English

Předběhla dobu: Nádherná Xenia Andrého Dubonneta měla už v roce 1938 posuvné dveře

Auto.cz

Automobilka Hispano-Suiza konkurovala nejluxusnějším výrobcům a její vozy závodily. Dubonnetova Xenia použila techniku slavné řady H6, byla však v mnoha směrech výjimečná, a to nejen zvenčí...

More from Auto.cz

Feb 11

Předběhla dobu: Nádherná Xenia Andrého Dubonneta měla už v roce 1938 posuvné dveře

Auto.cz

Automobilka Hispano-Suiza konkurovala nejluxusnějším výrobcům a její vozy závodily. Dubonnetova Xenia použila techniku slavné řady H6, byla však v mnoha směrech výjimečná, a to nejen zvenčí...

Feb 6

Kawasaki Z2300 V12 je nádherný a zároveň šílený motocykl

Auto.cz

Kawasaki má ve své historii řadu výjimečných modelů, z nichž k těm nejúžasnějším patří šestiválce Z1300. Motocykl z větším počtem válců tato značka nikdy nenabízela, ale přesto existuje Z2300 V12.

Feb 1

Nádherná renovace Hondy CRX levná opravdu nebyla...

Auto.cz

Původní drobné kupé Honda CRX se vyrábělo v letech 1983 až 1987. Dnes jde o ceněné auto. Přesto dát za renovaci tohoto vozu 10.000 dolarů je možná trochu moc.

Dec 8

Nádherný nový Triumph Speed Twin: Klasika i moderna

Auto.cz

Triumph Speed Twin s dvouválcem o objemu 1,2 l nabízí spojení elegantních linií a tradiční koncepce s moderními prvky výbavy. Výsledkem je extrémně přitažlivý stroj.

Nov 16

Norton představuje dvojici nádherných moderních scramblerů

Auto.cz

Britská značka Norton odhaluje svou očekávanou novinku a uvádí ji rovnou ve dvou provedeních jako Atlas Nomad a Atlas Ranger.

Sep 16

Volvo VESC v roce 1972 předběhlo dobu. Jeho unikátní parkovací kameru by hipsteři milovali

Auto.cz

Prototyp z počátku sedmdesátých let byl na svoji dobu vyzbrojen pokročilými bezpečnostními prvky, mimo jiné parkovací kamerou.

Jun 23

Nissan March Super Turbo: Miniaturní hothatch s technikou, která předběhla dobu

Auto.cz

Původní Nissan Micra, na některých trzích nazývaný March, byl typickým japonským malým autem 80. let. Paradoxně na jeho základě vznikla nezvykle technicky řešená sportovní verze.

Feb 24

Jak se žije opraváři veteránů: Dřina, ale nádherná

Auto.cz

Majitelé veteránů často vůbec nemají ponětí, co restaurace či jen zprovoznění jejich vozidla stojí času a námahy. Své o tom ví Václav Moučka, 77letý

Jan 3

Hyundai láká na příchod nového Velosteru. Jak to bude s jeho podivnými dveřmi?

Auto.cz

Podivný sportovní hatchback s třemi bočními dveřmi se na českém trhu dlouho neohřál. Hyundai se však nevzdává a chystá jeho druhou generaci!

Sep 23

Ferrari F12tdf: Nádherný kousek kompletně shořel...

Auto.cz

Ferrari F12berlinetta je jedním z nejúžasnějších modelů posledních let. Nedávno jedno shořelo na německé dálnici. Kvůli čemu?

Aug 5

Rayton Fissore Magnum/Laforza (1985-2003): Bezpečný luxusní teréňák předběhl dobu

Auto.cz

Sen o italském luxusním off-roadu moc nevyšel, Magnum se konkurentem Range Roveru v prodejních číslech nestal... Malá továrna, která několikrát padla, nemohla s velkým výrobcem soupeřit.

Jun 24

Volvo LCP 2000 (1983): Jak Volvo předběhlo dobu o tři desítky let

Auto.cz

Tříválcové turbodiesely na alternativní paliva, nízká hmotnost a vynikající aerodynamika. Ne, řeč není o současném voze, ale o studii Volva, která už spadá do veteránského věku...

Jan 5

BMW i Inside Concept: Dveře v budoucnu nebudou potřeba?

Auto.cz

BMW na výstavě elektroniky představilo vizi ovládání automobilů (možná ne až tak moc) vzdálené budoucnosti.

Dec 5

Nový Opel Insignia nafocen bez maskování. Je nádherný!

Auto.cz

Nová generace Opelu Insignia se ukáže na březnovém autosalonu v Ženevě. Dva exempláře byly nafoceny na ulici bez špetky maskování!

Nov 18

Nový Ford Fiesta je za dveřmi. Už známe datum premiéry

Auto.cz

Fiesta v nové generaci povyroste. I nadále se počítá s třídveřovou i pětidveřovou karoserií. Oproti předchůdci chce být luxusnější.

Oct 21

Fisker se nevzdává: Chystá elektrické auto s křídlovými dveřmi

Auto.cz

Henriku Fiskerovi se povedlo získat zpět své jméno a použije jej opět k výrobě automobilu, tentokráte však čistě elektrického

Apr 22

Majitele Tesly Model X trápí výklopné dveře

Auto.cz

Zdá se, že nový crossover Tesle ve statistikách spolehlivosti nahoru moc nepomůže. Problémem jsou mimo jiné i efektní výklopné "racčí" dveře.

Jan 8

Dakar živě: Jsme v Bolívii. Je nádherná a extrémně nebezpečná. (+video)

Auto.cz

Rallye Dakar 2016 nás zavedla za hranice Argentiny do Bolívie. Je to skvostný kus našeho světa, návštěvníci neznalí zdejších přírodních zákonů zde však snadno přijdou k úhoně.

Mar 16

McLaren Sports Series se dále odhaluje, ukazuje dveře

www.auto.cz

Chystaný automobil zatím označovaný jako Sports Series se stane nejlevnějším modelem v nabídce McLarenu.

Jan 10

Video: Projížďka s nádherným přeplňovaným Datsunem 510

www.auto.cz

Ceny Datsunů 510 letí strmě vzhůru, a když se podíváte na tohle video, zjistíte, že se není čemu divit. Kompaktní sedan vypadá úchvatně a ani moderní úpravy mu neubírají na přitažlivosti.