English

Nečekaná zpráva od Honzy Musila: Moderátora konečně pustili z nemocnice

Blesk.cz / Celebrity

Oblíbený moderátor Honza Musil si kvůli poraněné páteři dlouho poležel v nemocnici. Dlouho nebylo jasné, jestli se ještě postaví na nohy. Teď se ale pochlubil radostnou zprávou. Konečně je doma.

More from Blesk.cz / Celebrity

Mar 17

Stal se zázrak: Honzu Musila pustili z nemocnice a už řeší politiku!

Blesk.cz / Celebrity

Honza Musil (51) si uživá první dny doma! Jakmile se dostal z nemocnice, kde mu od Vánoc dávali dohromady přeraženou páteř, chodí po vycházkách a má kapacitu i na to, aby konečně mohl řešit i "obyčejné" lidské starosti a radosti. Zajimají…

Mar 15

Nečekaná zpráva od Honzy Musila: Moderátora konečně pustili z nemocnice

Blesk.cz / Celebrity

Oblíbený moderátor Honza Musil si kvůli poraněné páteři dlouho poležel v nemocnici. Dlouho nebylo jasné, jestli se ještě postaví na nohy. Teď se ale pochlubil radostnou zprávou. Konečně je doma.

Mar 7

Honza Musil po přeražení páteře: Zakázali mu sedět! Popsal, jak vyřešil záchod...

I když to po Vánocích s Honzou Musilem (51) po úraze, kdy si zlomil páteř i žebra, vypadalo moc zle, nakonec se mu daří rychle zotavovat. Ovšem jednu věc mu lékaři zatím zakázali. Moderátor kvůli tomu každodenně prožívá krušné chvíle.

Feb 23

Honza Musil dva měsíce po pádu ze štaflí: Zpověď o invalidním životě! A řezání do těla zaživa

Blesk.cz / Celebrity

Postavil se na nohy a i přes obrovskou bolest je pomalu rozhýbává. Navzdory velkým pokrokům jsou ale lékaři v případě Honzy Musila (51) opatrní. Po osudném pádu ze štaflí, při kterém si moderátor před dvěma měsíci přerazil páteř, zlomil…

Feb 18

Honza Musil po úrazu páteře: Odvážný krok s manželem Kubou!

Blesk.cz / Celebrity

Další pokrok! U moderátora Honzy Musila (51), který už necelé dva měsíce leží v nemocnici po ošklivém úrazu páteře, se blýská na lepší časy. Ve špitále ho navštívil jeho partner Jakub a společně si pořídili první fotku, na které oba stojí.

Feb 4

Musil s přeraženou páteří opět na JIP: První slova po třetí operaci! Co nezvládá?

Moderátor Honza Musil (51) už víc jak měsíc leží v nemocnici, kde ho dávají dohromady po pádu ze žebříku, kdy si přerazil páteř. Má za sebou už třetí operaci a zatím se na nohy postavil jen s pomocí rehabilitačních pomůcek.

Jan 22

Honza Musil s přeraženou páteří: Operace číslo tři může rozhodnout!

Blesk.cz / Celebrity

Nemůže se pořádně posadit a rehabilitace nefungujících nohou je velmi bolestivá. Po osudném pádu ze žebříku, při kterém si zlomil páteř, poranil devět žeber a propíchl plíci, oblíbený moderátor Jan Musil (51) neuvěřitelně trpí. Přiznal, že…

Jan 10

Honza Musil s přeraženou páteří! Po další operaci zavládlo ticho...

Blesk.cz / Celebrity

Poklidné vánoční svátky si moderátor Honza Musil neužil. Při nešťastném pádu ze žebříku si přivodil zlomeninu páteře, poranil devět žeber a navíc si propíchl plíci. Oblíbený moderátor se fanouškům pravidelně hlásí z nemocnice. Včera se…

Jan 7

Moderátor Musil s přeraženou páteří: Tak rychlé změny nikdo nečekal!

Po převozu z JIP, kde ležel moderátor Honza Musil (51) několik dní, se jeho psychika rychle zlepšila. Už se vrhl na cvičení, které mu působí velkou radost. Dává mu naději v tom, že by se mohl opět postavit na nohy.

Jan 7

Moderátor Honza Musil s přeraženou páteří: Nové foto v nové nemocnici

Po dvou týdnech na JIPce je herec Jan Musil konečně na standardním oddělení v nemocnici a začíná rehabilitovat. Navíc ho v neděli potěšila návštěvou celá rodina.

Jan 5

Honza Musil s přeraženou páteří opustil JIPku! Ale psychicky je na dně

Blesk.cz

Moderátor Honza Musil (51) byl po dvou týdnech z JIPky převezen na standardní oddělení. I když přesun sanitkou byl velmi náročný, protože zlomená žebra pořádně bolí, tak je rád, že je teď v nemocnici, kde už pomalu začne rehabilitovat.

Jan 4

Manžel zraněného Musila: Pravda o tom, jak si Honza přerazil páteř!

Blesk.cz

Jakub Gareth Bialý (28), registrovaný partner moderátora Honzy Musila (51), který si po pádu z žebříku ošklivě poranil páteř a zlomil devět obratlů, promluvil o moderátorově aktuálním stavu!

Jan 3

Moderátor Honza Musil s přeraženou páteří: Nemůže mluvit a nevidí, co se děje!

Blesk.cz

Moderátor Honza Musil (51) se z těžkého úrazu, který se mu stal tři dny před Štědrým dnem, stále zotavuje na jednotce intenzivní péče. Po pádu z žebříku si zlomil páteř, devět žeber a propíchl plíci. Po prodělané operaci je stále připoután…

Jan 2

Moderátor Honza Musil si zlomil páteř: První slova z nemocnice!

Blesk.cz

Téměř čtrnáct dní leží Honza Musil (51) v nemocnici. Oblíbený moderátor tři dny před Štědrým dnem spadl ze žebříku a vážně si poranil páteř. Za sebou má již náročnou operaci, z níž se pomalu zotavuje. Před sebou má podle svých slov však…

Jan 2

Moderátor Honza Musil: Zlomená páteř a propíchnutá plíce! Přestal chodit...

Blesk.cz

Tři dny před Štědrým dnem se Honza Musil (51) těžce zranil při pádu ze žebříku. Zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci! Byl okamžitě převezen do nemocnice, kde má za sebou náročnou operaci.

Sep 6

Moderátor Honza Musil (51) se raduje z miminka! Láska, život, štěstí, napsal

Už je jich zase o jednoho víc. Moderátor Honza Musil (51) se se svým manželem Jakubem Bialým těší z čerstvě narozeného miminka. Do rodiny jim totiž přibyl chlapeček, který dostal jméno Kubíček.

Sep 19

Stojí za vyhazovem Cibulky z televize moderátor Musil? Honza promluvil

Blesk.cz / Celebrity

Ačkoliv dlouho patřil mezi tváře televize Barrandov, musel tam skončit. Ve svém prohlášení moderátor Aleš Cibulka (39) uvedl, že se jednalo o promyšlenou a zákeřnou kampaň proti němu i jeho partnerovi Michalu Jagelkovi (40). Nyní se k jeho…

Feb 3

Moderátor Honza Musil s manželem Jakubem: Chceme adoptovat dítě!

Nedávno se stal dědečkem, a teď zatoužil po dalším dítěti, tentokrát "vlastním"! Moderátor Honza Musil (49), který se nedávno zaregistroval s partnerem Jakubem (26), totiž přiznal, že pomýšlí na adopci!

Feb 12

Moderátor Honza Musil (48) zase ulovil mladičkého kolouška: Je to jeho soused!

Blesk.cz / Celebrity

Nová láska? Moderátor Honza Musil (48) se oklepal z rozchodu se svým slovenským přítelem Stefanem a vyvedl nový mladičký objev. Opět je to koloušek, který by mohl být jeho syn.

Aug 18

Honza Musil se sexy plnovousem: Moderátor zraje jako víno!

Blesk.cz / Celebrity

Zraje jako víno. Moderátor Honza Musil (48) se nechal nafotit fotografem Stefanem Zacharem a předvedl svůj zbrusunový plnovous společně se svými psími domácími mazlíčky. Nepřipomíná vám teď akčního hrdinu Bruce Willise?