English

Poslední koncert Karla Gotta (79)? Mistr přestal brát velké kšefty! Co se děje?

Blesk.cz

Znamená to konec? Karel Gott (79) v sobotu večer vystoupil v Brně a podle rozpisu akcí na jeho internetových stránkách to byl jeho poslední samostatný veřejný koncert s hosty. Pro letošek, nebo v celé kariéře?! To je otázka, která teď…

More from Blesk.cz

Nov 21

Karla Gotta (79) pustili z nemocnice: Zpěvák se bude zotavovat doma

Blesk.cz / Celebrity

O dva dny dříve oproti původnímu plánu propustili podle informací Blesku lékaři z nemocnice Karla Gotta (79)!

Feb 26

Karel Gott promluvil z nemocnice! Lékaři brzy rozhodnou, co dál

tv.blesk.cz

Karel Gott měl být hvězdou Česko - Slovenského plesu, ale nemoc ho upotala na nemocniční lůžko. Ale aby na něj hosté plesu nezanevřeli, tak je pozdravil přímo z nemocnice.

Feb 26

Lékaři svolali poradu kvůli Karlu Gottovi! Slavík promluvil z nemocnice

Blesk.cz

Chřipka, kvůli které byl zpěvák před více než týdnem hospitalizovaný, je prý zažehnaná. Ale lékaři jsou nadále v pohotovosti. Podle informací Blesku padlo na základě hlubších vyšetření podezření na zápal plic, a proto Slavíka dál sledují.

Feb 22

Karel Gott (78) po kapačkách: Tvrdá slova lékařů!

Blesk.cz

Lékaři mají vážný důvod držet Karla Gotta (78) už pátý den v nemocnici! Přivezli ho nejen se silnou chřipkou, ale už s náběhem na zápal plic! Zpěvák a jeho manželka si navíc vyslechli poměrně tvrdá slova.

Feb 20

Karla Gotta (78) museli s těžkou chřipkou dovézt do nemocnice: Napojený na kapačkách!

Blesk.cz

Už čtvrtý den je opět v péči lékařů! Karla Gotta (78) srazila na kolena silná chřipka, která ohrožovala jeho život. Blesk zjistil, jakou mu v nemocnici nasadili léčbu.

Feb 14

Karel Gott neuctí památku Karla Svobody (†68)! Důvod mnohé překvapil

Blesk.cz / Celebrity

Přestože mu Karel Svoboda (†68) složil přes osmdesát hitů, Karel Gott (78) na koncertě k nedožitým 80. narozeninám svého kamaráda nezazpívá! Proč?

Nov 7

Zemřel Karel Štědrý (†80), pěvecká legenda, herec i kamarád Karla Gotta

tv.blesk.cz

Karel Štědrý, český herec, zpěvák, moderátor a kamarád Karla Gotta, podlehl v úterý v ranních hodinách nemoci.

Dec 1

Karla Gotta propustili z nemocnice: Tajný převoz na Bertramku!

Více než týden ležel Karel Gott (77) v nemocnici se zánětem po operaci bederní páteře. Zmeškal kvůli tomu i slavnostní předávání Českých slavíků. Dnes ale Mistr dostal dobrou zprávu. Propustili ho domů.

Jun 19

Dědictví po Karlu Svobodovi: Po čem toužil Karel Gott?

Blesk.cz / Celebrity

Stačil jeden pohled a vyzkoušení a láska byla na světě. Kdo by si myslel, že se Karel Gott (76) zamiloval do ženy skladatele Karla Svobody (†68), byl by na velkém omylu. Toužil totiž po jeho stylové kožené bundě, kterou mu legendární…

May 16

Stalin se vrátí do Prahy. A Karla Gotta pustili z nemocnice

Blesk.cz

Pomník sovětského vůdce Josefa Stalina se vrátí do Prahy. Na Letné vyrůstá maketa největšího skupinového sousoší své doby v Evropě. Proč? A dobrá zpráva - Karel Gott už není v nemocnici, propustili ho do domácího léčení.

May 3

Tohle se nesmí stát! Lékaři před zásadní operací Karla Gotta bijí na poplach

Blesk.cz

Rizika a komplikací se obávají lékaři, kteří budou v pátek operovat Karla Gotta. Přestože jde o plánovaný chirurgický zákrok v dutině břišní, všichni jsou v pohotovosti.

Mar 19

Karel Gott porazil rakovinu, ale... Lymfom se může vrátit, musíme čekat pět let, říká onkolog

Blesk.cz / Celebrity

Vyhrál! Karel Gott (76) se po pětiměsíčním boji mezi životem a smrtí dozvěděl nádhernou zprávu. Porazil rakovinu mízních uzlin! Kromě vyšetření na počítačovém tomografu a magnetické rezonanci to ukázaly i výsledky krve.

Feb 15

Velké očekávání Karla Gotta: Blíží se osudový ortel lékařů

Blesk.cz / Celebrity

Hlavní léčba zpěváka Karla Gotta (76), který od podzimu bojuje s rakovinou mízních uzlin, jde do finále! Podle informací Blesku by se měl Mistr na přelomu února a března dozvědět, zda boj nad nemocí vyhrál, nebo v něm musí ještě pokračovat.

Dec 7

Boj Karla Gotta (76) s rakovinou: Výsledky chemoterapie překvapily lékaře!

Blesk.cz

Dobré zprávy z nemocnice! Karel Gott (76) v boji s rakovinou mízních uzlin zatím vyhrává. Podle informací Blesku jsou s výsledky všech jeho vyšetření lékaři nadmíru spokojení!

Nov 20

Karel Gott a jeho léčba rakoviny: Vzpoura proti lékařům! Co Mistr odmítl?

Blesk.cz

Po první dávce chemoterapie Karlu Gottovi (76) nabízeli léčbu v Německu. Ale on převoz za hranice odmítl a nechal se z nemocnice odvézt domů na Bertramku.

Nov 4

Rakovinou oslabený Karel Gott: Promluvil z nemocnice k fanouškům!

tv.blesk.cz

Těžce nemocný Karel Gott (76), který v nemocnici podstupuje chemoterapie kvůli rakovině mízních uzlin, poslal audiovzkaz svým příznivcům! Poslechněte si jeho slova přímo z lůžka!

Nov 4

Karel Gott promluvil z nemocnice: Sejdeme se v lepších časech

Blesk.cz

Na své fanoušky myslí pořád! Přestože Karel Gott podstupuje velmi náročnou léčbu zhoubného nádoru mízních uzlin, namluvil z nemocničního lůžka pro své příznivce dojemný vzkaz plný díků.

Nov 4

Karel Gott bojuje s rakovinou: Non-Hodgkinův lymfom ohrožuje hlavně seniory kolem 65 let

Non-Hodgkinův lymfom. Podle odborníků o tomto onemocnění Češi téměř nic nevědí. Lymfom znamená obecné pojmenování zhoubných onemocnění krve vznikajících nejčastěji v mízních (=lymfatických) uzlinách, ale i v dalších orgánech mízního…

Oct 28

Detaily operace Karla Gotta: Co se dělo od převozu do nemocnice?

Blesk.cz

V úterý odpoledne se Karlu Gottovi (76) udělalo nevolno. Jeho zdravotní stav byl v tu chvíli natolik vážný, že musel být okamžitě převezen do IKEMu, kde byl umístěn na jednotku intenzivní péče. Co se dělo potom?

Jun 11

Potíže Karla Gotta: Chodí do nemocnice! Kvůli srdečním problémům?

Blesk.cz / Celebrity

Takovému tempu, které ve svém věku zvládá Karel Gott (75), by málokterý jeho vrstevník stačil. O své zdraví se tedy bojí víc než ostatní. V posledních dnech zpěvák už dvakrát navštívil kardiologickou kliniku. Má snad potíže se srdcem?