.

More from Blesk.cz / Celebrity

Jan 12

Herečka Monika Zoubková zavzpomínala na dětství: Tu dobu bych zpátky nechtěla!

Blesk.cz / Celebrity

Sympatická herečka Monika Zoubková (42) se na Instagramu pochlubila roztomilou fotkou z dob, kdy byla malou předškolačkou. Jak je ale na snímku vidět, čas k ní byl velice milosrdný.

Oct 2

Zoubková z Ordinace tajila nemoc: Drsný zákaz alkoholu!

V Ordinaci hraje lékařku Terezu, která má problémy s alkoholem. Ve skutečnosti se ale herečka Monika Zoubková (42) za poslední půl rok skleničky skoro nedotkla. Mohl za to vážný zdravotní problém!

Aug 29

Monika Absolonová rok po zásnubách: Svatba s podmínkou!

Blesk.cz / Celebrity

Jejich synovi budou zanedlouho dva roky. Od jejich zásnub uplynul právě rok. Přesto se Monika Absolonová (40) do svatby s Tomášem Hornou (36) nehrne. Prý do toho praští, teprve až bude mít Tadeáš sourozence!

Aug 24

Monika Bagárová se pochlubila zadečkem! Takové reakce ale nečekala

Blesk.cz / Celebrity

Zpěvačka Monika Bagárová (23) se často fotí v plavkách, ale nikdy ne zezadu. Nedávno to napravila a zapózovala v bílých šortkách před obrostlým domem. Ale některé reakce jejích fanoušků ji asi nepotěší.

Aug 12

Rozvádějící se Monika Štiková: Už bydlí se zajíčkem!

Blesk.cz

Žádost o rozvod a nová láska! Monika Štiková (45) po odchodu od manžela Michala (48) nezůstala dlouho opuštěná. Jako správná »štika« se nechala ulovit od mladého milence! Dokonce spolu už bydlí!

Jul 30

Nevěstě Monice »ruply« šaty: Neměla jsem zvedat ruce!

Blesk.cz

Šaty každá nevěsta volí dlouho a pečlivě. A ty, které si vybrala Monika Babišová, vyrazily hostům dech. Jenže… jak se nakláněla k hostům, kteří jí gratulovali a objímali ji, stala se nehoda, která i díky bohatému dekoltu mohla dopadnout…

Jun 11

Monika Bagárová opouští Česko. Co se stalo?

Blesk.cz / Celebrity

Zpěvačka Monika Bagárová (22) už delší dobu randí se slovenským přítelem Dávidem Hodekem (19). Nyní prozradila, že plánují společné bydlení. Kde?

May 28

Je to tam! Monika Bagárová (22) konečně odmaturovala

Blesk.cz

Krásná zpěvačka Monika Bagárová (22) to má konečně za sebou. Střední školu završila maturitou a teď už může jenom slavit!

May 26

Monika Marešová: První slova po rozvodu s Leošem! Zavládlo nadšení?

Blesk.cz / Celebrity

Devítileté manželství Leoše Mareše (41) a jeho ženy Moniky (42) bylo rozvedeno za 10 minut! Dvojice spolu sice nežila už od roku 2010, ale Marešová si po celou tu dobu nesla sebou těžké břímě – status vdaná. To podle ní odrazovalo její…

May 19

Monika Marešová draží své svatební šaty: Může za to rozvod s Marešem?

Blesk.cz / Celebrity

Zbavuje se dalších vzpomínek. Cestu ke svobodě Moniky Marešové (42) nebrázdí jen podepisování rozvodových papírů. Monika se teď rozhodla rozloučit i se svými svatebními šaty. Věnuje je na dobrou věc.

May 5

Monika Absolonová překvapila: Co dělala s bývalými milenci po rozchodu?

Zpěvačka Monika Absolonová (40) přiznala, že žádný rozchod pro ni nebyl příjemný, ale se všemi svými expartnery má pořád dobrý vztah. Dokonce pro ně a jejich nové přítelkyně jeden čas vařila.

Apr 17

Monika Marešová bez závazků: Děti předala Marešovi a jeho milence

Blesk.cz

Letošní Velikonoce si Leoš Mareš (40) naplno užije se svými syny. Jeho manželka Monika (42) mu je předala a odletěla s bratrem, maminkou a dalšími členy rodiny na Miami.

Apr 7

Monika Marešová o rozvodu s Leošem: Kvůli svatbě s milenkou to není

Po devíti letech končí manželství Leoše Mareše (40) a Monika (42). Už to nebude dlouho trvat a manželé budou oficiálně rozvedeni. I když Monika nechce zacházet do detailů, tak důvodem prý rozhodně není manželova další svatba.

Apr 5

Jak dnes vypadá Monika z Přátel? Lituji svých plastik, říká!

V 90. letech byla jednou z nejznámějších seriálových mrch. Courteney Cox (52) alias Monika z Přátel léta bojovala s příznaky stárnutí. Podstoupila několik plastik obličeje, kterých teď lituje. Jak vypadá dnes?

Dec 9

Vánočka, nad kterou mlaská showbyznys: Monika Absolonová vás naučí její tajemství!

Chtěli byste ochutnat vánočku, na které si o Vánocích pošmakuje Karel Gott, Aleš Háma nebo Laďka Něrgešová? Není problém! Všem totiž vánočku peče muzikálová hvězda Monika Absolonová. A vám, čtenářům Blesk magazínu, se rozhodla svůj recept…

Dec 2

Nešťastná Monika Absolonová: Prozradila, k čemu ji partner nutí!

Zpěvačka Monika Absolonová (40) se po mateřské opět vrátila do práce. Kila jí jdou konečně pomalu dolů a navíc prozradila, co jí v této době na partnerovi nejvíc vadí.

May 10

Monika Absolonová „vyřvala“ přítele! Že by trable v ráji?

Blesk.cz / Celebrity

Zpěvačka Monika Absolonová (39) je výborná kuchařka a vzepřít se jí, to chce notnou dávku odvahy. Její poslední status ze sociální sítě hovoří za vše...

Mar 25

Sexy Monika Bagárová: Odhalila zadeček v ultrakrátkých šortkách

Blesk.cz / Celebrity

Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Monika Bagárová (21) si momentálně užívá na dovolené v Karibiku na Arubě. Tam nevyrazila s nikým jiným než se svojí americkou láskou, kvůli které často létá za oceán. Navíc předvedla své dokonalé…

Oct 24

Exotická moderátorka Primy Monika Leová se zakulatila! Je snad v tom?

Blesk.cz

Sympatická moderátorka Monika Leová (24) se přes léto s přítelem hodně věnovala grilování a málo sportu. Na přehlídce návrhářky Tatiany Kovaříkové nešla její zaoblená postava přehlédnout. A to předváděla jen černé šaty.

Jun 14

Monika Absolonová prozradila pohlaví miminka! Bude to holka, nebo kluk?

Blesk.cz

Zpěvačka Monika Absolonová (38) jenom kvete. Těhotenství jí opravdu sluší. V listopadu přivítá na svět prvního potomka a už dokonce ví, jakou barvu dupaček koupit!