English

Videotest: Hyundai Santa Fe stojí proti Kodiaqu

AutomobilRevue.cz

Celkově Santa Fe měří 4,77 metru, což je asi o sedm centimetrů více, než Škoda Kodiaq. Jak jezdí a co nabízí? Více ve videu.

More from AutomobilRevue.cz

Jun 4

Hyundai Santa Fe přijíždí na nové platformě

AutomobilRevue.cz

Modernizované Santa Fe nedostalo jen jiný design světlometů nebo pestřejší multimediální výbavu. Hyundai se zaměřil hlavně na techniku. Použil zcela nový hybridní systém, přepracované nastavení podvozku i lepší odhlučnění kabiny. Na trhu…

Dec 3

Videotest: Hyundai Santa Fe stojí proti Kodiaqu

AutomobilRevue.cz

Celkově Santa Fe měří 4,77 metru, což je asi o sedm centimetrů více, než Škoda Kodiaq. Jak jezdí a co nabízí? Více ve videu.

Jun 17

Zcela nový Hyundai Santa Fe nabídne kamerové sledování mrtvého úhlu

www.automobilrevue.cz

Nový Hyundai Santa Fe získává v celé Evropě ocenění za svou inovativní a účinnou bezpečnostní výbavu. SUV po uvedení na trh v loňském roce obdrželo nejvyšší 5hvězdičkové hodnocení od organizace Euro NCAP a ocenění Safetybest za svou…

May 16

Nový Hyundai Ioniq: Ekologický model dostal řadu vylepšení

AutomobilRevue.cz

Hyundai uvádí na trh nový model Ioniq, nejnovější edici svého revolučního ekologického modelu s rozsáhle vylepšenou konektivitou a designem. Ioniq byl v době své premiéry v roce 2016 prvním automobilem na světě koncipovaným od začátku pro…

May 13

Hyundai představuje modernizovaný model Kona Electric

AutomobilRevue.cz

Evropská poptávka po modelu Hyundai Kona Electric překonává očekávání. Zákazníci na tomto elektromobilu oceňují výkonný elektrický pohon, dlouhý dojezd a vzhled elegantního SUV. Hyundai nyní představuje vylepšený model Kona Electric pro…

May 7

Hyundai představuje platformu třetí generace

AutomobilRevue.cz

Nová platforma byla poprvé použita u nejnovější generace modelu Sonata, jejíž prodej byl na vybraných trzích zahájen již v průběhu března. Hyundai ji však bude využívat i u dalších budoucích modelů. Její výhodou je větší flexibilita při…

Apr 9

HYUNDAI TVOŘÍ BUDOUCNOST

Co je budoucnost? Dnešní budoucnost se jednou promění na současnost a následně minulost. Hyundai Motor Group toto paradigma poněkud mění, protože to, co jiní považují za budoucnost, přináší ve svých automobilech na silnice již nyní. A to…

Mar 4

HYUNDAI IONIQ 2019 – JEŠTĚ DÁL

Paleta ekologicky zaměřených vozů Ioniq prošla faceliftem a přináší drobná zlepšení jak ve vzhledu, tak i ve funkčnosti.

Jan 22

ŠKODA KODIAQ GT – ČÍNSKÁ SPECIALITA

www.automobilrevue.cz

Škoda Kodiaq GT je druhým modelem značky Škoda vyvinutým výhradně pro Čínu. Vyzkoušeli jsme jej přímo v jeho domovině.

Jan 14

ŠKODA KODIAQ RS – PEČLIVÉ LADĚNÍ

www.automobilrevue.cz

Škoda Kodiaq RS je příspěvkem do segmentu výkonných vznětových SUV, kde jsou obvykle zastoupené prestižní značky. Testovací jízdy prokázaly, že za volantem poskytuje mnoho zábavy.

Dec 18

HYUNDAI NEXO – PRAKTICKÝ NOVÁTOR

www.automobilrevue.cz

Hyundai Nexo s pohonem vodíkovými články nás při testech v Dánsku překvapil hned v několika ohledech. Tento překvapivě praktický a pohodlný vůz navíc deklasoval konkurenci v losím testu a zkouškách autonomního brzdění.

Sep 27

HYUNDAI TUCSON – NOŠOVICKÉ POPRVÉ

www.automobilrevue.cz

Automobilka Hyundai modernizuje svůj evropský bestseller. V něm zároveň vyjíždí i první sériový „hybrid“ vyráběný v České republice.

Sep 5

HYUNDAI NEXO – Vodík podruhé

AutomobilRevue.cz

Automobilka Hyundai navázala na model ix35 Fuel Cell zcela novým crossoverem Nexo. Také on využívá vodíkový pohon, oproti svému předchůdci je ale ve všem lepší, a hlavně se bude prodávat i na českém trhu.

Aug 20

HYUNDAI SANTA FE (TM) – DO PRÉMIOVÝCH SFÉR

www.automobilrevue.cz

Jméno Santa Fe má v dějinách automobilky Hyundai výjimečné postavení. Kdysi to bylo jejich první SUV a ve čtvrté generaci si nyní troufá i na „prémiovky“.

Aug 6

Hyundai – U Hyundai si vybere každý

Hyundai má jednu z nejširších nabídek SUV modelů na českém trhu. Kromě nové generace luxusního modelu Santa Fe představeného na předchozích stranách zaujme především nové provedení modelu Tucson, stejně jako stylový Hyundai Kona.

Mar 22

Hyundai Santa Fe – Zbrusu nová generace

www.automobilrevue.cz

V Ženevě si odbyla premiéru již čtvrtá generace rodinného SUV korejské značky Hyundai Santa Fe. Novinka designově navazuje na avantgardně tvarované modely Kona a Nexo.

Jan 30

HYUNDAI NEXO – Vodíková budoucnost

www.automobilrevue.cz

Automobilka Hyundai na veletrhu CES v Las Vegas představila svůj nový typ Nexo, jenž pokračuje v rozvoji její technologie palivových článků.

Sep 2

ŠKODA KODIAQ – Trochu jiná Škoda

AutomobilRevue.cz

Kodiaq má všechny atributy značky Škoda, je ale zřejmé, že mladoboleslavskou automobilku posunuje dál.

Aug 10

Hyundai i30 – nová generace za dveřmi

AutomobilRevue.cz

Automobilka Hyundai zveřejnila první snímky a informace ke svému stěžejnímu modelu i30.

Nov 12

Genesis G90 – první model nové luxusuní značky Hyundai

AutomobilRevue.cz

Po vzoru japonských značek Toyota (Lexus), Honda (Acura) a Nissan (Infiniti) připravuje i Hyundai zavedení nové luxusní značky. Po vzoru tradiční vlajkové lodi své značky ponese jméno Genesis. Dnes korejská značka ukázala skicu prvního…