Plíšková - Sakkariová 3:6, 3:6. Češka nestačila na úvod turnaje na řeckou favoritku

Sledovali jsme online přenos z utkání 1. kola tenisového turnaje WTA v Ostravě mezi Kristýnou Plíškovou a Marií Sakkariovou z Řecka.

Dec 21

Další česká odhláška z Melbourne. Po Plíškové Australian Open vynechá i Muchová

Tenistka Karolína Muchová se odhlásila z Australian Open a nebude v Melbourne obhajovat účast v semifinále.

Jul 14

Martincová je první českou čtvrtfinalistkou Prague Open, Plíšková v Lausanne končí

Osmá nasazená Tereza Martincová je první českou čtvrtfinalistkou tenisového turnaje Prague Open.

Jun 3

Plíšková - Stephensová. Česká jednička uhrála jen šest gemů, s French Open se loučí

Utkání druhého kola tenisového French Open mezi Karolínou Plíškovou a Sloane Stephensovou jsme sledovali v online přenosu.

Jun 16

US Open rozděluje české tenistky. Plíšková by s účastí neváhala, Strýcová je zmatená

Světová trojka Karolína Plíšková by určitě grandslamové US Open hrála i za zpřísněných podmínek a bez fanoušků.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Aug 24

Češky proti Češkám. Plíšková i Kvitová jdou v prvním kole US Open na krajanky

Čtyři z devíti českých tenistek na US Open půjdou v prvním kole proti sobě. Muchové byla z kvalifikace přisouzena Kazaška Rybakinová.

Jun 19

Sesterská řež s překvapením. Kristýna Plíšková zdolala Karolínu po velké bitvě

Premiérový souboj sester Plíškových v hlavní soutěži turnaje WTA vyhrála na trávě v Birminghamu překvapivě Kristýna.

May 27

Černé pondělí českých tenistů v Paříži. Končí Strýcová, Rosol i Kristýna Plíšková

Kristýna Plíšková podlehla v prvním kole French Open Američance Lauren Davisové 2:6, 4:6.