Živě: Česko - Řecko 77:84. Prohra s vůní postupu? Češi mají blízko do čtvrtfinále

Sledujte online přenos z osmifinále MS v basketbalu mezi Českem a Řeckem.

Sep 25

Česká baseballová paráda. Reprezentanti deklasovali i Řecko a už jsou ve čtvrtfinále

Tým trenéra Pavla Chadima navázal na nedělní triumf nad Rakouskem a pojistil si jedno ze dvou postupových míst.

Sep 8

Česká radost. Basketbalisté zvládli klíčový duel a postoupili do osmifinále ME

V neděli je čeká v Berlíně souboj s Řeckem, které bez zaváhání ovládlo milánskou skupinu C.

Jul 22

Změna po deseti letech. Kapitán českých basketbalistů jde z Nymburka do ciziny

Kapitán basketbalové reprezentace Vojtěch Hruban opouští po deseti letech mistrovský Nymburk.

Dec 22

Krpálek se stal potřetí českým Sportovcem roku, kolektivům vládli basketbalisté

Olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek se potřetí stal českým Sportovcem roku. V novinářské anketě o 202 bodů porazil tenistku Barboru Krejčíkovou.

May 15

Česko - Rusko 4:0. Hokejisté zůstali před MS neporaženi a vyhráli České hokejové hry

Sledovali jsme online přenos z utkání Českých hokejových her mezi výběry Česka a Ruska.

Nov 25

Slunné MS, hledání ženské hvězdy i obměna české generace. Proč letos sledovat biatlon

Projděte si osmičku důvodů, proč se vyplatí sledovat novou biatlonovou sezonu, která začíná už tento víkend.

Sep 9

Zápas roku je tady. Nejlepšího basketbalistu světa má uštvat smečka českých psů

"Chceme vyhrát a zařídit si to sami," říká kapitán českého týmu Pavel Pumprla před soubojem s Řeckem o postup do čtvrtfinále.

Sep 1

Nerovný boj v české skupině. Turečtí basketbalisté nedali šanci Japonsku

Turečtí basketbalisté porazili v zahajovacím utkání "české" skupiny E na mistrovství světa Japonsko 86:67.