English

Porsche Typ 964 (1989-1994): (R)evoluční devětsetjedenáctka slaví třicítku

Auto.cz

Porsche 911 řady 964 má kulatiny. Pro mnohé je posledním klasickým vozem řady, i když vzduchem chlazené motory i původní skelet karoserie si zachoval také jeho nástupce...

More from Auto.cz

Feb 17

Koncern VW v lednu prodal meziročně o 1,8 procenta méně aut

Auto.cz

Začátek letošního roku nezačal pro německý automobilový koncern Volkswagen dobře. Zejména kvůli slabší poptávce v Číně a Americe dodal v lednu na trh jen 882.200 automobilů, meziročně o 1,8 procenta méně.

Dec 26

Automobilky v ČR letos vyrobí 1,45 milionu aut

Auto.cz

Tuzemské automobilky letos vyrobí rekordních téměř 1,45 milionu osobních vozů, což představuje meziroční růst téměř o tři procenta. Loni to bylo 1,41 milionu aut.

Jun 1

Změny v dozorčí radě automobilky Škoda. Do jejího čela míří šéf koncernu Volkswagen

Auto.cz

Herbert Diess ve funkci předsedy dozorčí rady Škody Auto střídá Franka Wittera. Ten bude v radě nadále působit jako její místopředseda.

Jun 1

Donald Trump chce vytlačit německé automobilky z amerického trhu

Auto.cz

Prezident Trump proti německým automobilkám vystoupil už počátkem loňského roku, kdy hrozil zavedením 35procentních cel na dovoz osobních aut.

Apr 21

Rallye Šumava po 1. dnu: Kopecký v noci kraloval

Auto.cz

Jezdec továrního týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký (Škoda Fabia R5) pokračuje ve svém neuvěřitelném tažení českými soutěžemi.

Sep 23

V noci se uzavře tunelový komplex Blanka

Auto.cz

Hodinu před půlnocí se dnes uzavře tunelový komplex Blanka v Praze, uzavírka skončí v neděli v 05:00.

Aug 3

Německé automobilky upraví software u pěti milionů dieselů

Auto.cz

Německé automobilky na své náklady upraví software u více než pěti milionů dieselových aut tak, aby snížily množství škodlivých emisí, které vozy produkují.

Jun 18

24 hodin Le Mans 2017: Porsche 919 má hattrick, Toyota ztratila naděje v noci

Auto.cz

Letošní ročník 24 hodin Le Mans byl dramatický. Porsche vyhrálo po devatenácté v historii, jednoduché to ale nemělo. Toyota neuspěla, klidně mohl vyhrát prototyp LMP2...

Feb 20

V Brně hořela v noci tři auta. I mercedes za milion

Auto.cz

Brněnští hasiči museli dnes v noci po 3:00 likvidovat požár tří osobních aut ve Francouzské ulici ve vyloučené lokalitě.

Feb 2

Česká svolávačka Porsche! Do servisu musí 17 aut...

Auto.cz

Automobilka Porsche svolá v Česku do servisů 17 vozů řad 911 Carrera, 718 Boxster a 718 Cayman kvůli preventivní výměně upevnění palivových trubek.

Nov 29

Německé koncerny vybudují síť rychlonabíječek. Co to znamená pro Teslu?

Auto.cz

Koncerny BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company a Volkswagen Group už v příštím roce vybudují 400 rychlonabíječek. Budou mít mnohem větší výkon než Superchargery od Tesly.

Nov 9

Německé automobilky se bojí Trumpa. Proč?

Auto.cz

Generální ředitel automobilového koncernu Volkswagen Matthias Müller vyjádřil obavy, že zvolení republikánského kandidáta Donalda Trumpa prezidentem Spojených států by mohlo mít negativní dopady na jeho podnik.

Apr 24

Obutí pro starší vozy Porsche? Přímo u automobilky bez problémů

Auto.cz

Velcí výrobci pneumatik se rádi chlubí svou nabídkou pro starší vozy. Porsche se za tímto účelem spojilo s Pirelli. A také Walterem Röhrlem.

Apr 12

Ford Nightonomy: Autonomní jízda v noci není problém (+video)

Auto.cz

Ford v rámci vývoje automobilů s autonomním řízením testuje schopnosti svých systémů i v naprosté tmě.

Mar 29

Video: Podívejte se, jak v noci vidí Audi A8

Auto.cz

Do redakční garáže zavítalo Audi A8, které vedle celé škály luxusních prvků disponovalo také systémem nočního vidění. V přiloženém videu uvidíte, jak to funguje v praxi.

Mar 20

Porsche Mission E: Vyhraje německá, nebo japonská technika?

Auto.cz

Německá automobilka už má ve finále pouze dva možné dodavatele akumulátorů pro svůj elektromobil Mission E. Jeden je z Japonska, druhý z Německa.

Mar 9

USA prý rozšiřují vyšetřování německé automobilky Volkswagen

Auto.cz

Americké ministerstvo spravedlnosti rozšiřuje vyšetřování emisního skandálu německé automobilky Volkswagen. Informuje o tom list The Wall Street Journal s odvoláním na zdroje obeznámené se situací.

Feb 11

Německé automobilky svolají v USA kvůli airbagům 2,5 milionu aut

Auto.cz

Německý automobilový koncern Volkswagen svolá ve Spojených státech do servisů zhruba 850.000 automobilů VW a Audi, které jsou vybaveny problémovými airbagy japonské společnosti Takata.

Jan 8

České automobilky v roce 2015 vyrobily rekordních 1,3 milionu aut

Auto.cz

Nejen prodeje nových aut na českém trhu rostou, daří se i českým výrobců. Nejvíce výroba rostla v nošovickém závodu Hyundai.

Aug 27

Německé automobilky se potýkají s poklesem prodeje v Číně

Auto.cz

Zpomalování hospodářské expanze v Číně a dalších rozvíjejících se zemích podkopává růst německých automobilek. Jejich prodej na tamním trhu ve druhém čtvrtletí klesl o šest procent.