English

Perkausová vystavila křivky: Nepoznáte, že je v tom!

Blesk.cz / Celebrity

Na českých televizních stanicích pravděpodobně neexistuje moderátorka, která by byla více sexy nežli Eva Hecko Perkausová (29)! Vzdor pokročilému stupni těhotenství vypadá stále naprosto božsky a její dekolt je snad ještě lákavější…

More from Blesk.cz / Celebrity

Sep 16

Sexy moderátorka Perkausová oznámila šokující zprávu: Jsem v šestém měsíci!

Blesk.cz

O pořádné pozdvižení se postarala moderátorka Eva Perkausová (29). Poté, co se před několika měsíci v primáckých zprávách udála divoká škatulata, čeká televizi co nevidět další šíbování. Důvod? Sexy blondýna je podruhé těhotná!

Aug 21

Eva Hecko Perkausová: Plánuje další těhotenství!

Blesk.cz / Celebrity

Jejímu synovi Kiliánovi je teprve 9 měsíců, ale už mu plánuje pořídit sourozence. Moderátorka primáckých zpráv Eva Hecko Perkausová (29) sní už odmalička o velké rodině a z celého srdce by si přála tři nebo i více ratolestí.

Mar 2

Vnadná moderátorka Eva Perkausová (28): Pravda o plastikách!

Jsou dílem přírody, nebo šikovného plastického chirurga? To je otázka, která napadá příznivce primácké moderátorky Evy Hecko Perkausové (28) při pohledu na její bujný dekolt.

Jan 19

Moderátorka Eva Perkausová po šestinedělí: Sexy kobra ve fitku!

Blesk.cz / Celebrity

To je ale kobra! Eva Perkausová (28) má za sebou šestinedělí, a tak se pustila do formování své postavy. I když většinu kil, které přibrala v těhotenství, nechala v porodnici, tak přeci jenom byla vždy zvyklá na pevné křivky.

Nov 27

Sexy moderátorka Eva Hecko Perkausová porodila syna! Hodně nezvyklé jméno!

Blesk.cz / Celebrity

Těhotenství je nejkrásnějším obdobím ženy a Eva Perkausová (28) ho měla naprosto ukázkové. Vzhledem k tomu, že manžel Ivan Hecko (39) pochází z pěti dětí, rozhodně to prý jedním potomkem neskončí. Ale teď se radují z prvorozeného chlapečka.

Nov 9

Eva Hecko Perkausová: Konec v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS! Kdy ji uvidíme naposledy?

Po čtyřech letech Eva Hecko Perkausová (28) končí v Hlavních zprávách na kanálu CNN Prima News – čekají ji totiž mateřské povinnosti! Naposledy se na obrazovkách objeví již tento pátek. „Nerada bych porodila v přímém přenosu,“ loučila se…

Oct 20

Těhotná moderátorka Eva Hecko Perkausová se odhalila: Chtěla bych TŘI děti!

Blesk.cz / Celebrity

Rostoucí bříško už neskrývá a odhodlala se i k něžnému těhotenskému focení. Eva Hecko Perkausová (28) rozhodně potvrzuje pověru, že chlapečci přidávají maminkám na kráse – celá jen září.

Aug 24

Eva Perkausová v 6. měsíci: Sluní se v Chorvatsku! Proč skrývá bříško?

Blesk.cz / Celebrity

O těhotenství nemá Eva Perkausová (29) problém mluvit, a dokonce se i pochlubila, že pod srdcem nosí chlapečka. Co ale moderátorka před světem skrývá, je rostoucí bříško a poklad, který uvnitř roste.

Jul 19

Těhotná moderátorka Eva Perkausová: Porod a pak hned návrat na Primu?! Bojí se o místo?

Blesk.cz / Celebrity

Miminko si naplánovala ještě před svatbou. Eva Perkausová (28) se začátkem roku provdala za podnikatele Ivana Hecka (39) a koncem června oznámila, že je těhotná. Kdy zmizí z obrazovky? A co bude s jejím parťákem Romanem Šebrlem (47)?

Mar 25

Sexbomba Eva Perkausová slaví 28. narozeniny! Jak šel čas s krásnou moderátorkou?

Blesk.cz / Celebrity

Už v dětství bylo jasné, že se narodila neposedná budoucí hvězda! Dnešní oslavenkyně Eva Perkausová (28) už coby malá holčička věděla, jak pořádně zapózovat, a focení jí nedělalo žádný problém. Ruku v bok, nezbytná kabelka a rošťácký úsměv…

Feb 26

Sexy moderátorka Eva Perkausová: Křivky rýsuje u boxovacího pytle!

Blesk.cz / Celebrity

O tom, že Eva Hecko Perkausová (27) patří mezi české sexbomby, se může přesvědčit každý divák, který sleduje zprávy na FTV Prima. Ale ani moderátorka nemá své svůdné křivky zadarmo. Po svatbě s podnikatelem Ivanem Heckem (39) dře u…

Apr 15

Nejkrásnější česká moderátorka Eva Perkausová: Bude se vdávat! Prozradilo ji vysílání

Blesk.cz

Oku pozorného diváka Hlavních zpráv na CNN Prima News neuniklo, že Eva Perkausová (27) celá září. Moderátorka se totiž v tichosti zasnoubila!

Nov 12

Sexy moderátorka Hlavních zpráv Eva Perkausová: Má covid! Test vyšel pozitivně

Blesk.cz / Celebrity

Toho se bála! Eva Perkausová (26) neúpí v horečkách jen kvůli běžné chřipce, testy potvrdily, že je pozitivní na covid-19! Za Romanem Šebrlem (45) do Hlavních zpráv CNN Prima News se tak v nejbližší době nepodívá...

May 3

Moderátorka Eva Perkausová nás provedla po zákulisím CNN Prima NEWS: Začínám vždy nahoře!

„Tyto dny jsou pro mě obdobím velkých změn a začátkem nové životní etapy,“ říká Eva Perkausová (26). Skončila jako moderátorka Velkých zpráv na Primě, dnes moderuje první díl pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a navíc se stěhuje se svým…

Apr 12

Sexbomba Eva Perkausová: Nejdřív moderátorka, a teď i herečka!

www.blesk.cz

Už ví, jaké to je být fotomodelkou a televizní moderátorkou, nyní touží poznat, jak to chodí na prknech, jež znamenají svět. Sexbomba ze Zpráv FTV Prima Eva Perkausová (22) zkouší svou první divadelní roli!

Jun 17

Evo Perkausová, jste zlatokopka? Moderátorka začala vysvětlovat, jak to má!

Blesk.cz / Celebrity

Eva Perkausová k sobě přitahuje pozornost téměř magneticky. Má toho hodně co ukázat a rozhodně se nestydí. A neostýchá se ani otevřeně mluvit: o mužích, svém vnadném dekoltu, focení pro Playboy nebo modelingové kariéře. Co všechno na sebe…

Jun 5

Sexy moderátorka Eva Perkausová: Jsem nevybouřená! Starší chlapy potřebuju!

V žilách sexy moderátorky TV Prima Evy Perkausové (23) koluje horká česko-slovensko-argentinská krev. Je temperamentní a do všeho jde po hlavě. Proč měla zatím vždycky starší chlapy?

Jan 5

Moderátorka Eva Perkausová z Top Staru: Nahé fotky z Dubaje!

Blesk.cz

Vnadná moderátorka Eva Perkausová (22) opět dráždí své fanoušky. Tentokrát se jim ukázala nahá a před spaním jim dokonce poslala vzkaz…

Aug 21

Sexy moderátorka Top Star magazínu Eva Perkausová: Krásná po mamince

Blesk.cz / Celebrity

Nejen plné rty a výrazné oči zdědila sexbomba Eva Perkausová (21) po mamince. Jmenuje se taky Eva a jedna bez druhé nedá ani ránu. Jezdí spolu i na dovolenou!

Apr 6

Moderátorka Eva Perkausová: Sexy letuška!

www.blesk.cz

Splnila si sen! Eva Perkausová (20) se na pár hodin proměnila v nejsvůdnější letušku v Česku.