English

Bouřlivé oslavy 29. narozenin Novy: „Dojezdy“ pro hvězdy! Válení po zemi i rozjetí Borhyová a Koranteng

Blesk.cz

29. narozeniny televize Nova její zaměstnanci oslavili ve velkém stylu! Dle tradice z minulých ročníků nechyběly ani letos vášnivá objetí či válení po chodníku. Tentokrát navíc došlo i na odnášení hostů, co už nedokázali stát nebo chodit!…

More from Blesk.cz

May 13

To nejlepší z večírku TV Nova: Líbačka Morávkové, Borhyová k nepoznání a Macháčkovo drsné gesto!

Blesk.cz / Celebrity

Každý tým potřebuje svůj teambuilding! Televize Nova sice své 28. narozeniny oficiálně měla už v únoru, kvůli covidu se ale oslavy musely posunout... A teď na ně ve Fóru Karlín konečně došlo! Na každoročním večírku plném hvězd pak jako…

May 4

Lucie Borhyová: První slova o dalším těhotenství!

Originální dárek ke svým nedávným 44. narozeninám dostala Lucie Borhyová. Nechala se unést do neznáma! Blonďatá moderátorka TV Nova do poslední chvíle nevěděla, kam vlastně jede!

Oct 27

Zkrat moderátora Suchoně v Televizních novinách: Nezvládl jsem to! Nova: Vyvodíme důsledky!

Blesk.cz / Celebrity

Moderátor TV Nova Petr Suchoň (36) v pondělí v Televizních novinách neudržel emoce a profesionálně selhal, když vedl živý rozhovor s šéfem České lékařské komory Milanem Kubkem na téma covid. Po celou dobu ho nepřiměřeně napadal za výrok,…

Mar 16

Koronavirus kosí Novu! Čtyři moderátoři Snídaně s Novou museli z obrazovky!

Blesk.cz

Moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) skončila v ochranné karanténě, jela totiž autem s jedním ze dvou koronavirem infikovaných pražských taxikářů. Nesmí proto do studia! A záhy se »mimo provoz« octl i druhý moderátorský pár –…

Aug 5

Vetchý Rey a umělá Lucie Clooney?! Koranteng s Borhyovou oslavili 20. výročí

Zatímco zář některých hvězd vyhasne po chvíli, Lucie Borhyová (41) a Rey Koranteng (45) jsou stálicemi televizních obrazovek. Nyní oslavili výročí 20 let od chvíle, kdy poprvé moderovali zpravodajství. Jak zavzpomínali?

Feb 7

Nova slaví 25 let: Slavnostním večerem v Obecním domě provede Borhyová, Koranteng a Sokol!

Blesk.cz

Největší komerční televize 25. výročí vzniku slaví ve velkém stylu. Večer v pražském Obecním domě si nenechaly ujít desítky slavných tváří.

Feb 4

Nejznámější tvář TV Nova Lucie Borhyová: Pravda o vztahu se Železným!

Blesk.cz

Je nejslavnější osobností televize Nova. Jak Lucie Borhyová (40) začínala? Jak dlouho jí trvalo vypracovat se až k moderování? A jak prožívala první večerní zprávy?

Apr 23

Nova vzala na milost moderátora, který vtipkoval o smrti dětí: Návrat na obrazovku!

www.blesk.cz

Za vtip o mrtvých dětech dostal moderátor Petr Říbal (32) stopku v moderování Snídaně s Novou. Spolu s ním dostala volno i jeho moderátorská kolegyně Hana Reiders (35). Ta prozradila, že se vrací na obrazovky!

Apr 4

Nova zametla s moderátorem Snídaně, který vtipkoval o smrti dětí!

Minulý týden během živého vysílání Snídaně s Novou Petr Říbal (31) vypustil z úst vtip, za který teď tvrdě zaplatil. Nova ho odstranila z obrazovky. Vrátí se ještě někdy?

Nov 27

Rey Koranteng po Slavících: Protančil noc s mladou blondýnkou!

Blesk.cz / Celebrity

Na slavnostní večer Českého slavíka přišel Rey Koranteng (43) už tradičně se svou kolegyní Lucií Borhyovou (39), aby předali jednu z cen. Jakmile ale přenos skončil, rozdělili se a každý se věnoval jiným tanečním partnerům.

Aug 10

Moderátor zpráv TV Nova Martin Pouva: Zrušil svatbu!

Blesk.cz

Do světa Martin Pouva (53) vytruboval, jak chystá svatbu. Rok se s rokem sešel a moderátor Televizních novin stále není v chomoutu. Na manželství s přítelkyní Petrou Friedlovou (32) podle něj prý není ten správný čas.

Aug 9

Moderátorka zpráv TV Nova porodila! Rodila na stejném místě jako Borhyová a Rychlý

Moderátorka Ranních televizních novin a pořadu Koření Martina Nášelová přivedla na svět syna Eliáše. Na Nově moderovala až do sedmého měsíce těhotenství.

Jun 2

Ze sirotčince na Novu! Novým moderátorem je bratr „Miss z děcáku“ Kašákové Karel!

Od pondělí 5. června se diváci TV Nova budou prostřednictvím obrazovek setkávat s novým moderátorem Počasí. Karel Kašák (29) se tak po Katce Říhové stává novou posilou týmu Snídaně s Novou, diváci ho ale budou moci vídat i v relaci Počasí…

Jun 11

Tajný mejdan televize Nova: Lucie Borhyová a Rey Koranteng bez sebe neudělali ani krok!

Blesk.cz

Jako stín Lucie Borhyové (38) působí Rey Koranteng (41). Po Lucčině rozchodu se sporťákem Michalem Hrdličkou (27) se stal jejím parťákem nejen na obrazovce, ale také mimo kamery!

May 23

Rey Koranteng s manželkou Monikou: Dohromady je dal arogantní pohled a naštvání!

Blesk.cz

Každého přitahuje něco jiného. Moderátor Televizních novin na Nově Rey Koranteng (41) před 22 lety sbalil svoji manželku Moniku, se kterou zplodil tři krásné děti. Čím ale modrooká kráska Korantenga zaujala?

May 4

Rey Koranteng s manželkou: Hádky o čtvrté dítě

Spory kvůli dítěti. To právě prožívají manželé Korantengovi. Moderátor a otec tří dcer Rey (41) by rád zplodil ještě syna, jenže jeho drahá polovička řekla jasné NE!

Dec 31

Opuštěná Lucie Borhyová (37): Před kamerou zadržovala slzy! Co všechno se dělo skryté před diváky?

Blesk.cz

Moderátorské křeslo zahřívá Lucie Borhyová (37) neochvějně už sedmnáct let a je ostřílenou profesionálkou. Po rozchodu s partnerem Michalem Hrdličkou (27) si ale blondýnka zažila krušné chvíle. Kdy musela v přímém přenosu zadržovat pláč?

Oct 19

Lucie Borhyová má prima kolegu: Rey Koranteng při vysílání Hrdličku zpražil smrtícím pohledem!

Blesk.cz

Tak dlouho se snažili vyhnout těžkému okamžiku. Už to ale dál nešlo. Moderátorka Lucie Borhyová (37) a sporťák Michal Hrdlička (26) se poprvé od provalení jejich rozchodu setkali před kamerou. Zatímco oni sršeli profesionalitou, Rey…

Aug 27

Rey Koranteng poprvé ukázal novorozenou dcerku! Komu je podobná?

Blesk.cz / Celebrity

Rey Koranteng (41) se poprvé pochlubil se svou nejmladší dcerkou. S manželkou Monikou (43) už dvě dcery mají, teď jim do třetice přibyla ještě Leontýnka. Moderátor se dcerkou pochlubil v pořadu Prásk!. Co myslíte, komu je zatím víc podobná?

Aug 25

Rey Koranteng má další holku: Navštívil manželku i třetí dceru v porodnici

Blesk.cz / Celebrity

Moderátor Televizních novin Rey Koranteng (41) se stal v noci na dnešek trojnásobným tatínkem! Jeho manželka Monika (43) mu podle informací Blesku porodila třetí dceru. Jmenuje se Leontýnka.