Oslavy mě nebaví, smála se Ledecká. Soupeřkám je sympatická, všechny jí gratulovaly

"Myslím, že jsme to vykopli dobře," komentuje česká lyžařka svůj vstup do sezony Světového poháru.

More from Aktuálně.cz

Mar 15

Ledecká má před finále Světového poháru formu. Trénink ale ovládla Shiffrinová

Ester Ledecká skončila pátá v druhém a závěrečném tréninku na středeční sjezd finále Světového poháru.

Feb 26

Fantastická Ledecká. Po zranění vyhrála sjezd Světového poháru v Crans Montaně

Ester Ledecká vyhrála v prvním startu po olympijských hrách sjezd Světového poháru v Crans Montaně.

Jan 14

Skvělá Ledecká. Česká hvězda navnadila fanoušky, v tréninku na sjezd byla druhá

Česká hvězda nestačila pouze na italskou favoritku Sofiu Goggiaovou. Za vítězkou všech tří sjezdů v dosavadní sezoně zaostala o pouhé tři setiny.

Dec 5

Po sjezdech ovládla Goggiaová i super-G. Ledecká končí ve druhé desítce

Sledovali jsme on-line přenos ze super-G žen v rámci SP ve sjezdovém lyžování v Lake Louise.

Mar 18

Ledecká se při finále Světového poháru nesvezla ani dnes, super-G zrušila mlha

Po zrušení závěrečného závodu malý křišťálový glóbus za hodnocení disciplíny získal Rakušan Vincent Kriechmayr.

Dec 20

Skvělá Ester Ledecká ovládla super-G ve francouzském Val d'Isere

Sledovali jsme online přenos ze super-G žen v rámci SP v alpském lyžování z francouzského Val d'Isere.

Mar 6

Ledecká je celkově druhá ve sjezdu Světového poháru. Finále zrušeno kvůli koronaviru

Kvůli epidemii koronaviru se neuskuteční finále Světového poháru ve sjezdovém lyžování, které měla 18. až 22. března hostit Cortina d'Ampezzo.

Jan 31

Ledecká a spol. přišly také o třetí trénink na sjezd Světového poháru v Rusku

Aby se závod v olympijském středisku Roza Chutor mohl uskutečnit, musí se trénink odjet v sobotu před samotným závodem.

Dec 6

Další zápis do historie. Ledecká vyhrála jako první Češka sjezd ve Světovém poháru