English

Sen Verešové v troskách: Přiznávám! Nedomyslela jsem to...

Navrhla vlastní módní kolekci a s velkou pompou ji předvedla přímo na svém těle. Jenže od první show kolekce Andrey Verešové (39) uběhly tři roky, a najednou není nikde k dostání. „Máme pauzu...“ tvrdí.

More from Blesk.cz / Celebrity

Jun 28

Oslavy kulatin Andrey Verešové: Překvapení od manžela a zajímavosti z tajné slavnosti

Blesk.cz / Celebrity

Od čtvrtka oslavuje své kulatiny a rozhodně nekončí. Modelka Andrea Verešová má 40. narozeniny 28. června, ale slaví už několik dní. Samozřejmě největší radost přišla v neděli ráno od manžela Daniela Volopicha (55).

Jan 22

Dcera Verešové Vanessa (12): Vyhrála olympiádu jako Samková!

Blesk.cz / Celebrity

Modelka? Zapomeňte! Teprve 12letá dcera Andrey Verešové (39) je nadějnou snowboardistkou. Na zimní olympiádě dětí a mládeže v Karlovarském kraji dokonce porazila všechny soupeřky.

Nov 24

Čtyři patra luxusu Andrey Verešové: Na vesnici u Plzně vybudoval bohatý manžel palác pro rodinu

Blesk.cz

Krb z mramoru, domácí lázně s finskou saunou, vířivkou a bazénem, luxusní kuchyně... Tak vypadá vila Andrey Verešové (39), do jejíž rekonstrukce s manželem Danielem Volopichem (55) před lety investovali údajně 15 milionů.

Nov 9

Sen Verešové v troskách: Přiznávám! Nedomyslela jsem to...

Navrhla vlastní módní kolekci a s velkou pompou ji předvedla přímo na svém těle. Jenže od první show kolekce Andrey Verešové (39) uběhly tři roky, a najednou není nikde k dostání. „Máme pauzu...“ tvrdí.

Aug 31

Další přešlap Verešové rozběsnil její vlastní fanoušky! To už je moc...

Blesk.cz / Celebrity

Je to jen něco málo přes měsíc, co na sociálních sítích Andrea Verešová (39) propagovala tequilu se slovy, že léčí. A nyní si může na konto přičíst další trapas spojený s placenou reklamou na instagramu. Může za to hodně nepovedený…

Aug 8

Simona Krainová bude hrát v Ordinaci! Poděkovala a vysmála se Verešové!

Nová posila v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je odhalená! V roli právničky se v lékařské dynastii objeví modelka Simona Krainová (46). Kráska ani na vteřinu neváhala a hereckou příležitost čapla za pačesy.

Apr 12

Skandál manžela Verešové Volopicha: Lhal o dětských exekucích! Důkazy mluví jasně…

Blesk.cz

Vedle rodiště světoznámého piva je Plzeňsko krajem, který se může »pochlubit« nejvyšším počtem exekucí vedených proti dlužníkům do 15 let. Aktuálně jich je 671 a podle expertů je to i »zásluhou« právníka Daniela Volopicha (54), manžela…

Apr 10

Česká televize vs. manžel sexy Verešové, Daniel Volopich: Válka kvůli dětským dlužníkům

Blesk.cz

Česká televize vytáhla do boje proti podnikateli Danielu Volopichovi (54), manželovi sexy modelky Andrey Verešové (38). Obvinili ho, že měl v minulosti vydělávat na nezletilých dlužnících.

Mar 18

Andrea Verešová jako „správná Slovenka“: Nejsem z cukru!

Blesk.cz / Celebrity

Krásná modelka Andrea Verešová (38) se netají tím, že ji modeling stále baví a živí, a i když je vlivnou influencerkou, zůstává úplně normální ženou a matkou. A že jako správná "holka krev a mlíko" ze Slovenska dokáže vlastníma rukama…

Aug 17

VIDEO úplně nahé Verešové bere dech! Ale schytala to za něj!

Blesk.cz / Celebrity

Andrea Verešová (38) na dovolené na Krétě nezahálela a ukázala, že stud je jí vyloženě cizí. Koupala se totiž v mořských vlnách v rouše Evině a na svět vystrčila svůj sexy zadeček! Místo chvály ale sklidila kritiku.

Apr 4

Okamžitá operace! Manžel Andrey Verešové se vážně zranil

Jen co se Andrea Verešová (37) vrátila s rodinou z lyžovačky na horách, už se viděla, jak balí kufry a odlétá na dovolenou k moři. Jenže vyšší síla zasáhla a její manžel Daniel Volopich se vážně zranil. Kvůli tomu teď modelka smutní, že…

Dec 27

Trapas Verešové u stromečku: Předvedla tanec a hodila držku!

Blesk.cz / Celebrity

Manželovi Danielu Volopichovi chtěla o druhém svátku vánočním Andrea Verešová (37) předvést sexy taneček, ten ale skončil trapasem. Na podlaze jí podjely nohy a skácela se na zem jak hruška.

Apr 15

Pobřežní hlídka podle Andrey Verešové: I silikonová Pamela by bledla závistí!

Blesk.cz / Celebrity

Už týden si Andrea Verešová (36) užívá s rodinou na Maledivách. Slovenská kráska si pro dovolenou vybrala luxusní rezort, kde nabírá síly a nezapomíná se v různých plavkách fotit na sociální síť.

Dec 28

Zákulisní snímky z focení Verešové: Hádáte správně, pobíhá tam nahá!

Blesk.cz

Víc odhalený kalendář už nafotily jen krásky do pánských magazínů! Modelka Andrea Verešová (36) přistoupila na focení, kde je úplně nahá. Podívejte se na exkluzivní snímky ze zákulisí focení s fotografem Janem Tůmou.

Dec 22

Nejodvážnější focení Andrey Verešové: Takhle sexy je po sprše...

Blesk.cz

Jako cílenou provokaci pojala Andrea Verešová (36) svůj nejnovější kalendář. Zahodila stud, župan a v celé kráse odhalila své přednosti včetně levého ňadra.

Dec 7

Z Verešové je módní návrhářka! Kolik si účtuje za své róby?

Modelka Andrea Verešová fušuje do profese českým návrhářům. Navrhla svoji první kolekci a na první módní show sklidila obrovský aplaus. "Je to to, po čem jsem vždy toužila. Lákalo mě vytvoit vlastní linii a nadhlédnout tak do tohoto světa…

Apr 2

Českou Miss 2016 se stala roztleskávačka Andrea Bezděková!

Je rozhodnuto! Českou Miss pro rok 2016 se stala Andrea Bezděková (21). Na trůnu střídá loňskou vítězku Nikol Švantnerovou (23).

Nov 17

To je podoba! Dcera Andrey Verešové je zmenšenou kopií své slavné mámy

Blesk.cz / Celebrity

Osmiletá dcera modelky Andrey Verešové (35) podědila krásu po své mamince. Vanessa Volopichová má stejně husté dlouhé vlasy, kočičí oči a plné rty. Nedávno si společně s bratrem Danielem (6) vyzkoušila roli modelky.

Oct 20

Mejdan Andrey Verešové: Víno, cigárko a obří výstřih! Její sestra se ale vyprsila ještě víc!

Blesk.cz / Celebrity

Manžel v nedohlednu, tak se kolem Andrey Verešové (35) na večírku galakoncertu Talent La Sophia točilo hned několik mužů. Není se také čemu divit. Andrea jim nabídla skvostný pohled do hlubokého dekoltu. Ovšem, jakmile se vyprsila její…

Jul 1

35 nejžhavějších fotek Andrey Verešové! Pro její zadeček by ženy zabíjely

Blesk.cz

Krásná modelka Andrea Verešová o víkendu oslavila půlkulatiny. Při pohledu na její dokonalé tělo a pevný zadeček lze jen těžko uvěřit, že jí je 35 let a je matkou dvou dětí, Vanessy (7) a Daniela (5).