Japonci mi otrávili zápas, prohlásil Satoranský. Nesměli jsme polevit ani na chvíli

Čeští basketbalisté na MS porazili Japonsko rozdílem 13 bodů, podle Tomáše Satoranského ale šlo o mimořádně těžký duel.

Nov 11

Bez Satoranského či Veselého to skřípe. Basketbalisté prohráli a na MS si nezahrají

Čeští basketbalisté v Pardubicích v kvalifikaci mistrovství světa prohráli 56:65 s Černou Horou a po třetí porážce za sebou přišli o postup.

Oct 24

Sto sekund pro Krejčího. Český basketbalista nastoupil v NBA poprvé za Atlantu

Hawks doma podlehli 109:126 s Charlotte, šlo o jejich první zaváhání v sezoně po dvou předchozích výhrách.

Apr 4

Skvělý Krejčí. Český basketbalista vedl Oklahomu k překvapivé výhře nad lídrem NBA

Druhý Čech v soutěži Tomáš Satoranský s Washingtonem prohrál vysoko 102:144 s Bostonem, za 20 minut nasbíral 7 bodů, doskok a 7 asistencí.

Mar 7

Satoranského paráda. Český basketbalista korunoval skvělý výkon nejhezčí akcí zápasu

Tomáš Satoranský za 14 minut na hřišti zaznamenal 10 bodů a pět asistencí a výrazně přispěl Washingtonu k vítězství 133:123 nad Indianou.

Feb 25

Skvělý večer Tomáše Satoranského v NBA, Minnesotě nasázel 16 bodů

Basketbalista Tomáš Satoranský přispěl 16 body k výhře Chicaga nad Minnesotou 133:126 v prodloužení. Lepší střelecký večer letos prožil jen jednou

Feb 23

Satoranský znovu za deset bodů. Český basketbalista pomohl Chicagu udolat Houston

Bulls uspěli počtvrté z posledních pěti zápasů a v tabulce Východní konference si polepšili na osmé místo.

Nov 7

Nezastavitelný Satoranský v NBA zaznamenal český rekord

Český basketbalista Tomáš Satoranský v zápase NBA proti Atlantě zapsal do statistik 27 bodů, a výrazně se tak podílel na výhře 113:93.

Sep 15

Hrdinové jsou doma. Čeští basketbalisté se vrátili z úspěšného mistrovství světa