English

Jennifer Coolidgeová alias Stiflerova máma (60): Prcičky mi přihrály sex s 200 chlapy!

Nejenže role Stiflerovy mámy z americké komediální série Prci, prci, prcičky (1999-2012) nakopla Jennifer Coolidgeové (60) kariéru a také – mocně obohatila její sexuální život!

More from Blesk.cz / Celebrity

Aug 6

Jennifer Coolidgeová alias Stiflerova máma (60): Prcičky mi přihrály sex s 200 chlapy!

Nejenže role Stiflerovy mámy z americké komediální série Prci, prci, prcičky (1999-2012) nakopla Jennifer Coolidgeové (60) kariéru a také – mocně obohatila její sexuální život!

Mar 21

Extrémně žhavá Jennifer Lopezová (52): Šelma v pasti!

Blesk.cz / Celebrity

Každý den není posvícení, ale fanoušci Jennifer Lopezové (52) zrovna jedno mají. Populární zpěvačka si totiž zapózovala pro luxusní módní dům Dolce & Gabbana a výsledek byl ještě luxusnější, než zmíněný dům.

Feb 14

Jennifer Anistonová na Havaji: Kvůli pejskům si skoro nezacvičí

Blesk.cz / Celebrity

Jennifer Anistonová oslavila 53. narozeniny a jak můžete vidět ze snímků z natáčení na Havaji, je v naprosto skvělé formě. Možná by byla ještě víc vypracovaná, kdyby jí ve cvičení neustále nebránili její psi..

Jan 23

Odhalené nožky i bradavky! Jennifer Anistonová je vražedně sexy

Blesk.cz / Celebrity

Tohle je proklatě sexy natáčení! Jennifer Anistonová (52) se momentálně na havajském ostrově Oahu věnuje pokračování komediální detektivky Vražda na jachtě (2019). A dokazuje, že ani po padesátce nic neztratila ze svého půvabu!

Dec 9

Jak Jennifer Lawrenceová trávila lockdown? Tuny sexu!

Skoro tříletou pauzu od natáčení si dala oscarová herečka Jennifer Lawrenceová (31). V rámci talkshow, kde propagovala svůj nový snímek K zemi hleď! (od 24. 12. na Netflixu), v němž si zahrála s Leonardem DiCapriem (47), zažertovala o tom,…

Nov 25

Jennifer Anistonová úplně nahá! Kvůli covidu

Blesk.cz / Celebrity

Herečka Jennifer Anistonová (52) zase jednou ukázala odvahu a v poslední epizodě seriálu The Morning Show se svlékla úplně do naha. Nešlo ale o žádnou erotickou scénu, jak by se mohlo zdát. Její postava ve sprše bojovala s covidem-19.

Aug 24

Jennifer Anistonová v šoku: Angelina Jolieová ji připravila o další prvenství!

Blesk.cz / Celebrity

Těmhle dvěma hollywoodským hvězdám je nejspíš už napořád souzeno spolu vzájemně soupeřit. Angelina Jolieová (46), která přebrala Jennifer Anistonové (52) manžela Brada Pitta (57), to představitelce Rachel z kultovního seriálu Přátelé…

Jul 8

Zamilovaná Jennifer Lopezová o Affleckovi: Chci, aby to lidé věděli!

Zpěvačka Jennifer Lopezová (51) prožívá nejšťastnější období svého života. Prozradila to ve svém vůbec prvním rozhovoru poté, co to dala dohromady se svou dávnou láskou, hercem Benem Affleckem (48). Jiskra ani po téměř dvaceti letech od…

Apr 14

Rodina Jennifer Anistonové se rozrůstá: V létě přibude nový potomek!

Blesk.cz / Celebrity

Z herečky Jennifer Anistonové bude brzy pyšná prateta! Neteř slavné Rachel z kultovního seriálu Přátelé Eilish Melicková (24) je těhotná.

Jan 13

Prci, prci, prcičky 2 po 20 letech! Jak dnes vypadá Stiflerova máma, svůdná Nadia a smolař Jim?

Blesk.cz / Celebrity

Od premiéry komedie Prci, prci, prcičky 2 uběhlo dlouhých 20 let. V pokračování kultovní jedničky se vrátily nezapomenutelné postavy jako Steve Stifler (Sean William Scott) a jeho sexy máma (Jennifer Coolidgeová), kterou Paul Finch (Eddie…

Aug 31

Oscarová Jennifer Lawrencová (30): Otěhotněla po terapii láskou?

Blesk.cz / Celebrity

Za roli ve snímku Terapie láskou (2012) získala americká herečka Jennifer Lawrencová (30) Oscara. A láska jí za pár měsíců dost možná přinese i další celoživotní poslání – roli matky.

May 18

Zemřela hvězda filmu Prci, prci, prcičky: Příčinu úmrtí rodina tají!

Blesk.cz / Celebrity

Ve věku 86 let zemřel herec a komik Fred Willard. Objevil se v celé řadě pro Čechy známých komediálních seriálů i v kultovní teenagerovské komedii Prci, prci, prcičky.

Apr 30

Jennifer Anistonová se usmířila se svým otcem: Po 40 letech!

Blesk.cz / Celebrity

S matkou Nancy Dowovou (†79) se už Jennifer Anistonová (51) smířit nestačila, tak to alespoň dává dohromady se svým otcem.

Feb 25

Rostou jako z vody! Jennifer Lopez přála dvojčatům ke dvanáctinám!

Blesk.cz / Celebrity

Asi každý rodič by se podepsal pod tvrzení, že s dětmi letí čas daleko rychleji – člověk se ani nenaděje a místo batolete má doma puberťáka... Své o tom ví i Jennifer Lopezová (50), jejíž dvojčata o víkendu oslavila 12. narozeniny.

Jan 21

Brad Pitt má konečně novou lásku: Jennifer Anistonová to ale není...

Blesk.cz / Celebrity

Hollywoodem se šířila spekulace, že Brad Pitt (55) čeká dítě s Jennifer Anistonovu (49). Podle posledních informací, to ale vypadá, že Pitt má úplně jiné plány. Padl si prý totiž do oka s herečkou Charlize Theronovou.

Dec 28

Jennifer Aniston se ukázala v plavkách! Zastavila snad čas?

Blesk.cz / Celebrity

Často bývá považována za jednu z nejvíc sexy žen Hollywoodu a nyní se ukazuuje, že nejde jen o pozůstatek někdejší slávy a krásy. Jennifer Aniston (48), kterou nejvíc proslavila role Rachel v seriálu Přátelé, se totiž ukázala v bikinách a…

Nov 11

Trapas na pódiu: Jennifer Lopez praskl těsný kostým!

Blesk.cz / Celebrity

Zpěvačka Jennifer Lopez (46) je známá svým větším pozadím, kterým se při každé příležitosti pyšní. Na sobotním koncertu v Miami s ním ale vrtěla tak vehementně, že jí přímo na jevišti rupnul upnutý sexy kostýmek.

Sep 30

Reklama na hlad: Hvězda filmu Prci, prci, prcičky Tara Reid děsí kostnatou postavou

Blesk.cz

Teď už by o Taru Reid Thomas Ian Nicolas (35) alias Kevin z filmu Prci, prci, prcičky nezavadil ani okem. Herečka, která si v tomto populárním filmu zahrála blonďatou Vicky, už pár let straší anorektickou postavou a ani s nastávající…

May 14

Přiznání herečky Jennifer Aniston: Myslela jsem, že jsem hloupá!

www.blesk.cz

Populární a oblíbená herečka Jennifer Aniston (46) měla problémy ve škole. Dělalo jí problémy čtení a pochopení textů. Když už si začínala myslet, že asi nebude patřit mezi nejchytřejší, zjistila, že trpí dyslexií.

Feb 15

Žaloba na Jennifer Lopez: Její pes napadl sousedku!

www.blesk.cz

Zprávy z Hollywoodu: Zpěvačka Jennifer Lopez (45) a její expřítel Casper Smart (27) míří k soudu. Dvojice se bude muset zodpovídat za agresivní chování jejich nezvladatelného psa, který bezhlavě napadá jejich sousedy.