English

Výchutná lodyha a křupavý salátek! Jordan Haj zvítězil v Tváři jako Amy Winehouse

Blesk.cz

Sedmý díl sedmé řady show Tvoje tvář má známý hlas přinesl hodně zajímavých okamžiků. Jedním z nich bylo i vystoupení Jordana Haje (32), který se stal vítězem díky mrazivé proměně v zesnulou zpěvačku Amy Winehouse (†27).

More from Blesk.cz

Oct 17

Výchutná lodyha a křupavý salátek! Jordan Haj zvítězil v Tváři jako Amy Winehouse

Blesk.cz

Sedmý díl sedmé řady show Tvoje tvář má známý hlas přinesl hodně zajímavých okamžiků. Jedním z nich bylo i vystoupení Jordana Haje (32), který se stal vítězem díky mrazivé proměně v zesnulou zpěvačku Amy Winehouse (†27).

Jul 30

Třetí účinkující show Tvoje tvář má známý hlas je tahle zrzka s chraplákem!

www.blesk.cz

Show Tvoje tvář má známý hlas se již brzy vrátí na obrazovky televize Nova. Osm soutěžících se nejen představí v úžasných proměnách, ale bude také bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. Třetí hvězdou této show je zpěvačka s velmi…

Feb 1

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas: Start už za 26 dní!

www.blesk.cz

Potvrzeno! Třetí řada novácké show Tvoje tvář má známý hlas s osmi zpívajícími hvězdami včetně Tatiany Vilhelmové (38) startuje poslední únorovou neděli.

Sep 18

Intimnosti v show Tvoje tvář má známý hlas: Mezi Pazderkovou a Vojtkem to v zákulisí jiskří!

www.blesk.cz

Není tajemstvím, že má Roman Vojtek (44) slabost pro blondýny. Koučka v show Tvoje tvář má známý hlas Iva Pazderková (36) je zase ulítlá na zadky. A tak se není čemu divit, že to mezi nimi v zákulisí jiskří.

Sep 16

Show Tvoje tvář má známý hlas v ohrožení! Moderátor skončil v nemocnici

Blesk.cz

V druhé řadě nejzábavnější české show Tvoje tvář má známý hlas opakovaně dochází k úrazům a zdravotním komplikacím. Nejdříve se během vystoupení zranil Roman Vojtek (44), teď přišla řada na samotného moderátora Ondřeje Sokola (44).

Sep 15

Radikální proměna soutěžící ze show Tvoje tvář má známý hlas! Poznáte ji?

Blesk.cz / Celebrity

Herečka Anna Fialová (21) se po prázdninách radikálně změnila. Na ulici byste ji na první pohled určitě nepoznali.

May 29

Petr Rychlý v show "Tvoje tvář má známý hlas": Strach z Hegerové zaháněl šampaňským

Blesk.cz

Musel si dodat odvahy! Ze svého včerejšího vystoupení v pořadu Tvoje tvář má známý hlas měl Petr Rychlý (50) pořádně nahnáno už proto, že si paní Hany Hegerové nekonečně váží. Trému měl takovou, že ji musel před vystoupením zahánět…

May 2

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Iva Pazderková: Zbídačené tělo plné modřin!

Blesk.cz

Vyhrála sobotní díl populární reality show Tvoje tvář má známý hlas! Iva Pazderková (36) ztvárnila americkou zpěvačku Pink (36). Jaká ale byla daň za úžasné vystoupení? Krutá...

Apr 27

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas: Dočká se druhé řady!

www.blesk.cz

Televizní diváci, kteří si zamilovali zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas můžou jásat radostí. Televize Nova totiž bude připravovat druhou řadu. Celebrity, které už teď bombardují televizi s prosbami o vystupování v pořadu si tedy mohou…

Apr 24

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Chýlková: Přijdu si trapná!

Blesk.cz

Ivanu Chýlkovou (52) můžeme každou sobotu večer vidět ve veleúspěšné show Tvoje tvář má známý hlas! Ovšem, do show herečka původně vůbec nechtěla jít a dokonce prozradila, že se v kůži slavných hudebníků cítí trapně…

Apr 23

Dva dny po smrti Prince znovu ožije! V show Tvoje tvář má známý hlas mu vzdá hold Mišík!

www.blesk.cz

Přestože svět nečekaně a náhle opustil americký zpěvák Prince (†57), díky Adamovi Mišíkovi (18) legenda hudební scény opět ožije. A to už dnes večer v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas!

Apr 18

Holišová v show Tvoje tvář má známý hlas oživila Jacksona! Diváci šílí!

www.blesk.cz

Michael vstal z hrobu! Takové pocity měli diváci u televizních obrazovek při sledování vystoupení Hany Holišové (35) v reality show Tvoje tvář má známý hlas. Imitovala krále popu tak dokonale, že lidem běhal mráz po zádech.

Apr 18

Proměny v show Tvoje tvář má známý hlas: Jak se měnil Mišík v potetovaného zpěváka z Maroon 5?

www.blesk.cz

Potetované tělo, dokreslený pekáč buchet na břiše, černé vlasy a třídenní strniště na tváři. Tím vším si prošel zpěvák Adam Mišík (18) během proměny ve slavného frontmana kapely Maroon 5 Adama Levine (37).

Apr 17

Show Tvoje tvář má známý hlas trhá rekordy ve sledovanosti: Diváci si žádají druhou řadu!

Blesk.cz

Už počtvrté ovládla sobotní večer nová reality show Tvoje tvář má známý hlas. Věrohodné proměny známých tváří v jiné mnohdy slavnější osobnosti jsou u diváků stále víc žádanější.

Apr 11

Z maskérny show Tvoje tvář má známý hlas: Takhle se měnil Mišík v ženu a Chýlková v muže!

Blesk.cz

Žasnete nad maskami slavných, které se v show Tvoje tvář má známý hlas mění pod rukama maskérů v jiné osoby či dokonce pohlaví? Pak společně s námi nahlédněte za dveře maskérny, kde se hvězdné tváře mění k nepoznání…

Apr 11

Andělé u diváků pohořeli: Na plné čáře je smetla show Tvoje tvář má známý hlas!

Blesk.cz

Dva silné pořady, dvě velké události. Na České televizi se rozdávaly hudební ceny Anděl, na Nově se slavné tváře měnily v legendární zpěváky. A u toho diváci řvali smíchy a nemohli odtrhnou oči od obrazovky. Show Tvoje tvář má známý hlas…

Apr 8

Uniklo z příprav show Tvoje tvář má známý hlas: Z Davida Krause se stane Tom Jones!

Blesk.cz

Divákům v nové show Tvoje tvář má známý hlas se David Kraus (36) představil jako Freddie Mercury převlečený za ženu, minule přímo jako zpěvačka Adele a teď ho čeká proměna v autora hitu Sex bomb Toma Jonese.

Apr 7

Hvězdy show Tvoje tvář má známý hlas: Proč jsou některé masky dokonalé a jiné "odfláknuté"?

Blesk.cz

Několik hodin osm hvězd českého showbyznysu sedí v sobotu před zrcadlem v maskérně a pod rukama zkušených maskérů se mění k nepoznání. Stávají se z nich světové ikony populární hudby. Má to jen jeden háček. Zatímco jedny masky jsou…

Apr 6

Ostrý jazyk Postlerová hodnotí show Tvoje tvář má známý hlas: Doufám, že psychicky vydrží!

Nová show televize Nova Tvoje tvář má známý hlas nadchla diváky! Estráda, v níž české hvězdy imitují světové herce a zpěváky, zabodovala i u jazykové lektorky Jany Postlerové (73).

Apr 1

Show Tvoje tvář má známý hlas předvedla kopii Samanthy Fox! Pravá zpěvačka se obratem ozvala

Blesk.cz

Slovenská verze televizní show Tvoje tvář má známý hlas se dočkala nevídané popularity. O to se zasloužil slovenský moderátor Andrej Bičan, který předvedl vystoupení alá Samantha Fox.