English

Výstřední a bohatá tchyně Šeredové: Alena zírala, co jsem zač

Blesk.cz

Pokud dá svou novorozenou holčičku Vivienne Charlotte hlídat tchyni, může si být Alena Šeredová (42) téměř jistá, že si ji bude vyzvedávat ve zlatých šatičkách. Matka jejího miliardáře Alessandra Nasiho (45) je totiž roztomile posedlá…

More from Blesk.cz

Jun 2

Okázalá cesta Šeredové z porodnice: Kabelka za majlant a nervózně přešlapující miliardář!

Koncem května se modelka Alena Šeredová (42) stala šťastnou trojnásobnou maminkou. S Vivienne Charlotte, jak svou princezničku pojmenovala, strávila v nemocnici pouhé tři dny, než si ji mohla odvézt domů. Taková událost se navzdory…

May 23

Výstřední a bohatá tchyně Šeredové: Alena zírala, co jsem zač

Blesk.cz

Pokud dá svou novorozenou holčičku Vivienne Charlotte hlídat tchyni, může si být Alena Šeredová (42) téměř jistá, že si ji bude vyzvedávat ve zlatých šatičkách. Matka jejího miliardáře Alessandra Nasiho (45) je totiž roztomile posedlá…

May 21

Tajemství jména dítěte Šeredové (42): Alena měla i „černou listinu“!

Blesk.cz / Celebrity

Alena Šeredová (42) v úterý světu oznámila, že přivedla na svět holčičku. Její jméno zveřejnila o den později a teď už je jasné i to, proč zvolila právě Vivienne Charlotte. Budete se asi divit, jak k tomu došla!

Apr 27

Alena Šeredová měsíc před porodem: Dojemná fotka s miliardářem a odhalené bříško!

Blesk.cz / Celebrity

Už v červnu porodí Alena Šeredová (42) svému miliardářskému partnerovi Alessandrovi Nasimu (45) jejich prvního společného potomka. A jak je z fotek vidět, rodiče se na miminko už moc těší.

Feb 10

Těhotná Šeredová promluvila: Že čekám holčičku? Je to jinak!

Blesk.cz / Celebrity

V šestém měsíci těhotenství předstoupila Alena Šeredová (41) před televizní kamery! Ukázala nejen své zakulacující se bříško, ale také vysvětlila, proč si Italové myslí, že s milionářem Alessandrem Nasim (45) čeká holčičku.

Jan 29

Alena Šeredová (41) je se svým miliardářem těhotná! První fotky bříška!

Blesk.cz / Celebrity

Modelka Alena Šeredová (41) se rozhodla mít nový život s již druhým osudovým mužem se vším všudy. S miliardářem Alessandrem Nasim (45) zakládá po pěti letech vztahu vlastní společnou rodinu!

Feb 14

Už není jen naše! Alena Šeredová je teď oficiálně Italkou

Blesk.cz / Celebrity

Modelka a 1. vicemiss České republiky z roku 1998 Alena Šeredová se stala oficiálně Italkou! I přesto, že se v minulosti dušovala, že své děti vychovává "po česku" a italské doklady nepotřebuje, otočila teď o 180 stupňů. V italském Turíně…

Feb 21

Alena Šeredová se odvázala: Její flitrové kalhoty způsobily poprask

Blesk.cz / Celebrity

Modelka Alena Šeredová (39) se netají tím, že nejraději nosí tepláky a volná trička. Ale jsou příležitosti, kdy je musí nahradit společenským oděvem. Na představení své kolekce šperků sáhla po hodně výstředním modelu.

Jan 10

První veřejná líbačka Šeredové s Alessandrem: Synové koukali jinam

Blesk.cz / Celebrity

Až doteď vedle sebe chodili jen jako dva blízcí přátelé, sotva se chytli za ruce. A to spolu Alena Šeredová (39) s miliardářem Alessandrem Nasim (43) randí už více než tři roky. Teď ale padl první veřejný polibek.

Oct 16

Alena Šeredová vyvrátila zprávy o rozvodu s Buffonem i vlastní zásnuby

Blesk.cz / Celebrity

Když se známá kráska pochlubí fotkou, na níž ji za ruku drží její milý a na prstě se jí leskne úchvatný a drahý prsten, logicky to nahrává spekulacím o chystaném sňatku. Nedávno takový snímek zveřejnila i modelka Alena Šeredová (39), která…

Apr 27

Alena Šeredová v exotickém ráji: Po pláži běhala v milencově košili

Blesk.cz / Celebrity

Modelka žijící v Itálii, Alena Šeredová (38), si užila dovolenou se syny a miliardářem Alessandrem Nasim v exotickém ráji. Sice se neukázala v bikinách, ale fotky v pánské košili je snad ještě víc sexy.

Apr 3

Alena Šeredová přiznala: Nevařím, maminka mi vždy naplní mrazák krabičkami

Česká modelka žijící v Itálii Alena Šeredová (39) je sice matkou dvou synů, ale v kuchyni stále vládne její maminka. Když mrazák zeje prázdnotou, tak je paní Šeredová povolána do Itálie.

Mar 30

Alena Šeredová poprvé o „těhotenství“ s miliardářem: Všechno je jinak!

Blesk.cz

Na konci roku 2015 Itálií otřásla zpráva, že jejich grande Alena je těhotná s miliardářem Alessandrem Nasim! Modelku Alenu Šeredovou (39) prozradilo vypouklé bříško v upnutém triku, když hrála tenis.

Dec 22

Alena Šeredová milence Buffona: Děti nenávist nesmí vycítit ani slyšet nadávky

Blesk.cz

Italku, která jí odvedla manžela, z duše nenávidí, navenek ale zachovává dekorum. Děti miluje a trpí, když je musí poslat tatínkovi, italské fotbalové legendě Gigimu Buffonovi (38). Nebývale otevřeně se modelka Alena Šeredová (38)…

Oct 21

Modelka Alena Šeredová v kuchyni: Nemůžu jíst skoro nic!

Blesk.cz / Celebrity

Krásná modelka Alena Šeredová (38) se v jídle hlídá a nemůže si vybírat. Tentokrát ale zavítala do kuchyně a začala vařit...

Jun 29

Alena Šeredová se syny v Čechách! Její kluci slavného tatínka nezapřou

Blesk.cz / Celebrity

Modelka Alena Šeredová (38) se už dávno vyrovnala s rozvodem s fotbalistou Gigi Buffonem, který jí opustil kvůli televizní reportérce Ilaria D´Amico. Už delší dobu je šťastná po boku dědice firmy Fiat Alessandra Nasiho.

Mar 1

Alena Šeredová na Týdnu módy v Miláně: Společnost jí dělá známá návrhářka!

Modelka Alena Šeredová (37) sice žije v Turíně, ale momentálně je v Miláně. Společně s kamarádkami obráží přehlídky na proslulém týdnu módy. Jednou z nich byla i slavná italská návrhářka Laura Biagiotti.

Feb 25

Alena Šeredová pózuje nahá v posteli! Kam zmizelo těhotenské bříško?

Blesk.cz / Celebrity

Je těhotná, nebo není? Jednou se Alena Šeredová (37) objeví na fotkách, kde má bříško, jako v pátem měsíce, o měsíc později nemá žádné... Na posledním videu na instagramu modelka pózuje nahá v posteli.

Feb 5

Alena Šeredová na kole: Nejdřív jako holčička, pak jako sexy dračice v kraťasech!

Blesk.cz

Alena Šeredová (37), která je potřetí těhotná, zahání nudu na sociálních sítích. Na Instagramu zveřejnila snímky, jak jezdí na kole. Zatímco ve třech letech potřebovala pomocná kolečka, aby neupadla, teď se ve městě prohání na stylové…

Feb 21

Znovu zamilovaná Alena Šeredová: Pochlubila se milencem!

www.blesk.cz

Svou lásku přestali skrývat! Alena Šeredová (36) a dědic automobilky Fiat Alessandro Nasi (40) vyrazili na hory a modelka se dokonce pochlubila společnou fotkou.