English

Těhotná Růžičková z Vyprávěj to má za pár! Proč mluví o 50 procentech?

Již za několik týdnů se herečka Andrea Kerestešová Růžičková (35) podruhé stane matkou. Každého zajímá, zda dvouletý Tobiáš dostane sestřičku, nebo bratříčka. Co na to hvězda seriálu Vyprávěj, který Česká televize právě opakuje?

More from Blesk.cz / Celebrity

Nov 8

Těhotná Růžičková z Vyprávěj to má za pár! Proč mluví o 50 procentech?

Již za několik týdnů se herečka Andrea Kerestešová Růžičková (35) podruhé stane matkou. Každého zajímá, zda dvouletý Tobiáš dostane sestřičku, nebo bratříčka. Co na to hvězda seriálu Vyprávěj, který Česká televize právě opakuje?

Oct 29

Těhotná hvězda Ordinace Šoposká se pochlubila bříškem: Přála bych si zastavit čas, překvapila

Blesk.cz / Celebrity

Sympatická herečka Marika Šoposká (29) si užívá těhotenství plnými doušky. Neřeší přibývající kila a na rozdíl od všech ostatních maminek, co v devíti měsících očekávání trpí nevolnostmi a jinými komplikacemi, ona vyslovila pozoruhodné…

Oct 10

Těhotná Andrea Růžičková: Rozhodná slova o potratu!

Blesk.cz / Celebrity

Andrea Kerestešová Růžičková (35) je známá jako žena plná víry, lásky a pozitivní energie. A tak byste od ní jen těžko čekali vyjádření na tak vyostřené téma, jakým je interrupce. Když se ale zeptá zvídavý fanoušek...

Sep 12

Těhotná hvězda Ordinace Růžičková: Na veřejnosti tasila rostoucí pupík!

Blesk.cz / Celebrity

Andrea Kerestešová Růžičková (35) teprve nedávno oznámila druhé těhotenství a už se jí pod trikem pěkně rýsuje pořádný balon. Je zkrátka vidět, že už zbývá jen pár měsíců a malý Tobiášek se dočká vytouženého sourozence.

Aug 30

Andrea Kerestešová Růžičková prozradila plán porodu: Bio matky budou v šoku!

Blesk.cz / Celebrity

Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Vyprávěj Andrea Růžičková (34) je přibližně v polovině svého druhého těhotenství. Jak si tentokrát představuje porod? Vyjádřením překvapila!

Aug 14

Smutek těhotné Růžičkové: Smrt člověka, který byl jako zjevení!

Blesk.cz / Celebrity

Herečka Andrea Kerestešová Růžičková (35) se dlouhá léta přátelila se svou sousedkou, kterou nazývala kouzelnou babičkou. Bohužel paní tento týden ve věku 104 let odešla... Nastávající maminka napsala velmi dojemné rozloučení.

Aug 10

Těhotná hvězda Ordinace Růžičková už toho měla dost: Je čas uvést věci na pravou míru!

Blesk.cz / Celebrity

Seriálové hvězdě Ordinace v růžové zahradě II a Vyprávěj Andree Růžičkové (35) došla trpělivost, a tak se rozhodla jít s pravdou ven! Komentáře a zprávy od zvídavých a všetečných fanoušků ji vyvedly z míry natolik, že řekla, jak to je ve…

Jul 29

Hvězda Ordinace a Vyprávěj Růžičková: Po dvou letech je zase v tom! Podruhé těhotná

Blesk.cz / Celebrity

Herečka známá z Vyprávěj Andrea Kerestešová Růžičková (35) se před dvěma lety stala maminkou malého chlapce. Nyní ale radostné chvíle prožívá znovu, jelikož oznámila, že čeká druhého potomka. Bude to opět chlapeček, nebo tentokrát pro…

Jan 16

Kuchařská hvězda Kamu se pochlubila bříškem! O Vánocích se v karavanu zadařilo

Blesk.cz / Celebrity

Kamila Rundusová alias Kamu (27) se netají tím, že její přítel, surfař Robi je muž jejího života. Několikatýdenní společné cestování v karavanu po Novém Zélandu jejich vztah pořádně prověřilo a utužilo. Na jedné z posledních fotek se Kamu…

Sep 11

Andrea Kerestešová-Růžičková rok po porodu: Měla jsem díru v břiše, konečně je v pořádku

Blesk.cz / Celebrity

Doktorka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Andrea Kerestešová (34) se konečně může pochlubit super postavou. Těhotenství jí totiž pěkně zničilo břicho, po porodu měla rozestup přímých břišních svalů a vytvořila se jí tzv. díra.

May 29

Hvězda Tváře Procházková se pochlubila bříškem! Rodit bude na konci prázdnin

Blesk.cz / Celebrity

Poprvé se muzikálová zpěvačka Markéta Procházková (32) pochlubila těhotenským bříškem. Tak jak se jí podařilo utajit svatbu, oznámila to až dva měsíce po ní, tak i miminko. S manželem Davidem se rodiči stanou na konci srpna.

May 3

Těžká chvíle pro Andreu Růžičkovou: Po tragické události opět sedla za volant!

Herečka Andrea Kerestešová Růžičková (33), kterou znáte například ze seriálu Ordinace v růžově zahradě 2, se po 15 letech od nepříjemné události, když byla svědkem smrtelné autonehody, rozhodla sednout za volant.

Jul 20

Jedla jsem placentu vařenou s kuřetem, šokuje těhotná hvězda Ordinace Kerestešová

Blesk.cz

Slovenská herečka Andrea Růžičková (32), dříve Kerestešová, zanedlouho přivede na svět své první dítě. Před tím, než přišla do jiného stavu, procestovala několik zemí, kde natáčela videa o tradičních věcech. A v Číně měla možnost ochutnat…

Jun 14

Těhotná hvězda Ordinace Andrea Růžičková přiznala obavy. Bude manžel u porodu?

Blesk.cz / Celebrity

Andrea Růžičková (32) je v 8. měsíci těhotenství a už to nebude trvat dlouho a stane se maminkou. Herečka nyní přiznala jisté obavy a manžel prozradil, jestli se chystá k porodu.

Jun 7

Hvězda Ordinace Andrea Růžičková vystrčila pupek: Nejsem tučná, ale těhotná!

Herečka Andrea Růžičková (32) dlouho tajila, že se svým manželem Mikolášem Růžičkou (38) čekají miminko. Do pátého měsíce se halila do volných věcí nebo oblečení vrstvila. V sedmém měsíci své bříško hrdě vystavuje.

Nov 13

Růžová rockerka Pink je těhotná! Pochlubila se bříškem chvíli před porodem

Blesk.cz / Celebrity

Drsná holka, které divoké večírky nebyly cizí, se našla v roli pečlivé maminky. Zpěvačka Pink (37) je znovu těhotná a své druhé dítě už co nevidět porodí.

Sep 1

Vdaná Andrea Kerestešová Růžičková by mohla školit Gregorovy: Takhle se tají veselka!

Nejsou to ještě ani dva týdny, co Andrea Kerestešová (32) v naprostém utajení řekla ano hudebníkovi Mikoláši Růžičkovi (36). Manželé Taťána (28) a Ondřej (33) Gregorovi by se tak od nich mohli učit!

Aug 31

Hvězda Vyprávěj Andrea Růžičková s manželem ukázali snubáky! Rozvádějící se Nosek zase milenku

Blesk.cz / Celebrity

Herečka Andrea Růžičková, dříve Kerestešová (32), se deset dnů od svatby s hudebníkem Mikolášem Růžičkou objevila ve společnosti. Ruku v ruce dorazili do nově otevřeného baru na Letné, kde si brigádu vzal herec Míra Nosek (38), který se…

May 29

Hvězda Ordinace Andrea Kerestešová: Kvůli roli Mariky mi říkají mrcho!

Blesk.cz / Celebrity

Herečka Andrea Kerestešová (31) se proslavila jako sexy kráska v Rafťácích, hrála neprůbojnou Evu v seriálu Vyprávěj a nyní ji můžeme vidět v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako kariéristickou doktorku Mariku. Kvůli této postavě jí lidé…

Jul 20

Andrea Kerestešová: Další tajná veselka?

Blesk.cz / Celebrity

Už delší dobu se netají tím, že svůj tříletý vztah zpečetí veselkou. Herečka Andrea Kerestešová (30) a hudebník Mikoláš Růžička (35) jsou zasnoubení a už si dokonce vyzkoušeli svatební ohoz. Že by další slavná svatba v utajení?