English

Tomáš Dastlík z Ulice bude podruhé tátou: Další dítě plánoval už roky

Blesk.cz / Celebrity

Představitel Martina Maléře v nekonečném seriálu Ulice Tomáš Dastlík bude už podruhé tátou! O šťastnou zprávu se podělil se svými fanoušky na instagramu „hádankou" ve fotce. Dastlík má s partnerkou Eliškou už syna Ondřeje.

More from Blesk.cz / Celebrity

Jul 1

Hvězda Ulice už je pod čepcem! Radost má i tatínek Hanuš ze StarDance

Jen, co se opatření proti koronaviru uvolnily a situace to dovolila, oslavili krásnou svatbu! Dcera Miroslava Hanuše (57) Eliška vyrazila fanouškům dech fotkou, kde je za nevěstu.

Jun 30

Tomáš Dastlík z Ulice bude podruhé tátou: Další dítě plánoval už roky

Blesk.cz / Celebrity

Představitel Martina Maléře v nekonečném seriálu Ulice Tomáš Dastlík bude už podruhé tátou! O šťastnou zprávu se podělil se svými fanoušky na instagramu „hádankou" ve fotce. Dastlík má s partnerkou Eliškou už syna Ondřeje.

Oct 24

Hvězda Ulice Krejčíková je podruhé těhotná: Neplánovali jsme to, přiznala

Blesk.cz / Celebrity

V srpnu loňského roku přivedla na svět svého prvního potomka. A teď je herečka Aneta Krejčíková (28) v očekávání znovu! Podle bříška to vypadá, že už to trvá nějaký ten pátek...

Aug 20

Hvězda Ulice Míša Tomešová o svém »vysmátém porodu«: Lehla jsem si na bok a…

Blesk.cz / Celebrity

Herečka a zpěvačka Míša Tomešová (28) je už nějakou dobu dvojnásobnou maminkou. V pondělí to byl přesně rok od porodu druhého syna Jonáše. A jak sama připomněla, porod byl pro ni v podstatě „brnkačka“.

Aug 14

Hvězda Ulice Tomešová odhalila ženské křivky: Tohle je tělo po dvou porodech?!

Blesk.cz / Celebrity

Míša Tomešová (28), známá z nekonečného seriálu Ulice, je už dvojnásobnou maminkou. Jako bezdětná byla vychvalovaná za dokonale štíhlou postavu a pevné, hezky tvarované poprsí. Jak je na tom teď?

Aug 13

Nastávající tatínek Plekanec: Prozradil termín porodu Šafářové!

Blesk.cz / Celebrity

Tomáš Plekanec (36) v rozhovoru pro NHL.com prozradil termín porodu své partnerky, tenistky Lucie Šafářové (32), kterou čeká premiérová role maminky. Hokejista už má z manželství s Lucií Vondráčkovou (39) dva syny, sedmiletého Matyáše a…

Jul 10

Oslavenkyně Nikol Moravcová těsně před porodem: Nejkrásnější dárek teprve přijde!

Blesk.cz / Celebrity

Modelka, bloggerka a influencerka Nikol Moravcová (32) platila vždy za divokou holku českého šoubyznysu. Nyní se ale připravuje na příchod prvního miminka, a tak se zklidnila a moc se těší, až se z nich stane rodina. Navíc oslavila hned…

Mar 19

Zemřela muzikálová hvězda a herec z Ulice Robert Hlavatý (†50): Podlehl těžké nemoci

Blesk.cz

Bojoval dlouho, ale svůj boj nakonec prohrál. Muzikant a muzikálový herec Robert Hlavatý (†50) zemřel po několikaletém trápení s rakovinou, které přiznal před pěti lety před kamerou Novy. Podle zdroje z divadla Kalich, kde hrál, odešel…

Oct 29

Hvězdný Tomáš Dastlík z Ulice: Vzal žiletku a tekla krev!

Blesk.cz / Celebrity

Na narozeniny by měl člověk rozbalovat dárky a těšit se ze setkání s kamarády či rodinou. Ovšem herec Tomáš Dastlík (43) známý z Ulice letos takové štěstí neměl. Místo toho si ve slavný den přivodil dost bolestivé zranění, když se pořezal…

Sep 7

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková: První slova o porodu syna Bena

Herečka Aneta Krejčíková (27) přivedla na svět první dítě a přála si to před veřejností ještě nějaký čas utajit. To se jí ovšem nepodařilo, a tak musela s pravdou ven. Co o miminku prozradila?

Aug 9

Hvězda Ulice Krejčíková pár dnů před porodem 20 kilo nahoře a odhalené břicho!

Blesk.cz

Už za dva týdny přivede na svět své první dítě herečka Aneta Krejčíková (27). Přiznává že přibrala dvacet kilogramů, ale ani to jí nebrání v tom, aby chodila v topu zavázaném pod prsy.

Jun 8

Půlkulatiny nejkrásnější Popelky Šafránkové: Nejkrásnější dárek od syna a dámská jízda!

U branky jejich vily od rána vyzváněli gratulanti. Místo oslavenkyně ale květiny a dary přebíral její muž Josef Abrhám (78) v županu. Libuše Šafránková si v den svých 65. Narozenin vyjela na výlet s kamarádkou!

May 16

Tomáš Dastlík ze seriálu Ulice po manželčině porodu: Pořád brečím a všechno mě dojímá!

Blesk.cz / Celebrity

Tomáš Dastlík alias Martin Maléř ze seriálu Ulice si už čtyři měsíce užívá otcovství. Prvního potomka zplodil ve 42 letech, ale nelituje toho. Už teď s partnerkou Eliškou plánují další dítě!

Dec 27

Místo Vánoc předčasný porod! Herci z Ulice se narodil syn

Blesk.cz

Tomáš Dastlík (42) prožil letos asi ty nejkrásnější Vánoce v životě. Od partnerky totiž dostal dokonalý dárek - prvního potomka! Herec ze seriálu Ulice teď září štěstím a se svým malým uzlíčkem se stihl již i veřejně pochlubit na…

Dec 15

Hvězda seriálu Ulice Pavla Tomicová (55): Nemá ráda Vánoce! Kvůli smrti tatínka

Blesk.cz / Celebrity

Vánoční svátky nejsou pro Pavlu Tomicovou (55) alias kadeřnici Simonu z nekonečného seriálu Ulice tím nejšťastnějším a nejkrásnějším obdobím v roce. Proč?

Oct 13

Vyhublá hvězda Ulice Míša Tomešová: 7 měsíců po porodu má podváhu!

Blesk.cz / Celebrity

Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová (26) před sedmi měsíci přivedla na svět syna Kristiána a řeší podváhu! Kila, která nabrala v těhotenství, nechala v porodnici a váha jde díky kojení dolů.

Jul 10

Rána pro herce Klepla a Štrébla: Přišli o tatínky!

Blesk.cz

Smutný začátek léta prožívá Bob Klepl (59). Přišel o milovaného otce. Smutnou zprávu potvrdil herec osobně na sociální síti.

Apr 10

Herec David Švehlík: Stal se podruhé tatínkem!

Blesk.cz / Celebrity

Před pár dny oslavil David Švehlík (45), známý mimo jiné ze seriálu ČT Já, Mattoni, půlkulaté narozeniny. A nejen to. Herec se stal před nedávnem také dvojnásobným tatínkem.

Oct 10

Náhle zesnulý herec z Ulice Tomáš Valík: Nenávist s Obermaierovou a drsné hádky!

Blesk.cz / Celebrity

Představitelka Vilmy Niklové ze seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (70) nemohla přijít na jméno svému kolegovi Tomáši Valíkovi (†51), který v sobotu náhle zemřel. Poslední dva roky, které v Ulici hrál, byly podle něj vedle herečky…

Oct 8

Náhlá smrt mladého herce z Ulice: Tomáš Valík (†51) zemřel po krátké nemoci

Odešel Tomáš Valík, který si zahrál například v pohádce O Janovi a jeho podivuhodném příteli či několika českých seriálech. Tuto informaci potvrdila serveru Novinky.cz hercova sestra Růžena Valíková. Valík zemřel po krátké nemoci v…