English

Krásná miss Kokešová (24) opět na plastice: Třetí řezání prsou za rok!

Blesk.cz / Celebrity

Když před rokem šla na plastiku poprsí, zřejmě nepočítala s tím, že bude muset pod kudlu ještě dvakrát. Vítězka Miss Global Karolína Kokešová (24) je momentálně po operaci, při níž jí lékaři vyměnili implantáty.

More from Blesk.cz / Celebrity

Jun 11

Krásná miss Kokešová (24) opět na plastice: Třetí řezání prsou za rok!

Blesk.cz / Celebrity

Když před rokem šla na plastiku poprsí, zřejmě nepočítala s tím, že bude muset pod kudlu ještě dvakrát. Vítězka Miss Global Karolína Kokešová (24) je momentálně po operaci, při níž jí lékaři vyměnili implantáty.

Mar 7

Karolína Kokešová frnkla do Mexika. Fanoušky v uzamčeném Česku to rozběsnilo!

Miss Global 2019 nebo také nejkrásnější dívka světa toho roku Karolína Kokešová (25) zase rozvášnila své fanoušky. Neodhalila přitom žádná chirurgicky podpořená zákoutí svého těla, nýbrž frnkla za teplem. Po měsíci stráveném v České…

Aug 19

Miss Kokešová ukázala nové silikony: Zaskočila ji nečekaná kritika!

Blesk.cz / Celebrity

Tmavovlasá kráska Karolína Kokešová (24), která si před dvěma měsíci nechala zvětšit své vnady, se rozhodla nová ňadra „provětrat“ v úsporných bikinkách na dovolené. Vítězka mezinárodní soutěže Miss Global se sice dočkala celé řady…

Jun 10

Vítězka Miss Global Karolína Kokešová: Z nulek má silikonové trojky!

Blesk.cz / Celebrity

I když začátkem roku zvítězila v mezinárodní soutěži Miss Global, ani tak nebyla se svým vzhledem spokojená. Karolína Kokešová (23) si nechala vylepšit poprsí.

Jan 25

Vítězka Miss Global Kokešová přiznala: Vydírání, korupce a hádka při vyhlášení

Blesk.cz / Celebrity

Místo gratulací vlna nevole a kritika! „Nedostala ses ani do Top 10!“ pustila se do vítězky Miss Global Karolíny Kokešové (23) kráska z Venezuely. V rozhovoru Karolína, kterou čtenáři Blesku zvolili Českou Miss Internet 2019, popsala, proč…

Jan 23

Vítězka Miss Global Karolína Kokešová: Nevyhrála férově, lynčují ji soupeřky

Blesk.cz / Celebrity

Ještě ani nepřiletěla do Prahy, a už se z Mexika ozývají hlasy, že Karolína Kokešová (23) není právoplatnou Miss Global.

Jan 21

Skandál na Miss Global, kde vyhrála Kokešová: Poměr se sponzorem soutěže!

Blesk.cz / Celebrity

A nejkrásnější dívkou se stává... Češka Karolína Kokešová (23) sice zvítězila v mezinárodní soutěži Miss Global v Mexiku, ale kvůli skandálům kolem jí korunka na hlavě pořádně ztěžkla.

Jan 19

V soutěži krásy Miss Global zvítězila Češka Karolína Kokešová, provázel to skandál!

Blesk.cz / Celebrity

Nejkrásnější dívkou na mezinárodní soutěži Miss Global se dnes v Mexiku stala Češka Karolína Kokešová. ČTK to sdělila Magdalena Chládková ze společnosti Miss Events, která organizovala poslední ročníky soutěže Česká Miss.

Aug 27

Válka v České Miss: Proč korunku nesměla předávat loňská vítězka Šteflíčková!

Blesk.cz / Celebrity

Je běžnou záležitostí, že úřadující královna krásy předá korunku své nástupkyni. Na finále České Miss 2019 tomu tak ale nebylo! Nejkrásnější dívce Barboře Hodačové (24) posadila korunku na hlavu vítězka z roku 2015 Nikol Švantnerová (26) –…

Apr 8

Další rozchod Miss! Bez partnera už je i úřadující Česká Miss Šteflíčková!

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková (20) přiznala po skoro tříletém vztahu s partnerem Michalem Janechem rozchod. Lea je kralující nejkrásnější Češkou a o muže mít jistě nouzi nebude. Ostatně sportovci z řad fotbalistů či hokejistů jí…

Mar 8

Česká topmodelka Karolína Kurková: Sexy i s kočárkem!

K 35. narozeninám si topmodelka a dvojnásobná maminka Karolína Kurková (35) nadělila kočárek! Znamená to snad, že se její synové Noah Lee (3) a Tobin Jack (9) dočkají sestřičky, nebo brášky?

Jan 4

Ředitelka Miss Face Makarenko: Nečekaný tah, který zasadí ránu České Miss!

Tak tohle nikdo nečekal! Ředitelka Miss Face Taťána Makarenko (28) změnila název své soutěže na daleko atraktivnější Miss Czech Republic. To se novým majitelům České Miss, kteří vůbec nezvládli poslední ročník, líbit nebude.

Jun 4

Další odklad: Finále České Miss v nedohlednu!

Nejdřív mělo být 10. května, pak v červnu, a už se mluví o podzimu. Slibované finále letošního ročníku soutěže krásy Česká Miss, kterou v posledních měsících otřásla změna majitelů, se rozplývá v mlze. Noví majitelé Eva Čerešňáková a…

May 22

Česká Miss 2015 Švantnerová: Je opět zamilovaná. Ale...

Blesk.cz

Už není sama. Modelka Nikol Švantnerová (24) potvrdila, že již několik týdnů chodí s fotbalistou Ondřejem Vaňkem (26), který kope za ruskou Ufu.

Apr 19

Česká Miss v troskách: Po Krainové a Švantnerové končí i finalistky!

Blesk.cz / Celebrity

Soutěž Česká Miss se pomalu rozpadá. Nejdříve z ní odstoupily Nikol Švantnerová (24) a Simona Krainová (44), teď se k nim přidaly i další krásky. Je tak soutěž v ohrožení?

Apr 2

Českou Miss 2016 se stala roztleskávačka Andrea Bezděková!

Je rozhodnuto! Českou Miss pro rok 2016 se stala Andrea Bezděková (21). Na trůnu střídá loňskou vítězku Nikol Švantnerovou (23).

Apr 2

Bývalý šéf Miss Zapletal: Na finále České Miss se dívat nebudu!

Dlouhá léta vedl exprezident a zakladatel soutěže krásy Miss ČR Miloš Zapletal (73) souboj se svou konkurentkou Michaelou Maláčovou (44). Ta si založila soutěž Česká Miss. Od té doby české krásky Zapletala nezajímají. Místo sledování…

Dec 11

Česká Miss má své finalistky: Tady je 10 nejkrásnějších dívek!

Blesk.cz

Krásky z různých koutů Česka mají za sebou sedm castingů, během nichž porota vybrala deset finalistek České Miss 2016. Blesk získal fotografie dívek, které až do dubna budou bojovat o korunku krásy.

Aug 3

Česká Miss Gabriela Kratochvílová: Poslední svobodné léto

Za rok touhle dobou bude vdaná paní. Česká Miss 2013 a moderátorka Gabriela Kratochvílová (25) si užívá poslední prázdniny jako slečna. Svou první veselku neskutečně prožívá a píše si i svatební deník.

Jan 26

Finále Miss Universe: Česká korunka pro vítězku z Kolumbie!

www.blesk.cz

Novou Miss Universe se v americkém Miami stala Kolumbijka Paulina Vega (22). Česká Miss 2014 Gabriela Franková nakonec nepostoupila z 88 finalistek do poslední patnáctky. Přesto i v samotném nejužším finále mělo Česko zastoupení. A to díky…