I když si v pondělí zle pochroumal zápěstí a prsty, drží se Martin Prokop na Rallye Dakar v dál v boji s nejlepšími jezdci automobilů.

More from Aktuálně.cz

Jan 7

Loprais dál vede Dakar mezi kamiony, Prokop si v autech drží osmé místo

Aleš Loprais obsadil druhé místo v dnešní 7. etapě Rallye Dakar a upevnil si vedení v celkovém hodnocení kategorie kamionů. Martin Macík je čtvrtý.

Jan 2

Další český triumf v kamionech. Macík sice ztratil, ale v čele ho vystřídal Loprais

Aleš Loprais vyhrál 2. etapu Rallye Dakar a dostal se do čela kategorie kamionů. Dosavadní lídr Martin Macík ztratil více než hodinu.

Dec 31

Skvělý start českých kamionů na Dakaru. Macík vyhrál prolog, Šoltys byl čtvrtý

Martin Macík s kamionem Iveco ovládl prolog Rallye Dakar. Martin Šoltys byl s odstupem 13 sekund čtvrtý, Aleš Loprais vstoupil do závodu šestým časem.

Jan 12

České trable na Dakaru: Loprais nedokončil etapu, Prokop nabral obrovskou ztrátu

Desátá etapa zavedla účastníky Rallye Dakar z Vadí ad-Davásir do Bišy, na jejím programu byl 375 kilometrů dlouhý měřený úsek.

May 6

Amazonka i motocyklisté. Příští Dakar bude plný českých návratů

Hned tři čeští účastníci Rallye Dakar se po pauze chystají příští rok vrátit na trať populární dálkové soutěže, která se přesunula na Blízký východ.

Jan 7

Prokop se na Rallye Dakar posunul do první desítky, Macík je v kamionech čtvrtý

Rallye Dakar v úterý pokračovala třetí etapou, jíž byla smyčka se startem a cílem v Neomu. Účastníky čekal 427 měřených kilometrů.

Dec 15

Na "abstinenční sci-fi horor" si Loprais připravil kamion, jaký Dakar ještě neviděl

Aleš Loprais se chystá na svůj čtrnáctý Dakar. Do Saúdské Arábie připravil zbrusu nový kamion Praga a připravuje se také na místní specifika.

Nov 29

"Dakar se vrací ke kořenům." Loprais se do Saúdské Arábie těší, má nový kamion

Aleš Loprais očekává, že nadcházející ročník slavné Rallye Dakar bude výjimečně těžký. Těžší podmínky ale vítá.

Jan 6

Macík byl čtvrtý ve zkrácené etapě Rallye Dakar, trápení Tater pokračuje

Porpvé v letošním ročníku Rallye Dakar zasáhlo do programu soutěže počasí, kvůli hrozbě záplav se v pátek jela jen jedna část měřeného úseku.

Jan 3

Podívejte se na videu, jak čeští piloti prožívali první etapu letošní Rallye Dakar, kterou ovládl pilot Tatry Martin Kolomý

Jan 2

Kolomý začal Dakar senzačně, vyhrál první etapu. Loprais byl čtvrtý

Prvními 454 kilometry načali účastníci Rallye Dakar letošní 38. ročník. Martin Kolomý v Tatře hned na úvod získal etapový triumf v kategorii kamionů.