Kvitová se klaní Nadalovi: Jsi pro nás inspirací. Z celého srdce gratuloval i Federer

Tenisový svět obdivuje Rafaela Nadala, který famózním způsobem otočil finále Australian Open a získal rekordní 21. grandslamový triumf.

Jan 28

Sabalenková ovládla tenisové Australian Open a má první grandslamový titul

Aryna Sabalenková vyhrála tenisové Australian Open. Po obratu ve finále porazila wimbledonskou šampionku Jelenu Rybakinovou 4:6, 6:3 a 6:4.

Aug 7

Forhend jako Nadal, myšlení jako Federer. Kvitová si sestavila ideálního tenistu

Petra Kvitová dostala od britské tenisové asociace úkol vybrat si od největších hvězd na okruhu vždy tu nejsilnější zbraň.

Jan 30

Jan 28

Menšík je ve finále juniorky Australian Open, Nadalovi zbývá krok k 21. titulu

Český tenista Jakub Menšík postoupil na Australian Open do finále juniorské dvouhry. V semifinále porazil 6:1, 4:6 a 6:2 Švýcara Kiliana Feldbausche.

Feb 8

Bezmála 52 tisíc lidí na tenise. Federer v jihoafrické exhibici porazil Nadala

Zápasu mezi majiteli 39 grandslamových titulů přihlíželo na fotbalovém stadionu 51 954 diváků, kteří se postarali o historicky rekordní návštěvu.

Sep 9

Nadal porazil v úchvatném finále Medveděva a počtvrté vyhrál US Open

Španělský tenista celkově získal devatenáctý grandslamový titul a už jen jeden ztrácí na Rogera Federera.

Sep 7

Medveděv svou show na US Open dotáhl až do finále. V něm se postaví Nadalovi

Španělský tenista Rafael Nadal a Rus Daniil Medveděv jsou ve finále US Open.

Sep 5

Nadal ve čtvrtfinále US Open nezaváhal, o finále si zahraje i Andreescuová

Rafael Nadal ve čtvrtfinále US Open porazil Diego Schwartzmana 6:4, 7:5, 6:2. O finále si zahraje také talentovaná Kanaďanka Bianca Andreescuová.

Sep 3

Čtyřicáté grandslamové čtvrtfinále pro Nadala. Jednička Strýcová ve čtyřhře dohrála

Česká tenistka může po US Open přijít o první místo v deblovém žebříčku. Dostat se před ní můžou Kristina Mladenovicová s Tímeou Babosovou.

Jan 25

Bitva gigantů. Djokovič smetl Pouilleho a ve finále Australian Open vyzve Nadala