ONLINE: Kamerun - Komory 1:0. Chytá obránce, červená pro kapitána

Blesk.cz / Sport 6 sources

Za Komory v dnešním osmifinále afrického Poháru národů proti fotbalistům domácímu Kamerunu chytá obránce Chaker Alhadhur. Dva brankáři ostrovní reprezentace chybí kvůli pozitivnímu testu na covid-19 z minulého týdne a jednoho nepustilo do…

Fotbalisté Gambie porazili Guineu 1:0 a jsou ve čtvrtfinále mistrovství Afriky

iDNES.cz

Fotbalisté Gambie se stali třetím čtvrtfinalistou afrického Poháru národů. Nováček šampionátu v osmifinále v kamerunském Bafoussamu porazil Guineu 1:0 gólem Musy Barrowa ze 71. minuty.