V top 20 se nepomáhá, tvrdil Prokop. Francouz Despres ho ale prosil na kolenou

Martin Prokop si sedmou příčkou v předposlední etapě Rallye Dakar znovu vylepšil svoji pozici v absolutní klasifikaci slavné soutěže.

Jan 14

Macík na Dakaru vládne kamionům pevnou rukou, Prokop se posunul na šesté místo

Po dni odpočinku pokračovala Rallye Dakar 2024 sedmou etapou z Rijádu do Davadmí o délce 873 kilometrů, z nichž bylo 483 měřených.

Jan 14

Macík vyhrál předposlední etapu Dakaru, Prokop hájí šesté místo

Martin Macík vyhrál předposlední etapu Rallye Dakar a v kategorii kamionů se posunul na průběžné druhé místo. Dál vede Nizozemec Janus van Kasteren.

Jan 13

Češi drží na Dakaru pozice. Macík je čtvrtý, Prokop na šestém místě

Martin Macík obsadil ve 12. etapě Rallye Dakar čtvrté místo mezi kamiony a průběžně je nadále třetí. Vedení si upevnil Nizozemec Janus van Kasteren.

Jan 12

Macík je na Dakaru už třetí, také Prokop stoupá

Martin Macík dojel v 11. etapě Rallye Dakar druhý za Martinem van den Brinkem, v celkovém pořadí kamionů je dál třetí. Už jen těsně vede Van Kasteren.

Jan 8

Macík si na Dakaru připsal třetí etapový triumf, Prokop se posunul na 7. místo

Martin Macík si připsal na Rallye Dakar třetí etapové vítězství v letošním roce, průběžně je stále čtvrtý. I nadále vede Aleš Loprais.

Jan 3

Prokop klesl na Dakaru na šesté místo, Loprais zůstává i po druhé etapě pátý

Motocyklový jezdec Martin Michek zajel ve druhé etapě Rallye Dakar jedenáctý čas a v průběžném pořadí se posunul na 23. místo. Jan Brabec je dvacátý.

Dec 27

Martin Macík Rallye Dakar 2022

Sep 30

Místo Karla přijíždí Arnošt. Macík má pro Dakar nový kamion

Nejúspěšnější Čech v minulém ročníku Rallye Dakar Martin Macík vyrazí příští rok do slavné soutěže v novém speciálu Iveco.